Obietnica (2021)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Obietnica (2021). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Obietnica (2021) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Obietnica (2021) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Obietnica (2021). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Obietnica (2021)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Obietnica (2021), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Obietnica
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 2021
dugo 87 minut
Prt
Dyrektor Do Endemanna
scenariusz Beate Langmaack
muzyka Mario Lauer
aparat fotograficzny Lars R. Liebold
skaleczenie Florian Drechsler
zawód

Obietnica to niemiecki dramat filmowy z roku 2021. Film po raz pierwszy pojawi si w mediatece ZDF od koca kwietnia 2021 r. i zosta wyemitowany 26 kwietnia 2021 r. w programie telewizyjnym ZDF .

wtek

Jedenastoletni Bendix mieszka ze swoim ojcem Fabianem w Berlinie. Jego matka zmara kilka lat temu, Fabian pracuje na zmiany jako kierowca metra. Role w zwizku s odwrócone. Bendix opiekuje si domem i przygnbionym ojcem, który z trudem wykonuje swoj prac. Bez wsparcia Bendixa Fabian prawie nic by nie jad ani spónia si do pracy.

Podczas szkolnego biegu sportowego Bendix spotyka pod przejciem podziemnym dziewczyn, która wkada papierosa na nog. Bendix odwanie przemawia do niej i nie poddaje si, kiedy krzyczy na niego, eby si std wydosta. Kiedy tego nie robi, ucieka, ale zostawia swój telefon komórkowy i kart routingu. Bendix moe j wyledzi i dowiaduje si, e codziennie chodzi do kliniki psychiatrycznej na sesje terapeutyczne. Szesnastoletnia Jule cierpi z powodu gwatownych wybuchów gniewu i samookalecze, co jest wicej ni przytaczajce dla jej rodziców. W szkole jest unikana i zastraszana przez inne dziewczyny. Aby Bendix móg towarzyszy jej w klinice, musi zdoby dla niej pistolet, który nastpnie zamawia przez Internet.

Z powodu stanu ojca Bendix pyta pielgniark z kliniki o moliwoci terapii, rzekomo dla przyjaciela. Od Jule dowiaduje si, e jego ojciec cierpi na depresj i powinien szuka leczenia. Jule i Bendix rozumiej si ze swoimi problemami i wspieraj si nawzajem. Z pomoc Julesa Bendixowi udaje si sprowadzi psychiatr Julesa na lodow kolacj z Fabianem. Fabian przyjmuje ofert wstpnej konsultacji i na sugesti lekarza wyraa zgod na profesjonalne leczenie szpitalne. Jednak Bendix na czas swojego pobytu musia przebywa w rodzinie zastpczej.

Po tym, jak jego ojciec poszed do szpitala, Bendix nie trafia do rodziny zastpczej, jak uzgodniono. Bierze zamówiony atrap pistoletu i organizuje napad na bank, aby go aresztowa. Na posterunku chce tylko porozmawia z Jule. Bendix czuje si winny, e obieca ojcu, e nigdy go nie opuci; rozczarowa go. Jule mówi mu, e to nieprawda. Fabian potrafi przezwyciy chorob i zawsze bdzie jego ojcem. Bendix trafia teraz do rodziny zastpczej ze wiadomoci, e nie porzuci ojca. Rodzice Jules s pod wraeniem tego, jak ich córka poradzia sobie z sytuacj na posterunku policji. Wspólne sesje terapeutyczne z rodzicami pokazuj, e robi due postpy iw przyszoci nie bdzie ju musiaa przychodzi codziennie. Midzy ni a jej rodzicami ronie zaufanie.

W ostatniej scenie Bendix odwiedza swojego ojca w klinice, który równie powoli robi postpy.

to

Film by krcony w Berlinie od 2 wrzenia 2019 roku do 5 padziernika 2019 roku . Zespoowi filmowemu doradzali specjalici i psychiatrzy Michael Schulte-Markwort i Michael Krebs.

Przyjcie

Opinie

Leksykon filmów midzynarodowych daje foli 3 z 5 moliwych gwiazdek i pisze: dramat o chorobie, przyjani i przewaajcymi da zwaszcza dzieci, które z najlepszych intencjach i naukowo zaoy wyjanie na temat obrazów klinicznych i ich konsekwencje. Czasem jest do dydaktyczny, a czasem sentymentalny, ale rekompensuj to drobne szczegóy i ywa zabawa.

Thomas Gehringer w swojej recenzji na tittelbach.tv daje filmowi cznie 5 z 6 moliwych gwiazdek. Reyser Till Endemann inscenizuje relacje midzy ludmi w sposób wraliwy i peen szacunku. Film nie ukazuje osób z zaburzeniami psychicznymi jako bezradnych, lecz przypisuje im si wzmacniajc cenny zakrt dla Gehringera. Scenarzystka Beate Langmaack nie przedstawia ani beznadziejnego zakoczenia, ani faszywego happy endu. Mówi si o Mice Tritto i Elli Morgen, e prowadz ten film w niezwyky sposób, a postaci drugoplanowe s równie widoczne w obsadzie. Film to "sprytny, bardzo emocjonalny dramat o yciu z chorob psychiczn - opowiedziany przede wszystkim z punktu widzenia dzieci".

Oceny odbiorców

Pierwsz transmisj filmu 26 kwietnia 2021 r. na antenie ZDF obejrzao cznie 3,51 mln widzów. Oznaczao to udzia w rynku na poziomie 11,1%.

linki internetowe

  Obietnica wbibliotece mediów ZDF . Film (87 min.), dostpny do 18 kwietnia 2022 r.

Indywidualne dowody

  1. a b Obietnica w zjednoczonej zaodze , dostp 24 kwietnia 2021 r.
  2. ^ B Thomas Gehringer: Film TV "Obietnica". W: tittelbach.tv . 2021, udostpniono 24 kwietnia 2021 .
  3. Obietnica. W: Leksykon Filmów Midzynarodowych . Serwis filmowy , udostpniony 24 kwietnia 2021 r . 
  4. ^ Veit-Luca Roth: Primetime check poniedziaek, 26 kwietnia 2021. W: quotemeter.de . 27 kwietnia 2021, udostpniono 27 kwietnia 2021 .

Opiniones de nuestros usuarios

Rafal Pawlak

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Obietnica (2021), są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Lena Jakubowski

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Peter Wieczorek

Podane informacje o zmiennej Obietnica (2021) są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Arkadiusz Kamiński

Ładny artykuł z _zmienna.