Oprogramowanie danychInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Oprogramowanie danych. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Oprogramowanie danych zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Oprogramowanie danych i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Oprogramowanie danych. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Oprogramowanie danych! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Oprogramowanie danych, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Datasoft, Inc. , amerykaski gra wideo dystrybutor zaoona przez Pata Ketchum w Chatsworth , California w dniu 12 czerwca 1980 r . W 1984 roku zosta sprzedany Samuelowi L. Poole i Tedowi Hoffmanowi, którzy od tego czasu sprzedawali gry Datasoft z dodatkiem IntelliCreations . Software Toolworks przejo firm w sierpniu 1988 roku i wkrótce potem rozpoczo jej przetwarzanie.

Datasoft publikowa gównie porty arcade do 1983 roku, a nastpnie okoo 20 innych gier na róne komputery domowe. Do sukcesu firmy Datasoft znaczco przyczyniy si adaptacje znanych filmów i programów telewizyjnych, takich jak Bruce Lee i The Dallas Quest . Ale du popularnoci cieszya si równie ambitna seria gier RPG Alternate Reality autorstwa Philipa Price'a, dystrybuowana przez firm Datasoft . W Europie gry byy sprzedawane przez US Gold .

Do najpopularniejszych gier wydanych przez Datasoft nale:

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Los Angeles Times , sierpie 1988 [1]
  2. a b Winnie Forster: twórca gier komputerowych i wideo. Plan gry, 2008, s. 87, ISBN 978-3-00-021584-1

Opiniones de nuestros usuarios

Marcelina Drozd

Bardzo ciekawy ten post o Oprogramowanie danych.

Wiktoria Sroka

Podane informacje o zmiennej Oprogramowanie danych są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Alina Barański

Wreszcie artykuł o Oprogramowanie danych, który jest łatwy do przeczytania.