Obietnica (1996)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Obietnica (1996). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Obietnica (1996) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Obietnica (1996) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Obietnica (1996). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Obietnica (1996)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Obietnica (1996), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Obietnica
Tytu oryginalny La Promesse
Kraj produkcji Francja , Belgia , Tunezja , Luksemburg
Oryginalny jzyk Francuski
Rok wydania 1996
dugo 90 minut
Prt
Dyrektor Jean-Pierre i Luc Dardenne
scenariusz Jean-Pierre i Luc Dardenne ,
Léon Michaux,
Alphonse Badalo
produkcja Nienawidz Daldoula,
Luca Dardenne'a ,
Claude'a Waringo
muzyka Jean-Marie Billy,
Denis M'Punga
aparat fotograficzny Alain Marcoen
skaleczenie Marie-Hélène Dozo
zawód

The Promise (tytu oryginalny: La Promesse ) to film fabularny o tych belgijskich braci Jean-Pierre i Luc Dardenne z 1996. Film opowiada histori modego Igora, który wynajmuje obiekt do nielegalnych imigrantów razem ze swoim ojcem.

wtek

Mody Igor i jego ojciec Roger zarabiaj na ycie wynajmujc mieszkanie nielegalnym imigrantom i oferujc im faszywe pozwolenia na pobyt. Syn odbywa te praktyk jako mechanik w warsztacie samochodowym, ale grozi utrat tej pozycji, gdy Roger coraz czciej zabiera go do pracy, aby móg mu pomóc we wasnym interesie.

Pewnego dnia policja skada Rogerowi i imigrantom niespodziewan wizyt. Podczas próby ucieczki przed policj jeden z imigrantów, Amidou, spad z rusztowania i zosta powanie ranny. Igor chce pomóc, ale Roger boi si poraenia i powstrzymuje si od pomocy Amidou.

Na krótko przed mierci Amidou zoy tytuow obietnic od Igora, e zaopiekuje si jego nowonarodzonym dzieckiem i jego on, z któr mieszka razem. Po opuszczeniu lokalu przez policj Roger i Igor usuwaj zwoki bez Assity, wdowy po zmarym, dowiadujc si o tym. To mówi Rogerowi o rzekomej ucieczce od hazardowych dugów jej ma.

Wreszcie Roger chce pozby si wdowy i podpisuje kontrakt na sprzeda jej do prostytucji. Ale Igor dotrzymuje obietnicy i ukrywa Assit i jej dziecko w garau swojej poprzedniej pracy, któr straci. Nie mówi Assicie, co tak naprawd stao si z Amidou. Roger znajduje schronienie, ale zostaje przytoczony i zwizany przez Assit i Igora. Nastpnie udaj si na stacj kolejow, gdzie Igor Assita mówi, e Amidou nie yje. Wdowa bez zbdnych ceregieli odwraca si i postanawia zosta w towarzystwie Igora.

krytyka

Film przypominajcy Roberta Bressona w lakonicznej narracji oraz Kena Loacha czy Mike'a Leigha w dokadnoci i opisie trudnoci spoecznych . Podobnie jak gniewna odpowied na chorob belgijsk, odzwierciedla zaniedbanie kryteriów moralnych, które wnikny gboko w spoeczestwo i znajduj wyraz w spektakularnych zbrodniach lub sprawach politycznych. - Warte zobaczenia."

Dla reyserów Luca i Jean-Pierre'a Dardenne'ów film ten opisuje przebudzenie wiadomoci moralnej, wyraone jako bunt przeciwko ojcu. Opowiadaj swoj histori bez fanaberii i podaj za tradycj kin zaangaowanych spoecznie od woskiego neorealizmu do wspóczesnych dzie brytyjskiego reysera Kena Loacha

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Obietnica. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 10 marca 2021 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 
  2. Obietnica. W: prisma.de . Pobrano 29 marca 2021 r .

Opiniones de nuestros usuarios

Waldemar Skowron

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Obietnica (1996), jest to bardzo dobra opcja.

Regina Tomczak

Wreszcie artykuł o Obietnica (1996), który jest łatwy do przeczytania.

Natalia Banasiak

Dzięki za ten post na Obietnica (1996), właśnie tego potrzebowałem

Beata Majchrzak

Ten artykuł o zmiennej Obietnica (1996) przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.

Chris Domański

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Obietnica (1996) pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Obietnica (1996) tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.