Niewidzialna dziewczynaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Niewidzialna dziewczyna. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Niewidzialna dziewczyna zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Niewidzialna dziewczyna i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Niewidzialna dziewczyna. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Niewidzialna dziewczyna! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Niewidzialna dziewczyna, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Niewidzialna dziewczyna
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 2011
dugo 105 minut
Prt
Dyrektor Dominik Graf
scenariusz Friedrich Ani
Ina Jung
produkcja Dagmar Rosenbauer
Gloria Burkert
Andreas Bareiß
muzyka Sven Rossenbach
Florian van Volxem
aparat fotograficzny Michael Wiesweg
Hendrik A. Kley
skaleczenie Claudia Wolscht
zawód

Niewidzialna dziewczyna to niemiecki film kryminalny w reyserii Dominika Grafa . Historia oparta jest na prawdziwym przypadku Peggy .

akcja

Drezdeski inspektor Niklas Tanner zosta przeniesiony na wasn prob do wydziau zabójstw w Sihl w Górnej Frankonii w pobliu granicy z Czechami. Na przyjciu firmowym w pobliskim Eisenstein trafia do swojego przeoonego, gównego inspektora Wilhelma Michela, w barze Bärenstüberl , podzielonym na dwie czci czerwon lini. Tam zobaczy na cianie zdjcie dziewczyny z napisem Sina, zawsze bdziesz z nami! Oraz napis Ecco, nie zapomnimy o tobie!. Spotka si równie z emerytowanym gównym inspektorem Josefem Altendorfem.

Po pierwszym dniu w pracy Tanner w drodze powrotnej do Berlina przejeda na ulicy po zmarej kobiecie. To Eva Lorant, która dziewi lat temu zeznawaa jako wiadek w sprawie Sina Kolb: omioletnia dziewczynka nagle znikna w 2001 roku w spokojnym Eisenstein niedaleko Sihl. W tym przypadku nie ma zwok, nad którymi Josef Altendorf pracowa pierwotnie jako szef specjalnej komisji. Kiedy obecny przeoony Tannera, gówny inspektor Michel, przej spraw na polecenie ministra spraw wewntrznych, szybko przedstawiono sprawc; upoledzony umysowo Emanuel Stock, zwany Ecco, straci przytomno po trzech dniach przesuchania przez Michela i przyzna si do morderstwa. Chocia póniej odwoa, a lokalizacja zwok wskazanych przez niego okazaa si nieprawdziwa, Ecco zosta skazany. Linia wyznaczajca w Bärenstüberl nadal pokazuje, kto wierzy w niewinno Ecco, a kto nie. Ecco jest synem gospodarza. Tanner znajduje zbiór fragmentów sprawy Siny Kolb w mieszkaniu Evy Lorant i zaczyna ponownie otwiera spraw. Szybko okazuje si, e obudzi pice psy. Michel próbuje wszystkiego, aby powstrzyma go przed ledztwem. Altendorf z kolei prowadzi Tannera do jego piwnicy, gdzie zebra kilkanacie akt sprawy Siny. Michel aresztuje ma Evy Lorant, który pije i jest podatny na gwatowne wybuchy. Próbuje go przekona, e jego ona zostaa zamordowana i poprzez sugestywne pytania otrzymuje owiadczenie, które porednio mogoby zosta zinterpretowane jako wyznanie. Niedugo potem Lorant wisi w swojej celi i sprawa wydaje si by zaatwiona. Michel odczuwa ulg, ale minister spraw wewntrznych Dr. Maxa Helwiga, który chce zastpi premiera Bergmanna.

Ale Tanner kontynuuje badania. Pewnego dnia zaskakuje Czecha w swoim pokoju hotelowym i poda za jego samochodem, który zawiezie go do burdelu Luzi Club, burdelu za czesk granic. Wkrótce potem dowiedzia si od matki Siny, Inge-Marii Kolb, e Eva Lorant bya z ni kilka dni przed jej mierci i powiedzia jej, e widziaa Sin w supermarkecie na czeskiej granicy - w Ronfeld, gdzie Klub stoi. Poinformowae o tym równie Michela telefonicznie. Tanner dowiaduje si równie od Inge-Marii, e Michel jest ojcem Siny. Tanner jedzie do klubu Luzi i udaje konkurenta. Zostaje zabrany do pokoju z modymi dziewczynami. Rozpoznaje Sin w modej kobiecie, która podaje napoje. Chce j porwa, w samoobronie zabija jednego z pracowników klubu nocnego i zostaje w kocu pobity w swoim samochodzie przez pracowników Luzi Club. Zostawiaj go na polu, gdzie ratuje go policjantka Evelin Fink. Kiedy bya po stronie Michela, ale teraz pracuje dla Altendorf. Po raporcie Tannera i jego zeznaniach, e zamordowa czowieka, klub Luzi zostaje ewakuowany. Ale ani ciaa, ani Siny nie mona znale. Michel odrzuca owiadczenie Tannera jako wynalazek, ale wkrótce potem w kamienioomie znaleziono zwoki kobiety, które s identyfikowane jako Sina Kolb. Nastpuje pogrzeb i Ecco zostaje zwolniony z wizienia. Sprawa Siny Kolb staje si przeszkod w karierze ministra spraw wewntrznych; Za jego kadencji posa do parlamentu krajowego udokumentowano powizania z klubem Luzi. Helwig rezygnuje ze swoich urzdów. W przeciwiestwie do tego Michel wydaje si nietykalny, wita Ecco, który zosta zwolniony z wizienia, publicznie. Altendorf strzela do Michela, a Tanner pomaga mu ukry morderstwo. Altendorf mieszka jaki czas póniej na Morzu Pónocnym, gdzie odwiedza go Tanner. Nie mona byo dowiedzie si, kto porwa Sin. Poszukiwania mordercy Michela trwaj.

