OrkaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Orka. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Orka zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Orka i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Orka. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Orka! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Orka, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Oryginalny tytu Orka - rozwija si
Kraj produkcji NRD
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1987
dugo 28 minut
Prt
Dyrektor Winfried Young
scenariusz Winfried Young
produkcja Studio DEFA dla filmów dokumentalnych
aparat fotograficzny Harald Klix
skaleczenie Barbara Young
zawód

Orka - to rozwija to film dokumentalny zrobiony przez przez DEFA studiu dokumentalnych przez Winfried Junge w 1987 roku . Tytu dokumentu nawizuje do znanego w NRD skrzydlatego sowa Leci, rozwija si z opowiadania Krowa w migle .

wtek

Reprezentacja narodowa spotyka si na treningach na wieo zebranym polu pod Lipskiem . Druyna skada si z omiu aktywnych zawodników i superwizorów, jest te gówny trener. Czonkowie w kole -, okrgach - i NRD zdobyli mistrzostwo i tym samym zakwalifikowali si do reprezentacji narodowej w orce , która teraz przygotowuje si do midzynarodowych mistrzostw.

Jeden uczestnik pochodzi z Schmölln i zosta zwolniony z Narodowej Armii Ludowej specjalnie na te mistrzostwa . Wyciga cztero skibowy pug w kategorii 2 z jego cignika z Schönebeck cignika fabryce . Wszystko zaczyna si od bruzdy rozszczepionej , musisz zacz we waciwym miejscu i utrzymywa bruzd prosto iw tej samej linii. Instruktor szkolenia z pastwowej firmy Gut Schwerin-Warnitz startuje w kategorii 1 z trzypunktowym pugiem. Trener Osterwald przechodzi test wytrzymaociowy w temperaturze okoo 31 ° C, kiedy koczy swoje obchody pieszo. Pug musi pozostawi gadk cian bruzdy, ziemi naley ponownie obróci. Najciszym urzdzeniem jest pug z omioma lamelami, który cignie traktor z Neubrandenburga w kategorii 3.

Jesieni 1986 r. 7 uczestników i 34 uczestników z 6 krajów socjalistycznych spotkao si w Wgierskiej Republice Ludowej na mistrzostwach RWPG w orce uytkowej. Wanym zadaniem jest przygotowanie puga, które wymaga duej sumiennoci. Wgierski uczestnik informuje, e taki konkurs to nie tylko zabawa, ale take nowe dowiadczenia w codziennej pracy. W midzyczasie przywieziona ze sob krajowa technologia zostaje dopracowana. Wieczorem kolejne spotkanie, na którym ustalany jest program dnia zawodów i dress code, a nastpnie natychmiast ogaszany.

W dniu zawodów najpierw odbywa si zimny bufet , w którym wszyscy uczestnicy bior udzia w przebieraniu si w szlafroki . Nastpnie o przydzieleniu paczek 41 uczestników decyduje losowanie i kady otrzymuje numer na plecach. Przed rozpoczciem zawodów uczestnicy, jak powinno by, zo przysig. Wraz z hymnem Wgier granym przez orkiestr dt i podniesieniem flag, walka moe rozpocz si 2 padziernika 1986 r. Bez wystrzelenia broni startowej. Rywalizacja trwa dokadnie 90 minut, a prdko równie tutaj zdobywa punkty. Tylko czas spdzony na orce jest liczony jako czas, bez przygotowa i pomiarów. Przyjeda coraz wicej widzów, niektórzy nawet autobusami. Ocena i nagrody odbywaj si tego wieczoru, na który sdziowie dugo nie mog si zgodzi. SSR zaja pierwsze miejsce w klasyfikacji druynowej , a NRD po raz pierwszy zaja drugie miejsce. Nastpnie medale przyznawane s najlepszym poszczególnym oraczom, a pierwsze miejsca w drugiej i trzeciej kategorii otrzymaj przedstawiciele NRD. Dzie koczy wieczór taneczny.

Produkcja i publikacja

Orka - si rozwija, wczya na ORWO-Color artystyczna grupa robocza Dokument . Premiera odbya si z okazji 10. Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Dokumentalnych i Krótkometraowych NRD dla kina i telewizji na pocztku padziernika 1987 roku w Neubrandenburgu . Od 15 kwietnia 1988 r. Pokazywany by w kinach NRD.

Uwe Kant napisa komentarz . Dramaturgia bya w rkach Manfreda Wolfa.

krytyka

Ursula Meves i Ralph Kotsch napisali w Neues Deutschland :

Raport Winfrieda Junge'a Orka - rozwija si nada radosny ton. Film jest równie zabawny jak tytu. Z radosn mieszank humoru i obiektywizmu, relacjonuje z Mistrzostw RWPG w orce uytkowej na Wgrzech w 1986 roku. "

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Foundation DEFA Films: Winfried Junge , dostp 24 lipca 2020 r
  2. Neues Deutschland, 16 padziernika 1987, str.6
  3. Neues Deutschland, 24 listopada 1987, str.4

Opiniones de nuestros usuarios

Radek Romanowski

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Orka.

Sebastian Nowakowski

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Gerard Mielczarek

Ten wpis na Orka sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.