Ostateczny prezentInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Ostateczny prezent. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Ostateczny prezent zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Ostateczny prezent i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Ostateczny prezent. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Ostateczny prezent! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Ostateczny prezent, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
niemiecki tytu Ostateczny prezent
Tytu oryginalny Ostateczny prezent
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 2007
dugo 114 minut
Ocena wiekowa FSK 6
Prt
Dyrektor Michael O. Sajbel
scenariusz Cheryl McKay
Jim Stovall
produkcja Dean River
muzyka Mark McKenzie
aparat fotograficzny Brian Baugh
skaleczenie Scott Kasztan
zawód

The Ultimate Gift (oryginalny tytu: The Ultimate Gift ) to amerykaski film dramatyczny w reyserii Michaela O. Sajbela z 2007 roku. Film oparty jest na ksice o tym samym tytule autorstwa Jima Stovalla . Kolejny film Das ultimative Leben (oryginalny tytu The Ultimate Life) zosta wydany w 2013 roku, a Das Ultimative Vermächtnis (oryginalny tytu The ultimate Legacy) zosta wydany w 2015 roku. o tej samej nazwie przez Jima Stovalla.

wtek

Miliarder Howard Red Stevens nie yje i zostaje pochowany. Zawsze mia ambiwalentne relacje z rodzin, poniewa poszczególni czonkowie s powierzchowni i maj obsesj na punkcie pienidzy. Wnuk Jason równie przyciga uwag w przeszoci tylko poprzez marnotrawstwo i imprezy, a nawet pojawia si zbyt póno na pogrzebie. Od dawna nie mia adnego kontaktu ze swoim dziadkiem. Jest te jedynym, który pozostaje nieobecny, gdy testament zostanie otwarty, wierzc, e i tak niczego nie odziedziczy. Przed mierci Howard nakaza kademu czonkowi rodziny opuci pokój, gdy dowiedzieli si o swojej czci spadku. Poszczególne fabryki i nieruchomoci s przekazywane przyszym wacicielom przez adwokata Hamiltona, a w kocu zostaje tylko Jason. Chce i, ale Howard powici mu zbyt wiele uwagi. W wiadomoci wideo mówi mu, e da Jasonowi róne prezenty, jeli zda pewne egzaminy. W kocu ostateczny prezent bdzie czeka na Jasona. Chocia Jason nie ma ochoty gra w t gr, jego powierzchowna dziewczyna przekonuje go do wzicia udziau jako pierwszego, poniewa w kocu na Jasona moe czeka dua suma pienidzy.

Pierwsze zadanie zabiera Jasona do Houston w Teksasie , na farm Ranchera Gusa. Jason ma pracowa i ama posty na ranczo. Pocztkowo odmawia, ale uwiadamia sobie, e jego zadanie zostaje spenione dopiero pod koniec pracy. Miesic póniej rozbi ostatni post i Gus odwióz go z powrotem na lotnisko. Nie otrzymuje nagrody. Po powrocie do Hamilton Jason dowiaduje si, e dziki zadaniu otrzyma symbolicznie dar pracy.

Drugie zadanie na pierwszy rzut oka wydaje si proste: Jason ma przyjecha do Hamilton z prawdziwym przyjacielem pod koniec miesica. Kiedy Jason przychodzi tego dnia do swojego luksusowego mieszkania, jest ono puste. Odebrano mu równie jego sportowy samochód. Wychodzi na kolacj ze swoj powierzchown dziewczyn, ale w kocu uwiadamia sobie, e jego karty kredytowe zostay zablokowane. Kiedy prosi swoj dziewczyn o zapacenie za posiek, z oburzeniem wychodzi z restauracji. Wieczorem Jason na próno próbuje spdzi noc z jednym ze swoich znajomych i wreszcie pi na wieym powietrzu na awce w parku, gdzie popada w konflikt z ebrakiem, poniewa Jason zajmuje swoj awk. Jason spotyka równie w parku dziewczyn Emily, która podobnie jak jego matka Alexia bya na pogrzebie Howarda. Emily troch rozmawia z Jasonem, ale Alexia j odciga. Kiedy ebrak próbuje okra Alexi nieco póniej, Jason ratuje matk i córk. Caa trójka rozpoczyna rozmow, a Jason prosi ich, aby udawali jego przyjació. W rzeczywistoci Emily moe przekonujco wcieli si w dobrego przyjaciela Jasona przed Hamiltonem i symbolicznie daje Jasonowi prezent w postaci przyjació. Jason otrzymuje teraz wypat od Hamiltona z powodu swojej pracy w Gus. Nie powinien jednak zatrzymywa pienidzy, ale wykorzystywa je na dobre cele.

