Najpikniejszy prezentInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Najpikniejszy prezent. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Najpikniejszy prezent zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Najpikniejszy prezent i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Najpikniejszy prezent. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Najpikniejszy prezent! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Najpikniejszy prezent, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Najpikniejszy prezent
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1916
Prt
Dyrektor Ernst Lubitsch
scenariusz Ernst Lubitsch
produkcja Paul Davidson
dla grupy projekcyjnej Union
zawód
  • Ernst Lubitsch: wielbiciel

Najlepszym prezentem jest niemiecki film nieme w jednym akcie Ernsta Lubitscha z 1916 roku. Uznawany jest za zaginiony .

zadowolony

Moda kobieta z okazji swoich urodzin wysya zaproszenia do swoich licznych wielbicieli: Chce polubi tego sporód nich, który da jej najlepszy prezent. Podczas gdy pojawiaj si liczni wielbiciele, posta Ernsta Lubitscha pojawia si prawie za póno: odkd zgubi guzik od koszuli, musi jedzi na rolkach, aby zobaczy si ze swoim kochankiem, aby pojawi si na czas.

Wysiek si opaci, bo daje najlepszy prezent: wier funta masa .

produkcja

W 1916 roku w kinach wywietlono cznie cztery filmy Lubitscha: Schuhpalast Pinkus , Mieszany chór kobiecy , Najpikniejszy prezent , a jeszcze w grudniu 1916 roku The GmbH Tenor .

Najpikniejszy prezent zosta nakrcony w Ufa-Union-Ateliers Tempelhof pod Berlinem . Budynki s autorstwa Kurta Richtera. W sierpniu 1916 roku cenzorzy zakazali filmowania modym ludziom. wiatowa premiera odbya si 24 listopada 1916 roku w Kammerlichtspiele Berlin . Nie jest znany aden zachowany egzemplarz filmu, który mia 233 metry dugoci.

krytyka

Krytycy opisali najpikniejszy prezent jako niez zabawk [...] naprawd fajn rzecz, ten film Lubitscha.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Argus: Najpikniejszy prezent . W: The Cinematograph , listopad 1916.

Opiniones de nuestros usuarios

Sonia Witkowski

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Najpikniejszy prezent, daje dużo pewności.

Kornelia Czech

Wreszcie artykuł o Najpikniejszy prezent, który jest łatwy do przeczytania.

David Rakowski

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Alan Rudnicki

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Najpikniejszy prezent i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.