Nawiedzony zamek przy Via VenetoInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Nawiedzony zamek przy Via Veneto. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Nawiedzony zamek przy Via Veneto zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Nawiedzony zamek przy Via Veneto i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Nawiedzony zamek przy Via Veneto. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Nawiedzony zamek przy Via Veneto! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Nawiedzony zamek przy Via Veneto, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
niemiecki tytu Nawiedzony zamek przy Via Veneto
Tytu oryginalny Fantasmi a Roma
Kraj produkcji Wochy
Oryginalny jzyk Woski
Rok wydania 1961
dugo 100 minut
Ocena wiekowa FSK 16
Prt
Dyrektor Antonio Pietrangeli
scenariusz Ennio Flaiano
Ruggero Maccari
Antonio Pietrangeli
Ettore Scola
produkcja Franco Cristaldi
muzyka Nino Rota
kamera Giuseppe Rotunno
ci Eraldo Da Roma
zawód
synchronizacja

Ida Galli: Heidi Treutler

Nawiedzony zamek przy Via Veneto (tytu oryginalny: Fantasmi a Roma ) to woska komedia z elementami fantasy , wyreyserowana przez Antonio Pietrangeli w 1961 roku. Film z Marcello Mastroiannim i Sandr Milo wszed na ekrany niemieckich kin 12 lipca 1963 roku.

akcja

Ksi Roviano mieszka w swoim rzymskim paacu w pokojowej koegzystencji z duchami brutalnie zabitych krewnych. Kiedy ginie w nieudanej naprawie czajnika, paac jest na sprzeda; grozi eksmisja, która wpada w panik duchów. Robi wszystko, co moliwe, aby przechytrzy spadkobierców.

Spadkobierca Federico Roviano musi osign znaczny zysk, aby zrównoway swoj sytuacj finansow i chce sprzeda budynek; Aby zapobiec gronemu wyburzeniu, duchy chc, aby budynek zosta uznany za pomnik narodowy; Z ich pomoc fresk staje si nieocenionym dzieem sztuki. Federico akceptuje swój los i wprowadza si do domu z duchami.

krytyka

Fabua jest niczym, napisa w recenzji filmowej Heinz Stempel , inscenizacja jest wszystkim. Rzeczywisto jest tylko pochylni dla fauny gry duchów , podczas gdy leksykon midzynarodowych granic filmowych : Zabawny pomys ginie w powierzchownoci Woski krytyk L. Pestelli powiedzia w La Stampa : Pietrangeli ma przyjemny film nakrcony, pocigajcy spektakl, cho czasem nieco spóniony i nachalny w grze bani i satyry. Szczególnie pochwali fotografi filmu.

Uwagi

Fragmenty muzyki filmowej zostay ponownie wykorzystane przez Lin Wertmüller w swoim filmie d'amore e d'anarchia .

Piosenki w filmie to Coriandoli , szum Mastroianni i Restiamo so piewane przez Sandr Milo.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Nawiedzony zamek przy Via Veneto. W: Leksykon Filmów Midzynarodowych . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 r .Szablon: LdiF / Konserwacja / Uyty dostp 
  2. ^ La Stampa, 2 kwietnia 1961
  3. ^ Dizionario del Cinema Italiano , I film cz. 3, s. 207

Opiniones de nuestros usuarios

Wioletta Stachowiak

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Nawiedzony zamek przy Via Veneto.

Stanislaw Krzemiński

Wreszcie artykuł o Nawiedzony zamek przy Via Veneto, który jest łatwy do przeczytania.

Iza Madej

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Nawiedzony zamek przy Via Veneto i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Inga Urban

Dzięki za ten post na Nawiedzony zamek przy Via Veneto, właśnie tego potrzebowałem