Najpikniejsza paraInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Najpikniejsza para. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Najpikniejsza para zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Najpikniejsza para i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Najpikniejsza para. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Najpikniejsza para! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Najpikniejsza para, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Najpikniejsza para
Kraj produkcji Niemcy , Francja
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 2018
dugo 97 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 16
Prt
Dyrektor Sven Taddicken
scenariusz Sven Taddicken
produkcja Sol Bondy ,
Jamila Wenske
muzyka Eric Neveux
aparat fotograficzny Daniela Knapp
skaleczenie Andreas Wodraschke
zawód

Najpikniejsza para to niemiecki film fabularny. Film mia swoj premier na Midzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto 9 wrzenia 2018 roku . Zosta nastpnie pokazany na rónych festiwalach filmowych i zosta wydany w niemieckich kinach 2 maja 2019 roku.

wtek

Dwaj nauczyciele Malte i Liv Brinkmann s kochankami. Podczas wspólnych wakacji na Majorce oboje zostaj zaatakowani przez troje nastolatków w ich wakacyjnym mieszkaniu. Malte zostaje przewrócony, a Liv zgwacona na jego oczach.

Dwa lata póniej: Malte próbowa stumi incydent, jednoczenie zwikszajc swoj zdolno do obrony, udzielajc lekcji boksu. Liv przesza terapi. Przypadkowo Malte spotyka Sasch, gwaciciela swojej ony, w barze z przekskami w Kolonii. ciga go i jego dziewczyn, ale gubi trop na peronie. Jego koncentracja jako nauczyciela cierpi, stare rany otwieraj si. Malte spdza wiele dni na platformie, dopóki nie odkryje drczyciela i poszed za nim do jego mieszkania. Pod nieobecno Saschy kopie drzwi swojego mieszkania i zdaje sobie spraw, e prowadzi zwyczajne ycie, z dziewczyn i jako praktykant w sklepie z narzdziami.

Sascha stoi w drzwiach. Rozpoznaje Malte i ucieka. Malte moe go dogoni i pokona. Sascha grozi, e gdyby Malte zrujnowa mu ycie, zabiby go. Liv nie ukrywa emocjonalnego brzemienia Malty. Kiedy mówi o tym Liv, nie chce ponownie przechodzi przez swoje cierpienie i prosi go, aby pozwoli mu odpocz. Jednak Malte nie moe po prostu zapomnie i stumi przeszoci, co nadwyra relacje z Liv. Nawet prawnik nie daje im nadziei w postaci wyroku skazujcego i surowego wyroku po dwóch latach.

Malte odwiedza przyjaciók Sashy, Jenny, która pracuje jako barmanka w barze karaoke. Opowiada jej o zgwaceniu jego ony przez jej chopaka. Konfrontuje go z zarzutami, który nastpnie widzi Liv w mieszkaniu jej i Malte i grozi jej. On równie wczeniej potajemnie pody za Malte do domu. Wcieky Malte chce wreszcie wyjani spraw, ale nie znajduje Saschy w swoim mieszkaniu. Ponownie odwiedza Jenny w barze, gdzie Sascha atakuje go od tyu noem. Sascha ucieka na ulic, Malte dogania go i grozi uduszeniem, ale w ostatniej chwili mona go powstrzyma, przekonujc Liv.

Kiedy Sascha mówi, e nie ma za co przeprasza, Liv rozrywa konierz. Chwyta jego nó i wbija go w tuów. Malte i Liv decyduj si zabra Sasch do szpitala, gdzie jego ycie zostanie uratowane.

W domu Malte i Liv rozadowuj frustracj i ulg, miejc si i wyburzajc swoje mieszkanie.

krytyka

Film niczego nie oszczdza widzowi przez pierwsze dziesi minut

- programmkino.de

Maximilian Brückner jest przekonujcy, poniewa pokazuje Malte'owi w caym swoim ludzkim przecieniu. Z drugiej strony Luise Heyer po rolach w Jack, Hardness i Fado naley uwaa za ekspertk od zranionych dusz; Ostatnio wcielia si w przygnbion matk Hape Kerkeling w popularnym hicie Chopiec potrzebuje zaczerpn wieego powietrza .

Nagrody

Bambi Awards 2019

Niemiecka Nagroda Filmowa 2019

  • Nominacja do najlepszej kobiecej roli gównej : Luise Heyer

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ NDR: Dramat relacji: Najpikniejsza para. ródo 3 stycznia 2020 r .
  2. Michael Ranze: Najpikniejsza para - recenzja filmu. ródo 3 stycznia 2020 r .
  3. Peter Luley: dramat gwatu Najpikniejsza para: Gówno si dzieje. Lub 1 maja 2019, dostp 3 stycznia 2020 .

Opiniones de nuestros usuarios

Wioletta Wawrzyniak

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Najpikniejsza para.

Emilia Rybak

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Mariola Szulc

Ten wpis o Najpikniejsza para był właśnie tym, co chciałem znaleźć.