W parku znów widzi ebraka, któremu chce odda cz pienidzy. Jednak ucieka, a Jason widzi, e zostawi skradzion torb. To torba Alexii, w której znajduj si liczne nieopacone rachunki, w tym nalene rachunki za czynsz w wysokoci 1600 dolarów i rachunki za szpital. Jason odwiedza Alexi w szpitalu i widzi tu Emily, która w rzeczywistoci zawsze nosi peruk. Emily ma biaaczk i wkrótce nastpi nawrót choroby po rozpoczciu terapii. Chocia Alexia odmawia jakiegokolwiek wsparcia finansowego od Jasona, to on paci czynsz. Brakuje mu 100 dolarów w drobnych drobnych. Po darze dawania powinien nastpowa dar rodziny, wic nowym zadaniem Jasona jest dobrze radzi sobie z rodzin lub przynajmniej znale w niej pozytywne aspekty. Jason przekonuje Alexi, by posza z ni na kolacj z okazji wita Dzikczynienia . Wieczór przebiega w serii obelg i autoportretów Howarda, dopóki Jason nie ma do i odchodzi. Niemniej jednak uwaa si, e zadanie zostao wykonane. Poniewa Emily musiaa sama je indyka w szpitalu , nalega, by Jason przyjecha do niej przynajmniej na Boe Narodzenie. Teraz wie o swojej nowej pracy: wycieczce do Ekwadoru .

Jason ma kopotliwe relacje z Ekwadorem, poniewa jego ojciec zgin tutaj w katastrofie lotniczej. Suy w tym czasie Howardowi, a Jason nigdy mu nie wybaczy mierci ojca. Jason spotyka lady swojej rodziny w wiosce w Ekwadorze, gdzie Howard zbudowa wypoyczalni Stevens. Jason jest wzruszony, e zosta nazwany na cze jego ojca, a nie dziadka. Pomimo ostrzeenia przed grasujcymi gangami narkotykowymi, Jason i wieniak udaj si do lasu, aby zobaczy wrak samolotu. Tutaj Jason poznaje prawd o mierci ojca. Medyk nie lecia samolotem do ssiedniej wioski, gdzie rzekomo wybucha epidemia. W rzeczywistoci wsiad do samolotu w wietnym humorze i rozbi si z lekkomylnoci. Howard póniej rozpozna ten sam niepokój u Jasona, dlatego by mu najbliej. Jason i jego towarzysz zostaj zaskoczeni przez gang narkotykowy w samolocie i zostaj porwani. S przetrzymywani w niewoli przez wiele dni, a Jasonowi udaje si uciec tu po Boym Narodzeniu. Ratuje te ycie swojego towarzysza.

Emily nie moga speni swojego pragnienia powrotu do domu na wita. Obiecuje Alexii, e nadrobi wszystko w nastpne wita, ale ona mówi, e Emily nie przeyje nastpnego roku. Jason przekonuje Hamiltona, by poyczy mu prywatny odrzutowiec Howarda. Caa trójka leci na ranczo Gusa, który przygotowa swoj posiado na Boe Narodzenie. Emily przybywa na swoje spónione przyjcie boonarodzeniowe i widzi, jak spenia si jej najwiksze marzenie: ma najpikniejszy dzie w swoim yciu i zdaje sobie spraw, e Jason zakocha si w Alexii. Jason wczeniej otrzyma od Hamiltona nowe zadanie: powinien jasno okreli swoje marzenie. Kiedy wraca, wie, e chce pomaga ludziom w realizacji ich marze. Hamilton zdaje sobie spraw, e Jason sta si teraz inn osob, tak jak chcia tego Howard. Otrzymuje teraz czek na 100 milionów dolarów. Jason inwestuje pienidze w placówk o nazwie Emily's Home , która ma zaoferowa rodzicom ciko chorych dzieci wasny szpital i osiedle mieszkaniowe. Po ogoszeniu tej decyzji Alexia odbiera telefon i pdzi do szpitala z Jasonem. Dowiaduje si, e Emily nie yje. Nieco póniej kadzie si kamie wgielny pod Dom Emily . Dopiero teraz Jason otrzymuje ostateczny prezent: wszystkie pozostae aktywa Howarda zostan nadpisane, w tym nie tylko gotówka, ale take akcje, firmy i grunty o cznej wartoci dwóch miliardów dolarów. Hamilton chce w przyszoci dziaa jako konsultant Jasona, który z kolei jest jeszcze bardziej zwizany z Alexi po mierci Emily.

