Paradise LostInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Paradise Lost. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Paradise Lost zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Paradise Lost i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Paradise Lost. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Paradise Lost! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Paradise Lost, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Paradise Lost - The Robin Hood Hills Child Murders
Tytu oryginalny Paradise Lost: The Child Murders w Robin Hood Hills
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1996
dugo 150 minut
Prt
Dyrektor Joe Berlinger ,
Bruce Sinofsky
scenariusz Joe Berlinger,
Bruce Sinofsky
produkcja Sheila Nevins
muzyka Metalicca
aparat fotograficzny Robert Richman
skaleczenie Joe Berlinger,
Bruce Sinofsky,
M. Watanabe Milmore
zawód
  • Damien Echols
  • Jason Baldwin
  • Jessie Misskelley

Paradise Lost - The Child Murders at Robin Hood Hills (tytu oryginalny: Paradise Lost: The Child Murders at Robin Hood Hills ) to opublikowany w 1996 roku przez HBO film dokumentalny o procesach trzech podejrzanych o morderstwo w West Memphis w Arkansas , jako znany by West Memphis Three . Podobnie jak w nastpnych czciach Paradise Lost 2: Revelations (2000) i Paradise Lost 3: Purgatory (2011) wyreyserowali Joe Berlinger i Bruce Sinofsky.

zadowolony

Film opowiada o procesach trzech podejrzanych o morderstwo Damiena Echolsa, Jasona Baldwina i Jessie Misskelley, którzy zostali oskareni o zabójstwo, wykorzystywanie seksualne i okaleczenie trzech omioletnich chopców Stevie Branch, Michael Moore i Chris Byers. Ciaa zakuto w kajdanki i znaleziono nagie na obszarze znanym jako Robin Hood Hills w West Memphis w Arkansas.

Sdownictwo podejrzewao, e przestpstwo stao si satanistyczne , wic Echols, Baldwin i Misskelley, póniej znani jako " Trójka z Zachodu z Memphis ", przyszli tak ze wzgldu na swój wygld (np. Czarne ubrania) i gust muzyczny (zwaszcza Metallica i Slayer ) Sprawca, o którym mowa.

Pierwsza cz filmu przedstawia proces Jessie Misskelley. Poniewa przyzna si do winy , naleao przeprowadzi przeciwko niemu oddzielny proces. Ze wzgldu na Regu Brutona , która stanowi, e zeznania oskaronego nie mog by uyte przeciwko innym oskaronym, nie powinien by oskara Echolsa i Baldwina jako wspóoskaronych. Skupiono si na podejrzeniu, e ledczy mogli wymusi przyznanie si do winy. T teori popiera gównie ekspert Richard Ofshe . Pod koniec procesu Misskelley zosta uznany winnym morderstwa pierwszego stopnia i podwójnego morderstwa drugiego stopnia i skazany na doywocie i 40 lat wizienia. Wbrew nadziejom prokuratora Misskelley nie zeznawa w procesach Echols i Baldwin. Druga cz filmu dokumentuje procesy Echolsa i Baldwina.

Na potrzeby filmu reyserzy przesuchali kilka osób, których dotyczy sprawa, w tym sami podejrzani, rodziny ofiar i podejrzanych, a take prawnicy i prokuratorzy. Berlingera i Sinofsky'ego nie mona zobaczy ani usysze, ale ludzie opowiadaj historie bez pomocy ankietera. Zostanie równie pokazany oryginalny materia filmowy z dwóch procesów przeciwko podejrzanym.

to

Film zosta nakrcony na miejscu w Arkansas w 79 dni w cigu 10 miesicy. Po raz pierwszy muzycy z zespou Metallica pozwolili na wykorzystanie ich muzyki w filmie. Osiem lat póniej reyserzy nakrcili Some Kind of Monster, film o Metallice.

Przyjcie

Film by pokazywany na Midzynarodowym Forum Midzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie w 1996 roku i ubiega si o Grand Jury Prize dla najlepszego filmu dokumentalnego na festiwalu w Sundance .

Otrzyma gównie pozytywne recenzje, w tym od amerykaskiego krytyka filmowego Rogera Eberta . Leksykon midzynarodowym filmie orzek, e film by jak angaowanie jak to byo w ruchu i opowiedzia histori w stylu cinéma vérité .

Film otrzyma cznie siedem nagród, w tym nagrod Primetime Emmy w 1997 roku . W 1996 roku film zosta uznany za Najlepszy Dokument Roku przez Kansas City Film Critics Circle , w tym National Board of Review .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Paradise Lost: The Child Murders At Robin Hood Hills , internetowa baza danych filmów . 2010. ródo 24 listopada 2010. 
  2. ^ Metallica moe da muzyk sequelowi "Paradise Lost" , MTV . 28 maja 1998 r. ródo 24 listopada 2010 r. 
  3. ^ Zespó Paradise Lost planuje kolejne dwa filmy dokumentalne w West Memphis , MTV . 23 lutego 2010 r. ródo 24 listopada 2010 r. 
  4. ^ Lista filmów - 26. Midzynarodowe Forum Nowego Kina 1996 - Midzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie. Arsenal , 6 marca 1996, obejrzano 19 maja 2014 .
  5. a b Paradise Lost - The Child Murders in Robin Hood Hills - Awards. Internet Movie Database , dostp 19 maja 2014 .
  6. ^ Roger Ebert: Paradise Lost: The Child Murders At Robin Hood Hills , Chicago Sun-Times . 27 wrzenia 1996 r. ródo 24 listopada 2010 r. 
  7. Paradise Lost - The Robin Hood Hills Child Murders. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

Opiniones de nuestros usuarios

Margaret Maciejewski

Dzięki za ten post na Paradise Lost, właśnie tego potrzebowałem

Asia Pawlik

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Grzegorz Chmielewski

Świetny post o Paradise Lost.

Antoni Dudek

Uważam, że ten wpis o zmiennej Paradise Lost jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.