Nowy arkuszInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Nowy arkusz. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Nowy arkusz zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Nowy arkusz i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Nowy arkusz. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Nowy arkusz! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Nowy arkusz, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Nowy arkusz
Nowe logo licia
opis Magazyn dla kobiet
jzyk Niemiecki
Wydawnictwo Bauer Media Group
Kwatera gówna Hamburg
Pierwsza edycja 1950
Czstotliwo publikacji tygodniowo
Wydanie sprzedane 281520 kopii
( IVW 4/2020)
Wydanie powszechne 282010 kopii
( IVW 4/2020)
Zasig 1,26 miliona czytelników
( MA 2021 PM I )
Redaktor naczelny Petra Hansen-Blank
link do strony internetowej dasneueblatt.de
ISSN (druk)

Neue Blatt to tygodnik dla kobiet w Niemczech . Po raz pierwszy ukaza si w 1950 roku w wydawnictwie Die Welt GmbH , które w 1953 roku zostao kupione przez wydawnictwo Axel Springer . Dzi jest publikowany przez hambursk grup Bauer Media Group . Podobnie jak inne tytuy w tczowej prasie , Das Neue Blatt pisze przede wszystkim o europejskich domach szlacheckich i innych celebrytach . Inne kluczowe tematy to zdrowie, odywianie, moda, podróe i ycie. Petra Hansen-Blank jest redaktork naczeln od 2007 roku.

Czytelnictwo

Jak podaje Bauer Verlag, adresatem magazynu s tzw. Best age, czyli kobiety w wieku od 40 do 59 lat. W kwartale II / 09 ( IVW ) sprzedano 536 080 egzemplarzy. Ogóem gazeta dociera do okoo 1,26 miliona czytelników. (Stan: 1/2021)

Próby wokó Nowego Licia

The New Leaf ustanowi precedens w niemieckim prawie medialnym w 1961 roku, kiedy opublikowa fikcyjny wywiad z Soray Esfandiary Bakhtiari w wydaniu z 29 kwietnia . Sd okrgowy Hamburg uwzgldni pozew ksina Soraya i skazany Das Neue Blatt do zapaty odszkodowania z DM 15,000 za naruszenie jej praw osobistych. Postpowanie odwoawcze przed Federalnym Trybunaem Sprawiedliwoci potwierdzio orzeczenie, Federalny Trybuna Konstytucyjny odrzuci skarg konstytucyjn Axela Springer Verlag ( BVerfGE 34, 269 ). Od tego czasu sprawa bya czsto wykorzystywana w niemieckim orzecznictwie, gdy podstawowe prawo do wolnoci wypowiedzi i wolnoci prasy, do którego roszcz sobie media, wchodzio w konflikt z prawami osobistymi celebrytów.

Raportowanie czasopisma zostao ponownie rozpatrzone w 1998 roku przed Federalnym Trybunaem Konstytucyjnym . Neue Blatt poinformowa o rzekomo zbliajcym si lubie Caroline von Monaco i zosta skazany na przedruk odpowiedzi w wyroku w sprawie Caroline von Monaco I.

W 2003 roku szwedzka królowa Sylwia porównaa si z Neue Blatt, które 28 stycznia 2004 roku zaprzeczao stwierdzeniom adnego kryzysu maeskiego! adnej niewiernoci! adnych zamiarów rozwodu! .

Nagana

W 2007 roku Niemiecka Rada Prasowa zgania magazyn za naruszenie kodeksu prasowego . Miaa opublikowane ogoszenia , które nie byy rozpoznawalne jako takie, a wic, wedug rady prasowej naruszy wymóg do osobnego zgaszania redakcji i reklamy.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Bauer Advance: Analiza mediów
  2. ^ Przesanie Niemieckiej Rady Prasowej z 29 listopada 2007 r

Opiniones de nuestros usuarios

Sylwester Ostrowski

Ładny artykuł z _zmienna.

Jerzy Laskowski

Ten wpis o Nowy arkusz był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Sylwia Jakubowski

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Lucyna Stankiewicz

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Nowy arkusz