Nó na brzeguInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Nó na brzegu. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Nó na brzegu zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Nó na brzegu i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Nó na brzegu. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Nó na brzegu! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Nó na brzegu, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
niemiecki tytu Nó na brzegu
Tytu oryginalny Brzeg rzeki
Kraj produkcji USA
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1986
dugo 99 minut
Ocena wiekowa FSK 16
Prt
Dyrektor Tim Hunter
scenariusz Neal Jimenez
produkcja Sarah Pillsbury ,
Midge Sanford
muzyka Jürgen Knieper
kamera Fryderyka Elmesa
ci Howard E. Smith ,
Sonya Sones
zawód

Nó na brzegu (tytu oryginalny: River's Edge ) to amerykaski dramat z 1986 roku . Wyreyserowany przez Tima Huntera scenariusz napisa Neal Jimenez .

akcja

Nastolatek Samson Tollet wyjawia swoim przyjacioom, e zamordowa swoj dziewczyn Jamie. Przechwala si tym, co jego przyjaciele na pocztku uwaaj za art. Samson przekonuje j, prowadzc j do zwok. Layne sugeruje zachowanie tajemnicy, podczas gdy Matt, Clarissa, Maggie i Tony zgaszaj spraw. Wreszcie jeden z nastolatków donosi o morderstwie na policj. Okazuje si, e wystp obserwowa modszy brat Matta, Tim.

Recenzje

Janet Maslin napisaa w New York Times 8 maja 1987 roku, e film by gorzki i niepokojcy. Tim Hunter ma talent do bezcelowo zachowujcych si postaci nastolatków, co rozumie. Dane te puste w rodku s podobne do tych z powie Unter Null przez Bret Easton Ellis . Wikszo przedstawie wygldaaby naturalnie i wiarygodnie w tym Daniela Roebucka, Keanu Reevesa i Ione Skye.

Film-Dienst napisa, e rozczarowujcy film pokazuje porak amerykaskiego snu i zarysowuje beznadziejny obraz przyszoci. Niektóre chwile s drczce; niemniej jednak film jest powanym wkadem na temat modych ludzi we wspóczesnym spoeczestwie.

Nagrody

Tim Hunter by w 1987 roku na Grand Jury Prize na Sundance Film Festival nominowane. Sarah Pillsbury i Midge Sanford jako producenci oraz Neal Jimenez za scenariusz zdobyli nagrod Independent Spirit Award w 1988 roku . Tim Hunter by nominowany do nagrody Independent Spirit Award. Joshua John Miller, Ione Skye i film dla najlepszego horroru zostali nominowani do nagrody Young Artist Award w 1988 roku .

ta

Film by w Los Angeles , w Sacramento ( Kalifornia ) i La Crescenta (Kalifornia). Jego produkcja wyniosa szacunkowo 1,7 miliona dolarów . wiatowa premiera odbya si 27 sierpnia 1986 roku na wiatowym Festiwalu Filmowym , a 10 wrzenia 1986 roku na Midzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto . Film zarobi w amerykaskich kinach okoo 4,6 miliona dolarów.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Recenzja filmu autorstwa Janet Maslin , dostp 16 lipca 2008 r.
  2. Nó na brzegu. W: Leksykon Filmów Midzynarodowych . Serwis filmowy , udostpniony 16 lipca 2008 . 
  3. ^ Miejsca filmowania dla River's Edge , obejrzano 16 lipca 2008
  4. ^ Kasa / biznes dla River's Edge , obejrzano 16 lipca 2008
  5. Daty wydania River's Edge , dostp 16 lipca 2008

Opiniones de nuestros usuarios

Filip Nowak

To dobry artykuł dotyczący Nó na brzegu. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Tadeusz Kasprzak

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Nó na brzegu jest tym, którego szukałem.