produkcja

Niewidzialna dziewczyna bya krcona od 5 lipca do 9 sierpnia 2011 roku w Monachium , Hof , na Amrum i Sylt oraz w Schwarzenbach an der Saale . Po premierze na Festiwalu Filmowym w Hof w padzierniku 2011, film zosta po raz pierwszy pokazany w Arte 30 marca 2012 roku . Niewidzialna dziewczyna pojawia si na DVD w 2012 roku wraz z czterema innymi filmami z New German Crime Series .

Przyjcie

Oceny odbiorców

Transmisja z The Invisible Dziewczyna na ZDF w filmie telewizyjnym tygodnia w dniu 29 padziernika 2012 by postrzegany przez 5.64 miliona widzów w Niemczech i osign udzia w rynku wynoszcy 23,7%; udzia w rynku na poziomie 9,4% osignito w grupie widzów w wieku od 14 do 49 lat .

Recenzje

Jego nowy film jest zawsze naprawd dobry, gdy nawietla psychoekonomiczne prdy wadzy w regionie wiejskim. Graf prawie rozwija ostro, jak w swoim portrecie Luden Hotte in Paradise z 2002 roku, w którym opisuje przedsibiorcz walk o przetrwanie alfonsa z Berlina Zachodniego .

To zapierajce dech w piersiach, jak Graf tworzy zowrogie, niemal mistyczne powizania midzy ludmi, miejscami i scenami. Jak przeplata si z introwertycznym i ekstrawertycznym bólem. Jak jednoczy samotno swoich bohaterów. Graf tworzy kino przygranicznych przey, przygranicznych dowiadcze. Na skraju delirium. Mówi, e biznes seksualny za granic zrujnowa mio .

- Fritz Göttler : Süddeutsche Zeitung

Pokaz sztucznych ogni z zoomami i szczegóowymi ujciami: wyszczerzone gowy lalek, wypchane lisy, zbroja rycerza. Policzone! Przegrzane wojny pci, bawarska klika polityczna, frankoska bigoteria, prowincjonalna zoliwo nakadaj si na siebie, niezwykle szybkie, gorce, nieoszlifowane, lekko haniebne i gdzie pomidzy gryzc parodi, melo-pornografi i psychologicznym thrillerem. Z Grafem nie musisz ju wicej strzela, on wpycha wszystko do jednego, gorczkowego teraz. "

- Nino Klingler : critic.de

Nagrody

Scenarzyci Friedrich Ani i Ina Jung zdobyli bawarsk nagrod telewizyjn za niewidzialn dziewczyn 2012 . W 2012 roku Ulrich Noethen i Silke Bodenbender zostali nominowani za role najlepszych aktorów do Niemieckiej Nagrody Telewizyjnej . Niewidzialna dziewczyna bya nominowana do nagrody publicznoci 3sat na Festiwalu Filmowym w Baden-Baden w tym samym roku ; Ulrich Noethen zdoby nagrod za wybitn kreacj za swoj rol. Ponadto The Invisible Girl otrzymaa DIVA za najlepszy film w 2012 roku .

W 2013 roku film by nominowany do Zotej Kamery w kategoriach Najlepszy film telewizyjny, Najlepsza niemiecka aktorka (Silke Bodenbender) i Najlepszy niemiecki aktor (Ulrich Noethen).

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Heike Hupertz: Morderstwo bez zwok. Frankfurter Allgemeine Zeitung , 30 marca 2012, obejrzano 6 lipca 2016 .
  2. Niewidzialna dziewczyna w zespole zaogi
  3. Niewidzialna dziewczyna. W: baza danych filmów. Hof International Film Festival, dostp 30 padziernika 2012 .
  4. Uwe Mantel: ZDF: Dobre oceny dla Niewidzialnej dziewczyny. Ale zwycistwo przypado RTL. DWDL.de, 30 padziernika 2012, dostp: 30 padziernika 2012 .
  5. ^ Christian Buß: thriller telewizyjny Dominika Grafa. Dom chorych. Spiegel Online, 29 marca 2012 r., Dostp 6 lipca 2016 r .
  6. Fritz Göttler: Niewidzialna dziewczyna w Arte. Murderous Frontier Experience. Süddeutsche Zeitung, 30 marca 2012, dostp 30 padziernika 2012 : Niewidzialna dziewczyna to frankoski film noir, historia jest inspirowana lokalnie, ale napd filmu pochodzi z amerykaskiego kina Sama Fullera i Roberta Aldricha oraz sprztu gotowany Roman, Hammett i Chandler . "
  7. Nino Klingler: Niewidzialna dziewczyna. W: critic.de. Frédéric Jaeger, ostatnia wizyta 9 listopada 2012 .
  8. Zobacz The Invisible Girl na fernsehfilm.zdf.de, 29 padziernika 2012

Opiniones de nuestros usuarios

Krystian Dobrowolski

Ten wpis o Niewidzialna dziewczyna był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Wioleta Kania

Podane informacje o zmiennej Niewidzialna dziewczyna są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Ela Krük

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Niewidzialna dziewczyna pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Niewidzialna dziewczyna tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.