Perfumy pani WorringtonInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Perfumy pani Worrington. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Perfumy pani Worrington zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Perfumy pani Worrington i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Perfumy pani Worrington. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Perfumy pani Worrington! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Perfumy pani Worrington, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Perfumy pani Worrington
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1925
dugo okoo 75 minut
Prt
Dyrektor Franz Seitz senior
scenariusz Hendrik Kerdon
produkcja Emelka , Monachium
aparat fotograficzny Antonio Frenguelli
zawód

Perfumy pani Worrington to niemiecki film detektywistyczny z 1925 roku z serii filmów Stuarta Webbsa . W tytuowej roli Ernst Reicher .

akcja

Bankier, który prowadzi niejasne interesy, otrzyma list z pogrókami, w którym zwraca si do Stuarta Webbsa o pomoc. Mczyzna zostaje zamordowany tego samego dnia, ale nie przez nadawc listu. O popenienie czynu podejrzewa si trzy osoby: on bankiera, narzeczony jej siostry i przyjaciók ony bankiera. Mistrz detektyw poda za wszystkimi tropami i wreszcie trafia na tancerza, z którym bankier by spokrewniony. Webbs moe udowodni ten czyn, a wraz z sekretarzem bankiera równie aresztowa kogo, kto wie.

Uwagi produkcyjne

Perfumy pani Worrington zostay nakrcone wiosn 1925 roku w pracowni Geiselgasteig niedaleko Monachium. Film przeszed cenzur 25 czerwca 1925 roku i zosta zakazany dla modziey. Pierwsze przedstawienie odbyo si 10 lipca 1925 roku w Schauburgu. W Austrii mona byo zobaczy perfumy pani Worrington z 20 listopada 1925 roku. Szecioaktowy film mia 1903 metry dugoci.

Budynki stworzyli Ludwig Reiber i Otto Völckers .

krytyka

W listach filmowych Paimanna mona przeczyta: Temat jest dobrze opracowany, reprezentacja w wikszoci ról jest dobra, prezentacja odpowiadajca zdjciom z wyjtkiem kilku scen zadowalajca. Ponadto istnieje niewtpliwa atrakcja, jak obrazy Stuarta Webbsa wywieraj na niektórych widzach .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Perfumy pani Worrington na listach filmów Paimanna

Opiniones de nuestros usuarios

Sonia Kaczmarek

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Perfumy pani Worrington.

Lena Mucha

Wreszcie artykuł o Perfumy pani Worrington, który jest łatwy do przeczytania.

Zdzislaw Matysiak

Uważam, że ten wpis o zmiennej Perfumy pani Worrington jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.