Noworodek (Bach)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Noworodek (Bach). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Noworodek (Bach) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Noworodek (Bach) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Noworodek (Bach). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Noworodek (Bach)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Noworodek (Bach), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Kantata Bacha
Noworodek
BWV: 122
Okazja: Niedziela po Boym Narodzeniu
Rok pochodzenia: 1724
Miejsce pochodzenia: Lipsk
Rodzaj: kantata
Solo : S, A, T, B
Chór: (S, A, T, B)
Instrumenty : 3 Fl, 2 Ob, Ot, 2 Vl, Va, Bc
tekst
Cyriacus Schneegaß
Lista kantat Bacha

Das neueborn Kindelein ( BWV 122) jest wit kantata przez Jana Sebastiana Bacha , który skada si w Lipsku w niedziel po Boym Narodzeniem i wykonanej tam po raz pierwszy w dniu 31 grudnia 1724 r. Tekst jest czciowo zaczerpnity z wiersza o tym samym tytule (zwrotka 2 - 4) Cyriacusa Schneegassa (cz 2 - 5). Tekst zosta przepakowany i poszerzony przez nieznanego autora.

budowa

Kantata jest na cztery czci ( sopran , alt , tenor i bas zajte) i instrumentów strunowych , w baroku , w rejestratorze i basso oprzyrzdowanie.

Kantata dzieli si na sze czci:

  1. Chóralny (sopran, alt, tenor, bas) Noworodek
  2. Aria (bas) O ludzie, którzy codziennie grzesz
  3. Recytatyw (sopran) Anioowie, którzy byli poprzednio
  4. Aria (sopran, alt, tenor) Czy Bóg pojedna i nasz przyjaciel
  5. Recytatyw (bas) To dzie, który uczyni sam Pan
  6. Chóralny (sopran, alt, tenor, bas) To waciwy rok jubileuszowy .

Zobacz te

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Greg Wawrzyniak

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Noworodek (Bach) i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Oksana Zawada

Bardzo ciekawy ten post o Noworodek (Bach).

Halina Tokarski

Ten wpis o Noworodek (Bach) był właśnie tym, co chciałem znaleźć.