Ostatnie sowo (serial telewizyjny)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Ostatnie sowo (serial telewizyjny). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Ostatnie sowo (serial telewizyjny) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Ostatnie sowo (serial telewizyjny) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Ostatnie sowo (serial telewizyjny). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Ostatnie sowo (serial telewizyjny)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Ostatnie sowo (serial telewizyjny), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Serial telewizyjny
Tytu oryginalny Ostatnie sowo
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok (y) od 2020 roku

Firma produkcyjna
Pantaleon Films
dugo 45 minut
Odcinki 6 w 1 sezonie ( lista )
gatunek muzyczny Dramedy
pomys Thorsten Merten
produkcja Dan Maag , Daniel w sobot
muzyka Boris Bojadzhiev
Pierwsze wydanie 17 wrzenia 2020 w serwisie Netflix

Pierwsza publikacja w jzyku niemieckim
17 wrzenia 2020 w serwisie Netflix
zawód

Gówny aktor:

Obsada drugoplanowa:

Ostatnie sowo to niemiecki dramat - serial telewizyjny z 2020 roku, który na zlecenie dostawcy streamingu produkuje i Netflix jako orygina Netflix . Pomys na serial pochodzi od Thorstena Mertena , który gra gówn rol u boku Anke Engelke . Sze odcinków pierwszego sezonu ukazao si 17 wrzenia 2020 roku.

wtek

Krótko po srebrnej rocznicy lubu Karli i Stephana Faziusów, Stephan nagle umiera, a Karla zostaje sama z dwójk dzieci. Karla przygotowuje pompatyczny pogrzeb w rodzinnym domu pogrzebowym Andreasa Borowskiego. Przed pogrzebem okazuje si jednak, e jej m od dwóch lat nie pracowa jako dentysta, a rano wychodzc z mieszkania tylko udawa, e idzie do gabinetu. Po znalezieniu w dokumentach ma umowy najmu garau, Karla podjeda i odkrywa w peni wyposaone studio. Uksztatowana tymi wraeniami podjeda na pogrzeb ma i wygasza mow pogrzebow . Podejmuje decyzj o zostaniu mówc pogrzebowym i po pocztkowym sceptycyzmie zostaje zatrudniona przez Borowskiego. Odtd ona i Borowski towarzysz pogronym w aobie, gdy egnaj si z ukochan osob; prywatnie duo czasu spdza w pracowni, gdzie rozmawia ze swoim zmarym mem.

postacie

Po nagej mierci ma Stephana Karla Fazius musi szuka pracy i znajduje nowe powoanie jako mówczyni pogrzebowa.

Andreas Borowski jest przedsibiorc pogrzebowym, który wspópracuje z Karl. Jego ona Frauke chce, aby zrezygnowa z zawodu przedsibiorcy pogrzebowego, a jego konkurent Alexander Eitner chce wykupi rodzinn firm.

Judith Fazius jest córk Karli i Stephana, która po mierci ojca wraca do swojej matki. Jako fotograf zaprzyjania si z Ronnie.

Ronnie Borowski jest pasierbem Andreasa Borowskiego i pracuje jako wypychacz w rodzinnej firmie swojego ojczyma.

Stephan Fazius by mem Karli Fazius, a waciwie dentyst. Po 25 latach maestwa nagle umiera bez zabezpieczenia dla swojej rodziny. Okazuje si, e przez ostatnie dwa lata swojego ycia nie pracowa ju jako dentysta, ale jako artysta.

Frauke Borowski jest on przedsibiorcy pogrzebowego Andreasa, który byby szczliwy, gdyby jej m sprzeda swój dom pogrzebowy. Postrzega Karl jako rywalk.

Mina Dahlbeck jest matk Karli Fazius. Kiedy zostaje wyrzucona z domu opieki , musi zamieszka z córk.

Tonio Fazius jest synem Karli i Stephana, który nie radzi sobie ze mierci swojego ojca i dlatego pomaga psychologowi Dr. Owusu szuka, w kim si zakochuje.

