Okno sypialniInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Okno sypialni. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Okno sypialni zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Okno sypialni i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Okno sypialni. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Okno sypialni! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Okno sypialni, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Okno sypialni
Tytu oryginalny Okno sypialni
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1987
dugo 112 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Curtis Hanson
scenariusz Curtis Hanson
produkcja Martha Schumacher
Robert Towne
muzyka Patrick Gleeson
Michael Shrieve
aparat fotograficzny Gilbert Taylor
skaleczenie Scott Conrad
zawód

Okno sypialni to amerykaski thriller z 1987 roku w reyserii Curtisa Hansona, oparty na ksice The Witness autorstwa pisarki Anne Holden .

akcja

Terry Lambert ma romans z Sylvi, on swojego szefa. Po przyjciu Sylvia odwiedza Terry'ego w jego mieszkaniu, a noc, patrzc przez okno sypialni, jest wiadkiem, jak moda dziewczyna Denise zostaje zaatakowana na ulicy przez oczywistego gwaciciela. Kiedy widzi, e Sylvia go obserwuje, puszcza swoj ofiar i ucieka. Obawiajc si, e romans moe zosta ujawniony, Sylvia i Terry decyduj, e Sylvia nie ujawni si jako wiadek, a zamiast tego Terry po prostu zezna policji, e widzia zbrodni. Terry nastpnie podaje policji opis sprawcy, chocia sam nie widzia sprawcy. Kiedy sprawca zostaje aresztowany i postawiony przed sdem, Terry musi zeznawa w sdzie. Jest przesuchiwany przez adwokata, wpltuje si w sprzecznoci, a okazuje si, e ze wzgldu na swoj krótkowzroczno nie móg rozpozna sprawcy na ciemnym chodniku. Sylvia, która ledzi proces widowni, ubrana w chust i okulary przeciwsoneczne, za pomoc gestów i ruchów doni próbuje pomóc Terry'emu w skadaniu zezna. Oskarony zdaje sobie z tego spraw i rozpoznaje w niej kobiet, która widziaa go z okna. Zostaje uniewinniony z powodu braku dowodów.

Podczas przedstawienia teatralnego Sylvia, która od tego czasu zakoczya romans z Terry i przyznaa si do ma, zostaje zadgana na mier przez tego samego sprawc w zasadzce; to ucieka niezauwaone. Ze wzgldu na owiadczenie ma Sylvii Terry jest teraz podejrzany o morderstwo. Po tym, jak moda dziewczyna zostaa w kocu znaleziona zamordowana, Terry i Denise postanawiaj sami poszuka prawdziwego winowajcy i zastawi na niego puapk. Sprawca najwyraniej celuje w mode kobiety, które przycigaj jego uwag i podniecaj swoim atrakcyjnym wygldem i ekstrawertyczn postaw. Denise zgadza si dziaa jak przynta i odpowiednio si przebiera, aby niezauwaona przyciga jego uwag. Zgodnie z planem poda za ni na podziemny parking, gdzie Terry wpada na niego w zasadzk. Ledwo udaje im si obezwadni sprawc, który zostaje nastpnie aresztowany.

Jeden mimowolnie kojarzy klasyczne okno na dziedziniec (1954) przez Alfreda Hitchcocka , jak fabua rzeczywicie ma pewne znaczce podobiestwa. W przeciwiestwie jednak do tego akcja nie ogranicza si do ogródka.

krytyka

Spójny, trzymajcy w napiciu thriller, wystawiony z wyczuciem timingu.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Okno sypialni. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

Opiniones de nuestros usuarios

Zygmunt Krük

Bardzo ciekawy ten post o Okno sypialni.

Tadeusz Niewiadomski

Musiałem znaleźć coś innego na temat Okno sypialni, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Lukasz Brzeziński

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Okno sypialni pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Okno sypialni tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.