Obietnica (1995)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Obietnica (1995). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Obietnica (1995) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Obietnica (1995) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Obietnica (1995). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Obietnica (1995)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Obietnica (1995), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Obietnica
Kraj produkcji Niemcy , Francja , Szwajcaria
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1994
dugo 115 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 6
Prt
Dyrektor Margarethe von Trotta
scenariusz Felice Laudadio ,
Margarethe von Trotta ,
Peter Schneider (dialogi)
produkcja Eberhard Junkersdorf
muzyka Jürgen Knieper
aparat fotograficzny Franz Rath
skaleczenie Suzanne Baron
zawód

The Promise to niemiecki film fabularny z 1994 roku.

akcja

Film rozpoczyna si w Berlinie w 1961 roku. Mur powsta latem, a jesieni piciu modych ludzi próbuje uciec z Berlina Wschodniego do Zachodniego . Sophie, Monika, Max i Wolfgang udaje si uciec. Przyjaciel Sophie, Konrad, zostaje w tyle i zostaje aresztowany. Sophie nastpnie organizuje kolejn prób ucieczki dla Konrada, ale to te si nie udaje. Konrad zostaje na wschodzie i musi rozpocz sub w oddziaach granicznych NRD .

Latem 1968 roku Konrad by studentem i pozwolono mu uda si do Pragi na konferencj z profesorem Lorenzem . Sophie korzysta z okazji, by ponownie zobaczy Konrada. Konrad ma pisa swoj rozpraw doktorsk w Pradze i Sophie równie decyduje si tam zamieszka. Ale marzenie bycia razem rozbita podczas Ukadu Warszawskiego wojska skoczyo si Prask Wiosn w dniu 20 sierpnia 1968 r . Konrad i Sophie wracaj do podzielonego Berlina, ponownie oddzielonego murem. W kocu Sophie, która jest w ciy z Konradem, decyduje si na wyjazd do Berlina Wschodniego. Chce teraz by z Konradem na stae i ubiega si o renaturalizacj. Ale Konrad jest temu przeciwny. Ma moliwo wyjazdu do Sztokholmu na stanowisko nauczyciela, a nastpnie chce przyjecha do Sophie w Berlinie Zachodnim. Ale znowu nic nie wychodzi z planów modych ludzi. Konradowi odmawia si wizy do Szwecji . Sophie postanawia teraz wicej nie widzie Konrada.

Dwanacie lat póniej Konrad jest teraz nastpc profesora Lorenza, onaty i ojcem córki. Kiedy przyjeda do Berlina Zachodniego, kontaktuje si z Sophie. Po raz pierwszy widzi swojego syna Aleksandra, a potem udaje mu si uzyska pozwolenie, aby Alexander móg go regularnie odwiedza w Berlinie Wschodnim. Jednak gdy m siostry Konrada, Barbary, zosta aresztowany w zwizku z protestami w rocznic budowy Muru, wywieziony do Berlina Zachodniego i zabity przez wybuchajc min podczas próby przekroczenia granicy, pozwolenie Konrada na odwiedziny syna zostao cofnite. Dopiero 9 listopada 1989 r., Kiedy upad Mur Berliski, ojciec i syn znów si spotykaj. Alexander informuje matk Sophie o upadku muru berliskiego i wyrusza na wschód. Sophie spotyka ich dwoje, kiedy razem przekraczaj granic.

to

Film mia swoj premier na Berlinale 1995 9 lutego 1995. Film trafi do niemieckich kin 16 lutego 1995 roku.

Recenzje

ywo zagrany polityczny melodramat , który czy niepowodzenie mioci ze wspóczesnym historycznym spisem podzielonych Niemiec. W niektórych scenach jest on nadmiernie skonstruowany, a czasami zbyt uproszczony w swoich zbyt chwytliwych historycznych obrazach, ale ogólnie film imponuje wysikiem, aby poprzez ludzkie uczucia przekaza, jak wiele wydarze politycznych i prywatnych si przeplata.

Nagrody

Meret Becker otrzymaa Bawarsk Nagrod Filmow w 1995 roku za rol . Margarethe von Trotta otrzymaa nagrod dla najlepszego reysera. W tym samym roku Becker i Corinna Harfouch zostali nominowani do Niemieckiej Nagrody Filmowej.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Obietnica. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 20 kwietnia 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

Opiniones de nuestros usuarios

Klaudia Winiarski

Ten wpis o Obietnica (1995) był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Borys Markowski

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Obietnica (1995), są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Oskar Staniszewski

Dzięki za ten post na Obietnica (1995), właśnie tego potrzebowałem

Sonia Zych

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.