produkcja

The Ultimate Gift zosta nakrcony gównie w Charlotte , North Carolina . Film by dystrybuowany przez Fox Faith, religijn podwytwórni 20th Century Fox . Film wszed do kin 9 marca 2007 roku i zarobi okoo 3,4 miliona dolarów. Film zosta wydany na DVD zaledwie pi miesicy po premierze kinowej. Sprzeda pyt DVD w cigu dwóch miesicy wyniosa ponad 9,5 miliona dolarów. Film nie trafi do kin w Niemczech i zosta wydany bezporednio na DVD 17 kwietnia 2009 roku.

krytyka

Variety nazwaa film przewidywalnym, ale wcigajcym dramatem, który moe przemawia do widzów z rozdzierajcym sercem sentymentem. Jednoczenie Variety podkrelaochrzecijaskie przesanie religijne filmu, do któregow swojej krytyce odniós si take Washington Post . Film jest powany, jeli nie bombastyczny i jest zgodny z filmami chrzecijaskimi lub motywowanymi religijnie, takimi jak Rozmowy z Bogiem . Fabua jest pena prostych prawd i mdroci, w tym tego, e szczcie tkwi tylko w przyjacioach, rodzinie, sensownej pracy i wdzicznoci.

The New York Times napisa, e film przepeniaa obuda i moralna nagana, podsumowujc: Jeli celem producentów jest zdobycie chrzecijaskich dolarów na zapenienie kasy, próba zmiany kasy moe by zym pomysem. artystyczny smak dolara. obrazi waciciela w taki sposób dla katolickiej subie filmowej , The Ultimate Gift to jest zastanawiajca tragiczna komedia, która równie odwouje si do chrzecijaskich wartoci etycznych.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Jeannette Catsoulis: Dziedzictwo dziadka, Beyond Cash . movies2.nytimes.com, 9 marca 2007 r.
  2. Zobacz The Ultimate Gift na boxofficemojo.com
  3. ^ Przewidywalny, ale przyjemny dramat [który] moe by doceniony przez tych, którzy maj zamiowanie do wzruszajcych [...] uczu Por. The Ultimate Gift. W: odmiana .com. ródo 14 czerwca 2021 .
  4. zasuony, napity Zobacz washingtonpost.com
  5. historia jest pena prostych prawd i z trudem zdobytej mdroci e szczcie tkwi w przyjacioach, rodzinie, znaczcej pracy i wdzicznoci Por. washingtonpost.com
  6. cuchncy od obudy i moralnej nagany ... / Jeli celem jest przycignicie chrzecijaskich dolarów na multipleksie, moe zniewaenie artystyczn wraliwo ich wacicieli nie jest najlepszym sposobem, aby przej Zobacz Jeannette catsoulis. Dziadek Legacy , poza gotówk . movies2.nytimes.com, 9 marca 2007 r.
  7. Najlepszy prezent. W: Leksykon Filmów Midzynarodowych . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 r . 

Opiniones de nuestros usuarios

Bohdan Matysiak

Dzięki za ten post na Ostateczny prezent, właśnie tego potrzebowałem

Emilia Cichocki

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Ostateczny prezent jest tym, którego szukałem.

Zbigniew Lis

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Ostateczny prezent.

Dariusz Lewandowski

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Ostateczny prezent, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.