Nó (1985)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Nó (1985). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Nó (1985) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Nó (1985) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Nó (1985). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Nó (1985)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Nó (1985), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
niemiecki tytu
Oryginalny tytu Postrzpiona krawd
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1985
dugo 108 minut
Ocena wiekowa FSK 16
Prt
Dyrektor Richard Marquand
scenariusz Joe Eszterhas
produkcja Martin Ransohoff
muzyka John Barry
kamera Mateusz F. Leonetti
skaleczenie Sean Barton
zawód

(oryginalny tytu Jagged Edge ) to amerykaski thriller dworski z 1985 roku . Reyseria Richard Marquand , na podstawie scenariusza Joe Eszterhasa .

wtek

Kobieta i suca zostaj zamordowani przez zamaskowanego wamywacza z noem myliwskim (Buck 119 Special). Po zbrodni m, redaktor naczelny Jack Forrester, zostaje oskarony o zabójstwo ony. Obron przejmuje prawnik Teddy Barnes, który faktycznie wycofa si ze spraw karnych. Chocia stopniowo wtpi w niewinno swojego klienta, nawizuje romans z Forresterem. Toczy si proces, w którym wzywa si rónych wiadków i staje si jasne, e Jack i jego ona nie mieli wzorcowego maestwa. Podczas procesu w biurze Teddy'ego wci pojawiaj si anonimowe listy, w których twierdzi si, e Jack jest niewinny. Zostay napisane na starej maszynie do pisania Smith Corona z niepoprawnie umieszczonym t. Forrester ma motyw (jest jedynym spadkobierc jej majtku po mierci ony) i nie ma alibi, ale broni brakuje, a Teddy moe budzi wtpliwoci co do wiarygodnoci wiadków, dlatego proces koczy si uniewinnieniem.

Po procesie Jack i Teddy jad do letniego domu Forresterów i spdzaj razem noc. Mi budzi si bardzo póno i szuka wieej pocieli. Cay stos wypada z szafki. Ukryta jest za nim maszyna do pisania firmy Smith Corona. Teddy jest zszokowany i natychmiast testuje maszyn do pisania na t. To ta sama maszyna do pisania, na której pisano anonimowe listy. Teddy zdaje sobie spraw, e Jack jest morderc swojej ony i e sam napisa listy. Bierze maszyn do pisania i zostawia Jacka pod pretekstem, e jej syn nie radzi sobie dobrze. Kiedy Jack dzwoni do niej wieczorem, a Teddy mówi mu, e dowiedziaa si, e to on jest morderc, szuka jej zamaskowanej i zakapturzonej, i te chce j zabi noem. Teddy go zastrzeli.

Opinie

Thriller, który w ekscytujcy sposób opisuje to sprawy o morderstwo; poprzez atrakcyjne wystpy aktorskie, prac kamery i monta powyej redniej gatunku.

Nagrody

Robert Loggia by nominowany do Oscara w 1986 roku.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. a b Nó. W: Leksykon Filmów Midzynarodowych . Serwis filmowy , udostpniony 30 padziernika 2011 . 
  2. a b Postrzpiona krawd. W: Zgnie pomidory . Fandango, dostp 9 sierpnia 2021 r .Szablon: Rotten Tomatoes / Maintenance / Wikidata Oznaczenie inne ni nazwa zestawu
  3. w internetowej bazie filmów (angielski)

Opiniones de nuestros usuarios

Alex Bednarski

W tym poście o Nó (1985) dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Oksana Leszczyński

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Nó (1985).

Jaroslaw Michalski

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Nó (1985) jest tym, którego szukałem.

Asia Adamski

W tym poście o Nó (1985) dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Aldona Ostrowski

Bardzo ciekawy ten post o Nó (1985).