Nowe radio morskie radioInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Nowe radio morskie radio. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Nowe radio morskie radio zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Nowe radio morskie radio i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Nowe radio morskie radio. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Nowe radio morskie radio! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Nowe radio morskie radio, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Piktogram wiey radiowej Infobox
Nowe radio morskie radio
Nadajnik radiowy ( prawo prywatne )
Typ programu Radio lokalne
Przyjcie FM , DAB + , Internet (cay wiat), kabel
Recepcja Jezioro Bodeskie , Górny Ren , Górna Szwabia (VHF)
Pocztek transmisji 1 wrzenia 1987 r.
Dyrektor programowy Stefan Steigerwald
Lista stacji radiowych
Strona internetowa

Neue Radio Seefunk ( Radio Seefunk RSF do wrzenia 2018 r. ) to prywatne radio lokalne dla obszarów Jeziora Bodeskiego , Górnego Renu i Górnej Szwabii w Badenii-Wirtembergii . Gniazdo nadajnika mieci si w Konstanz . W celu sprzeday czasu reklamowego Radio Seefunk posiada oddziay w Überlingen , Waldshut-Tiengen i Kressbronn .

Program muzyczny skada si obecnie gównie z przebojów z lat 80., zmiksowanych z utworami z lat 70., 90. i 2000. Praca redakcyjna skupia si na informacjach lokalnych. Dyrektorem programowym jest Stefan Steigerwald, dyrektorem muzycznym Eberhard Fruck. Moderatorami s Marc Moßbrugger, Sarah Rahn, Anna Engel, Sven Henrich i Nik Herb (stan na marzec 2019). Udziaowcami stacji s grupa medialna rt1 w Augsburgu, Friedrichshafener Lokalrundfunkgesellschaft w Tettnang, Meier + Cie w Schaffhausen i Bodan AG w Kreuzlingen.

fabua

Dzisiejsze Radio Seefunk zostao zaoone w 1987 roku jako seefunk radio bodensee . Rozpocza nadawanie 1 wrzenia 1987 roku na czstotliwoci 101,8 MHz z moc 100 watów w tym czasie w Konstancji. Nadajnik by wycznie nadajnikiem miejskim dla uniwersyteckiego miasta Konstancja. Z biegiem czasu na poudniu Badenii-Wirtembergii dodano dodatkowe czstotliwoci. Grup docelow programu zaoycielskiego byli wszyscy od 8 do 88 lat. Póniej okazao si nie tylko w Konstancji e aby odnie sukces, potrzebne jest jasne zdefiniowanie grup docelowych, a co za tym idzie, zaadresowanie ich. Grupa docelowa powyej 30 lat zostaa wybrana z rónych powodów rynkowych. Tej grupie docelowej zaoferowano nastpnie tak zwany format oldie. Poszo to w parze ze zmian nazwy programu na seefunk radio - the oldiesender . Ostatecznie nazw programu zmieniono na Radio Seefunk i ponownie zmodyfikowano format muzyczny, w wyniku czego widownia grupy docelowej gwatownie wzrosa. Analiza mediów 2017 Radio II wykazaa, e ówczesne Radio Seefunk RSF ogldao okoo 147 000 suchaczy dziennie w Niemczech i 34 300 w Szwajcarii. To sprawia, e Radio Seefunk jest jednym z odnoszcych najwiksze sukcesy prywatnych nadawców lokalnych w poudniowych Niemczech. Na pocztku wrzenia 2018 roku stacja zmienia nazw na Das Neue Radio Seefunk . Zgodnie z opublikowanym 27 marca 2019 r. Audio Audio, Das neue Radio Seefunk dociera obecnie do 168 000 suchaczy dziennie. Przy wzrocie godzinowego zasigu netto o dwie trzecie (rednio z 21 000 do 35 000 suchaczy (pn-pt)), Das neue Radio Seefunk byo stacj o najwikszym wzrocie suchaczy w maju 2019 r. Audio I w Niemczech.

Obszar odbioru i transmisji

Okno lokalne Bodensee / Górna Szwabia:

  • Staa 101,8 MHz (10 kW)
  • Isny - 103,9 MHz (10 kW)
  • Friedrichshafen - 99,3 MHz (5 kW)
  • Sigmaringen - 104,2 MHz (1 kW)
  • Pfullendorf - 100,1 MHz (1 kW)
  • Überlingen 96,4 MHz (1 kW)
  • Ravensburg - 102,6 MHz (0,3 kW)
  • piew - 105,3 MHz (0,5 kW)

Lokalne okno Hochrhein:

Ponadto odbiór jest moliwy w wielu sieciach kablowych.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Liczba suchaczy w Niemczech: ma 2017 Radio II - Szwajcaria: Radiocontrol Mediapulse 1 semestr 2017
  2. Liczba suchaczy w Niemczech: ma 2019 Audio I

47 ° 39 '42,4 "  N , 9 ° 10' 38,3"  E

Opiniones de nuestros usuarios

Michal Krupa

Podane informacje o zmiennej Nowe radio morskie radio są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Jan Cichocki

Ten wpis o Nowe radio morskie radio był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Adrianna Sobolewski

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Nowe radio morskie radio, jest to bardzo dobra opcja.

Aldona Bednarz

Dzięki za ten post na Nowe radio morskie radio, właśnie tego potrzebowałem