Odwany may krawiec (1941)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Odwany may krawiec (1941). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Odwany may krawiec (1941) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Odwany may krawiec (1941) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Odwany may krawiec (1941). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Odwany may krawiec (1941)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Odwany may krawiec (1941), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Dzielna krawcowa
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1941
dugo 73 minuty
Klasyfikacja wiekowa FSK 6
Prt
Dyrektor Hubert Schonger
scenariusz Hubert Schonger
produkcja Hubert Schonger
dla Schongerfilm
aparat fotograficzny Edgar Ziesemer
zawód

Dzielny may Tailor to niemiecka folia bajka przez Hubert Schonger od 1941. Jest on oparty na bani Grimm bajki Dzielny may Tailor . Filmowa rozpocza si w Rzeszy Niemieckiej w dniu 24 padziernika 1941 roku i otrzyma tytu popularny edukacji.

akcja

Kiedy may krawiec zabija siedem much na raz, wyrusza w wielki, rozlegy wiat z szalikiem z napisem Siedem za jednym zamachem w towarzystwie swojego ptaszka, by pochwali si tym, co zrobi.

Podczas swojej podróy dzielny may krawiec dowiaduje si o dwóch gigantach, którzy zagraaj miastu. Dzielny may krawiec przedstawia giganta jako dowód swojej zdolnoci do rcznego wyciskania wody z kamienia. Dzielny may krawiec potajemnie wyciska stary kawaek sera, który zabra z domu, a giganci, którzy nie byli w stanie tego zrobi, podziwiaj jego bohaterstwo.

Olbrzymy eskortuj maego krawca do swojej jaskini. Zanim giganci bd mogli go tam zaatakowa, krawiecowi udaje si zmusi dwóch gigantów do samodzielnego pozbawienia si mocy. W miecie pasterz niesie przesanie caemu miastu, czynic krawca bohaterem miasta. Król obiecuje mu w nagrod poow królestwa i ksiniczk.

Rady królewskie postrzegaj go tylko jako oszusta. Kiedy wielki dzik zagraa królestwu, odwany may krawiec znowu rusza. Rozwizuje równie to zadanie piewajco: pozwala dzikowi wbiec do kocioa i tam go zamyka. Nastpnie król widzi, e may krawiec zasuguje na jego szacunek i zgadza si na lub ze swoj córk, ksiniczk.

krytyka

Opowie o bani Grimma wyprodukowanej na potrzeby projekcji filmów dla dzieci, zbyt prosta i przejrzysta w projekcie.

Zobacz te

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Nazistowska propaganda: inwazja na bajkowe królestwo w jeden dzie . Wspóczesna historia w Spiegel Online, 15 kwietnia 2010
  2. ^ Odwany may krawiec w leksykonie midzynarodowego filmuSzablon: LdiF / Maintenance / Access used

Opiniones de nuestros usuarios

Daniel Niemiec

Musiałem znaleźć coś innego na temat Odwany may krawiec (1941), co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Konrad Sikora

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Odwany may krawiec (1941).

Olaf Michalak

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Przemyslaw Bednarczyk

Ten wpis na Odwany may krawiec (1941) sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Marcin Pawlik

Świetny post o Odwany may krawiec (1941).