Lista odcinków

Nie. Tytu oryginalny Dyrektor
1 odcinek 1 Aron Lehmann
2 Odcinek 2 Aron Lehmann
3 Odcinek 3 Aron Lehmann
4 Odcinek 4 Pola Beck
5 Odcinek 5 Pola Beck
6th Odcinek 6 Pola Beck
17 wrzenia 2020 roku w serwisie Netflix na caym wiecie ukaza si pierwszy sezon.

produkcja

Netflix zapowiedzia produkcj serialu z udziaem Engelke po raz pierwszy w czerwcu 2019 roku. Zdjcia odbyway si od koca wrzenia do poowy grudnia 2019 roku w Berlinie- Kreuzbergu, w hali firmy przeprowadzkowej. Aron Lehmann i Carlos V. Irmscher dziaali jako showrunnerzy . Lehmann równie reyseruje. Dwóch showrunnerów byo odpowiedzialnych za scenariusze pierwszego sezonu wraz ze scenarzystami Nor Valo i Carolin Zimmermann .

Przyjcie

Markus Ehrenberg pisze w Tagesspiegel, e The Last Word rzuca zabawne spojrzenie na temat, który czsto jest trzymany w tajemnicy. Dla niego serial ma zrównowaony rozkad miechu i paczu, postacie s dobrze reprezentowane. Punktem krytyki z jego strony jest to, e wci porusza si wiele tematów, co nie zawsze jest dobre dla historii.

Katharina Riehl z Süddeutsche Zeitung opisuje The Last Word jako opowie o normalnym yciu, opowiedzian przez wspaniay zespó, ze wietnymi dialogami i postaciami, która jest szczególnie entuzjastycznie nastawiona do wystpów aktorskich i Engelke.

Engelke w swojej gwiazdorskiej roli, pisze Felix Reek z GQ , który uwaa, e serial by dla niej szyty na miar . Widzi podobiestwo do After Life , nawet jeli komedia w The Last Word jest atwiejsza, a smutek nie jest a tak egzystencjalny, wic serial naley postrzega jako bardziej rodzinny.

Krytyk telewizyjny Michael Meyer opisuje serial w swojej recenzji dla NDR jako gorzko-sodki serial, w którym przewaaj smutne aspekty, nawet jeli niektóre sceny s raczej zabawne. Ogólnie rzecz biorc, jest entuzjastycznie nastawiony do osigni aktorskich Engelkego i Mertena i ocenia serial jako wartociowy, choby ze wzgldu na Engelke.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Tim Theobald: The Last Word: Netflix zapowiada nowy niemiecki serial z Anke Engelke. W: Horizont.net. 5 czerwca 2019, dostp 17 wrzenia 2020 .
  2. Przewodnik po odcinkach ostatnich sów i wiadomoci o serialu. W: serienjunkies.de . Pobrano 17 wrzenia 2020 r .
  3. Markus Ehrenberg: Mesh to Mesh. Der Tagesspiegel, 15 wrzenia 2020, dostp 17 wrzenia 2020 .
  4. Katharina Riehl: Recenzja serialu Netflix The Last Word z Anke Engelke. Süddeutsche Zeitung, 16 wrzenia 2020, dostp 17 wrzenia 2020 .
  5. Felix Reek: The Last Word z Anke Engelke w serwisie Netflix: Funny howling. Pobrano 17 wrzenia 2020 r .
  6. Michael Meyer: Ostatnie sowo: Sodko-gorzki serial Netflix z Engelke. W: ndr.de. Norddeutscher Rundfunk, 17 wrzenia 2020, dostp 18 wrzenia 2020 .

Opiniones de nuestros usuarios

Amit Banaś

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Ostatnie sowo (serial telewizyjny)

Alina Janicki

Podane informacje o zmiennej Ostatnie sowo (serial telewizyjny) są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Irmina Kujawa

Wreszcie artykuł o Ostatnie sowo (serial telewizyjny), który jest łatwy do przeczytania.

Marcelina Chmiel

Ten wpis na Ostatnie sowo (serial telewizyjny) sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.