Peen teatr odtwarzaniaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Peen teatr odtwarzania. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Peen teatr odtwarzania zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Peen teatr odtwarzania i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Peen teatr odtwarzania. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Peen teatr odtwarzania! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Peen teatr odtwarzania, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

VPT
Zespó teatru penego odtwarzania po spektaklu w centrum kultury Kreuz w Fuldzie (luty 2011)
Zespó teatru penego odtwarzania po przedstawieniu w centrum kultury Kreuz w Fuldzie (luty 2011)
Informacje ogólne
pochodzenie Wuppertal ( Niemcy )
Gatunek (y) Komedia
zaoenie 1997
Stronie internetowej http://www.vpt-show.de
Czonkowie zaoyciele
aktorka
Marcia Golgowsky
aktorka
Jana Schröer
aktor
David J. Becher
aktor
Sven Blievernicht
aktor
Doktorze Thomas
aktor
Jens Dülme
aktor
Sascha Gutzeit
aktor
Nikolaus Hartmann
aktor
Jens Kalkhorst
aktor
SupaKnut
Obecny zawód
aktorka
Britta Lemon
aktorka
Eilike Schlenkhoff
aktor
Michael Baute
aktor
David J. Becher
aktor
Sven Blievernicht
aktor
Doktorze Thomas
aktor
Christoph Landwehr
aktor
SupaKnut
byli czonkowie
Byli czonkowie i gocie
aktorka
Barbara Büchmann
aktorka
Silke Cronauge
aktorka
Eva Grützenbach
aktorka
Sabrina Kirschner
aktorka
Silvia superstar
aktorka
Nadine De Zanet
aktor
Thorsten Strunk
aktor
Jan Wiesemann

W swoistym przedstawieniu komediowym , Vollplaybacktheater (VPT) odtwarza dwik kaset audio- dramowych synchronicznie z wargami jako spektakl teatralny, w którym aktorzy nie mówi ani sowa. Cytaty z innych suchowisk radiowych, a take z filmu, radia i telewizji s wczane do szablonu dwikowego lub s czone w zupenie inne suchowiska, tworzc now histori. W 2012 roku teatr ogosi, e wyruszy w ogólnopolsk poegnaln tras koncertow. W 2013 roku odbya si druga poegnalna trasa koncertowa, po której zespó na krótko si rozpad.

Wiosn 2014 roku zapowiedziano comeback tournee na przeom 2014 i 2015. Pod tytuem Dobra, ale tylko ze skrzypieniem! na scen trafia adaptacja filmu Pulp Fiction. Po raz pierwszy w kinie z penym odtworzeniem nie zastosowano suchowiska radiowego, ale ciek dwikow filmu jako szablon przedstawienia scenicznego.

Jak dotd odcinki popularnego serialu radiowego Die drei . Ale TKKG , Hanni i Nanni , Flash Gordon , Edgar Wallace , John Sinclair i Sherlock Holmes byli z grupy teatralnej wystawionej na scen.

fabua

Teatr powsta w 1997 roku w Wuppertalu . W ramach 2. Wuppertalskiego Lata Teatru zespó zoony z ludzi z niezalenej sceny kulturalnej Wuppertalu zaprezentowa pierwszy spektakl Trzy i tajemnica trumien .

Po rónych wystpach w Wuppertalu i okolicach, teatr z penym odtworzeniem ruszy z drug produkcj Trzy i Super Parrot w maju 1999 po raz pierwszy na ogólnokrajowej trasie. Po kolejnym Trzy -Show the full playback teatr wystawi sceniczn wersj suchowiska radiowego Johna Sinclaira po raz pierwszy w 2000 roku z The Leichenhaus der Lady L.

Przedstawienie dla The Three - Island of the Dead , setny odcinek serii The Three powsta we wspópracy z wytwórni radiow Europe , a trasa koncertowa rozpocza si w tym samym czasie, co suchowisko. W kolejnych dwóch produkcjach bohaterami byli bliniacy ze szkoy z internatem, Hanni i Nanni . W 2002 roku pokaz John Sinclair spotyka Hanniego i Nanni - Spotkanie gigantów zosta pokazany na otwarciu dwunastego festiwalu Ruhr w Recklinghausen.

Wystpy w Bochum Total , Rheinkultur- Nightshift i Fusion Festival , skupiajcych si na muzyce rockowej, popowej lub elektronicznej, a take trasa koncertowa z Silvi Superstar, piosenkark hiszpaskiego zespou punkowego Killer Barbies , zwikszyy popularno teatru i utrwaliy j Status niezalenego projektu w popkulturowym podziemiu.

