Nawiedzony zamek w regionie SalzkammergutInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Nawiedzony zamek w regionie Salzkammergut. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Nawiedzony zamek w regionie Salzkammergut zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Nawiedzony zamek w regionie Salzkammergut i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Nawiedzony zamek w regionie Salzkammergut. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Nawiedzony zamek w regionie Salzkammergut! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Nawiedzony zamek w regionie Salzkammergut, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Nawiedzony zamek w regionie Salzkammergut
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1966
dugo 81 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 6
Prt
Dyrektor Hans Billian ,
Rolf Olsen
scenariusz Hans Billian,
Rolf Olsen
produkcja Music House
muzyka Gerhard Becker ,
Gerhard Schröder ,
Gert Wilden
aparat fotograficzny Karl Löb
zawód

Nawiedzony Zamek w Salzkammergut jest niemieckim przeboju przez Hansa Billian i Rolf Olsen od 1966 roku.

akcja

Po trzech latach w USA piosenkarka Hannelore Auer wraca do Europy. Zostaje odebrana przez Manfreda Schnelldorfera i obaj jad do Weißen Rössl nad jeziorem Wolfgang . Chc pozna Ev i Udo, poniewa Udo wystpuje w pobliu. Eva bya pierwotnie aktork, ale zrezygnowaa po lubie z Udo. Poniewa Manfred pyta, Hannelore opowiada mu histori o tym, jak pobrali si podczas podróy.

Wszystko zaczyna si od wielkiej kótni. Udo chce wyruszy w tras koncertow z rewi Otto Pfeffera, a jego narzeczona Eva powinna przyjecha. Ale zmienia zdanie i zamiast tego chciaa zosta aktork. Zarówno Fight, jak i Udo wyruszaj w tras samotnie. Za porednictwem dziaajcego agenta Schwarza Eva zostaje zarczona z reyserem Sauerweinem, który chce wystawi sztuk o Kleopatrze na scenie plenerowej. Zatrudniona jest równie Isolde Tristan, któr Eva poznaa w biurze castingowym. Schadenfroh relacjonuje swoje zaangaowanie i wczesny przeom na scenie. Wraz z innymi aktorami Rudim Lustigiem, Viktorem Emmanuelem Paulinim i Sigrid Glori Scharf, Eva i Isolde udaj si do zamku Forchtenstein , gdzie nastpnego dnia maj zagra w teatrze. Dyrektor Sauerwein spekulowa, e jego bratanek Heinrich, jako wadca zamku, pomieci wszystkich aktorów. Heinrich okazuje si jednak dozorc i zamkowe sale s wynajmowane - Otto Pfefferowi i jego Revue, którzy chc gra na pywajcej scenie w ssiednim Mörbisch am See . Dlatego Eva i inni aktorzy zostaj przeniesieni nastpnego ranka.

Udo i jego piewacy pojawiaj si nastpnego dnia. Wieczorem chc zrobi figla Evie i aktorom oraz zorganizowa spontaniczny koncert na dziedzicu zamkowym. Publiczno tumnie ucieka z grupy teatralnej na koncert, tak e grupa staje przed pustymi trybunami. Wino kwane jest zniszczone i nieszczliwe. Eva, Isolde i Sigrid s oburzone, a Eva zrywa przyja Udo. Aktorzy obiecuj zemst. W nocy zachowuj si jak potwory i duchy i pozbawiaj piewaków snu. Sabotuj te rewi nastpnego dnia. Wierc ód, która jest uywana do wystpu, aby piosenkarz wkrótce znalaz si w wodzie. Oprócz tego napeniaj instrumenty wod, obalaj dyrektora Pfeffera i widz scen tak, e na koniec poowa rewii wpada do wody. Dla aktorów zarczyny dobiegy koca, wic Eva i Isolde nastpnego dnia wyruszaj do domu. Udo je apie. Reyser Pfeffer rozpocz du kampani reklamow, wic aktorzy graj wieczorem przy penej sali. Tragiczny utwór o Kleopatrze okaza si miaym sukcesem ze wzgldu na niezdolno aktorów i jest tak entuzjastyczny, e Pfeffer umieci go w swojej rewii w skróconej formie. Eva i Udo ponownie si pogodzili i na kocu mona sobie wyobrazi nawet lub midzy nimi.

produkcja

Straszny zamek w Salzkammergut zosta nakrcony pod roboczym tytuem ... wic idziemy ze piewem , Zakochani po uszy i wesele w Salzkammergut, midzy innymi na zamku Forchtenstein . Struktury filmu pochodz od Hansa Zehetnera . Film zosta wydany 25 listopada 1966 roku.

W filmie mona usysze wiele piosenek:

krytyka

Dla serwisu filmowego , nawiedzonego zamku w Salzkammergut by gupi krotochwila. Protestancki obserwator filmowy dochodzi do podobnego wniosku : Schlagerrevue z pudeka z ubraniami kina dziadka z minimum fabuy i dowcipu, a maksimum gupoty. Zatwierdzone dla dzieci od 6 roku ycia - wic przynajmniej kilku widzów nie zna jeszcze tych gier .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Straszny zamek w regionie Salzkammergut. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 
  2. Opublikowane przez Evangelical Press Association w Monachium, Critique nr 453/1966, s.820

Opiniones de nuestros usuarios

Luiza Osiński

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Kazimierz Janowski

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Nawiedzony zamek w regionie Salzkammergut.

Agnes Kosiński

W tym poście o Nawiedzony zamek w regionie Salzkammergut dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Magdalena Majewski

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Nawiedzony zamek w regionie Salzkammergut.