Ostatni karabinInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Ostatni karabin. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Ostatni karabin zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Ostatni karabin i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Ostatni karabin. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Ostatni karabin! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Ostatni karabin, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
niemiecki tytu Ostatni karabin
Tytu oryginalny Jim il primo
Kraj produkcji Wochy
Oryginalny jzyk Woski
Rok wydania 1964
dugo 100 (niemiecki v. 93) minut
Ocena wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Sergio Bergonzelli
(jako Serge Bergon )
scenariusz Dick Fulner
Ambrogio Molteni
James Wilde junior
produkcja Luigi Gianni
Elio Sorrentino
muzyka Romolo Garrone
Amerigo Gengarelli
kamera Carlo Carlini
ci Dolores Tamburini
zawód

Ostatni karabin (oryginalny tytu: Jim il primo ) to spaghetti western z 1964 roku z Cameronem Mitchellem w roli gównej, wyreyserowany przez Sergio Bergonzelli . Premiera niemieckojzyczna odbya si 9 marca 1965 roku.

akcja

Jim jest najlepszym strzelcem na zachodzie. Na zwokach swojej ostatniej ofiary przysiga nie dotyka broni w przyszoci i prowadzi spokojne ycie. Jednak gdy grupa bandytów wkracza do Sanderson, trzymajc miasto w napiciu i terroryzujc spokojnych mieszkaców, musi zama przysig. Podczas gdy nikt inny nie odway si stawi oporu, wci pojawia si zamaskowany mczyzna, który utrudnia ycie banitom. W przypadku ataku na transportowiec zota i walki z pilnujcym go szeryfem, zamaskowany mczyzna ponownie interweniuje. Za nim ukrywa si Jim, który moe pooy kres terrorowi bandytów.

krytyka

Przecitne spaghetti westerny z pewn przesadn surowoci oceni leksykon filmów midzynarodowych . Christian Keßler stwierdzi: Bergonzelli trzyma si cakowicie ladów amerykaskiego westernu. (...) Aktorzy waciwie wydaj si niezwykli w swoich rolach, jak w kiepsko dopasowanym kostiumie. Werdykt protestanckiego obserwatora filmu jest cakowicie sprzeczny z tym : Dobry, podniecajcy i zrczny western, który zachwyca gst atmosfer , pokazuje Podejcia do gbszego nawietlenia problemów zabijania bez popadania w kicz.

Uwagi

Jest to pierwszy cakowicie woski western oparty na nowym modelu; powstay wczeniej Za gar dolarów i Ostatnie dwa z Rio Bravo . Piosenki, które mona usysze w filmie to Mody Jim Hart piewany przez Petera Tevisa oraz Amor Mexicano w interpretacji Reny Filippini .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Ostatni karabin. W: Leksykon Filmów Midzynarodowych . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 r .Szablon: LdiF / Konserwacja / Uyty dostp 
  2. Keßler: Witaj w piekle. 2002, s. 122
  3. Ewangelickie Stowarzyszenie Prasy w Monachium, Recenzja nr 118/1965
  4. ^ R. Poppi, M. Pecorari: Dizionario del cinema italiano: I film Vol. 3. Gremese, 1992, s. 280

Opiniones de nuestros usuarios

Janusz Godlewski

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Ostatni karabin, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Ana Czech

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Ostatni karabin i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Marlena Niemiec

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Hania Czajka

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Ostatni karabin.