Ostateczny wyrok BamakoInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Ostateczny wyrok Bamako. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Ostateczny wyrok Bamako zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Ostateczny wyrok Bamako i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Ostateczny wyrok Bamako. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Ostateczny wyrok Bamako! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Ostateczny wyrok Bamako, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Ostateczny wyrok Bamako
Tytu oryginalny Bamako
Kraj produkcji Mali , Francja , USA
Oryginalny jzyk Francuski , bambara , angielski , Senufo , wolof
Rok wydania 2006
dugo 116 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Abderrahmane Sissako
scenariusz Abderrahmane Sissako
produkcja Abderrahmane Sissako,
Denis Freyd
aparat fotograficzny Jacques Besse
skaleczenie Nadia Ben Rachid,
Pauline Casalis
zawód

Bamako (tytu oryginalny: Bamako ) jest francusko-amerykaskim Mali dramat filmowy przez abderrahmane sissako z roku 2006 , który w Mali stolicy Bamako gra. Film opowiada o fikcyjnym procesie afrykaskiego spoeczestwa obywatelskiego przeciwko Bankowi wiatowemu i MFW .

akcja

Na dziedzicu domu w Bamako przedstawiciele afrykaskiego spoeczestwa obywatelskiego Banku wiatowego i Midzynarodowego Funduszu Walutowego przechodz przez proces, który oskaraj o narastanie ubóstwa w Afryce. Gos zabieraj prokuratorzy, wiadkowie i obrocy. Tymczasem na dziedzicu toczy si codzienne ycie, ukazujc zwizek midzy przystojn piosenkark Melé a jej bezrobotnym mem Chak. Sceny to take emigracja afrykaska do Europy i jedna fikcyjna, w Timbuktu grajcym na Zachodzie .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Certyfikat Aprobaty dla Sdu Ostatecznego Bamako . Dobrowolna samoregulacja brany filmowej , stycze 2007 (PDF; numer testu: 108 880 K).

Opiniones de nuestros usuarios

Irmina Turek

Wreszcie artykuł o Ostateczny wyrok Bamako, który jest łatwy do przeczytania.

Karina Kulesza

Bardzo ciekawy ten post o Ostateczny wyrok Bamako.

Wiktoria Tokarski

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Ostateczny wyrok Bamako, daje dużo pewności.

Alexander Przybylski

Wreszcie artykuł o Ostateczny wyrok Bamako, który jest łatwy do przeczytania.