Pomimo wielkiego ogólnopolskiego sukcesu i wystpów przed rednio 800 widzami w 80% wyprzedanych salach, teatr z penym odtworzeniem ogosi w 2012 roku, e wyruszy w poegnaln tras koncertow od wrzenia tego roku. Zarezerwowano prawie 50 ogólnopolskich wystpów. Wydarzeniem zamykajcym w maju 2013 roku by wystp Die Drei i super papuga na dachu garau w Hamburgu. Przedstawienie byo transmitowane na ywo w internecie.

Na rok 2014/2015 zapowiedziano powrót penego odtwarzania teatru. Po kilku wystpach wszystkie terminy zostay odwoane od koca stycznia 2015 r. Z powodu kopotów finansowych agencji turystycznej.

15 wrzenia 2015 r. Kino z penym odtwarzaniem ogosio nowy spektakl na scenie zwany tras powrotn , w nawizaniu do odwoanej trasy powrotnej . Ta produkcja bya w drodze od grudnia tego samego roku, po czym nastpiy kolejne trasy.

W grudniu 2017 r. Trasa koncertowa z okazji 20. rocznicy powstania rozpocza si ponad 60 wystpami w caych Niemczech do maja 2018 r.

Od lutego do kwietnia 2019 roku Das VPT podróowa przez Niemcy z serialem Sherlock Holmes and the League of Extraordinary Detectives .

Od lutego 2020 zespó ponownie wyruszy w tras koncertow z nowym spektaklem Heroes of the Galaxy .

Poprzednie programy

 • 1997: Tajemnica trumien
 • 1998: Super papuga
 • 1999: Enigmatyczne obrazy
 • 2000: Kostnica Lady L.
 • 2001: Trzy Odcinek 100: wyspa umarych
 • 2002: John Sinclair spotyka Hanni i Nanni
 • 2002: Hanni i Nanni id w kosmos
 • 2003: bandyci, bary i kanapki
 • 2004: Trzy i piewajcego wa
 • 2005: Trzy i nawiedzony zamek
 • 2006: Trzy i Teufelsberg
 • 2007: Trzy i super papuga
 • 2008: John Sinclair - Zamek grozy w Spessart
 • 2008: Trzy i zagroone ranczo
 • 2010: TKKG - Paczka z czaszk
 • 2010: Trzy i Pies Karpacki
 • 2011: Trzy i czarny kot
 • 2012: Nigdy nie idziesz cakowicie - poegnalna trasa z Die Drei i super papuga
 • 2013: Za horyzontem ... - Trasa poegnalna cz II z Johnem Sinclairem - Zamek grozy w Spessart
 • 2014: Pulp Fiction - OK, ale tylko ze skrzypieniem!
 • 2015: Trzy i jezioro Phantom
 • 2017: Trzy i zielony duch
 • 2017: 20 lat VPT - Zamek ze mieszn tras: Trzy i nawiedzony zamek
 • 2019: Sherlock Holmes i Liga Nadzwyczajnych Detektywów
 • 2020: Heroes of the Galaxy

Radio gra

Teatr penego odtwarzania opublikowa równie wasne suchowiska radiowe. To s prehistorie wybranych suchowisk radiowych do ich wystpów scenicznych.

Dyskografia

 • Zamek Terrill (2005)
 • El Diablo i Zemsta na Teufelsbergu (2006)
 • Czarnobrody i mroczny sekret (2007)

Nagrody

 • 1997 Bergischer Cabaret and Satire Award za program Die Drei i tajemnica trumien "
 • 2006 Srebrna nagroda publicznoci za suchowisko za suchowisko El Diablo i zemsta na Teufelsbergu
 • 2007 Zota (krytyk) i brzowa (publiczno) nagroda radiowa za rocznicow tras koncertow
 • 2009 Radio Player of the Year 2009

Nominacje

linki internetowe

Commons : Pene odtwarzanie  - zbiór zdj, filmów i plików audio

Indywidualne dowody

 1. a b Vollplaybacktheater wyrusza w poegnaln tras koncertow 26 czerwca 2012 roku, dostp 21 lutego 2013
 2. Krimi-Kult w transmisji na ywo na hoerzu.de od 16 maja 2013
 3. ^ Anulowanie na stronie gównej programu w dniu 20 stycznia 2015 r., Dostp do 30 stycznia 2015 r

Opiniones de nuestros usuarios

Filip Kosiński

To dobry artykuł dotyczący Peen teatr odtwarzania. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Ernest Zych

Informacje o zmiennej Peen teatr odtwarzania są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Agnes Kacprzak

W tym poście o Peen teatr odtwarzania dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Emil Piasecki

Dzięki za ten post na Peen teatr odtwarzania, właśnie tego potrzebowałem