Najbardziej szalony samochód na wiecieInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Najbardziej szalony samochód na wiecie. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Najbardziej szalony samochód na wiecie zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Najbardziej szalony samochód na wiecie i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Najbardziej szalony samochód na wiecie. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Najbardziej szalony samochód na wiecie! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Najbardziej szalony samochód na wiecie, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Najbardziej szalony samochód na wiecie
Logo najbardziej szalonego samochodu na wiecie.svg
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1975
dugo 93 minuty
Klasyfikacja wiekowa FSK 6
Prt
Dyrektor Rudolf Zehetgruber
scenariusz Rudolf Zehetgruber
produkcja Rudolf Zehetgruber,
Otto Retzer
muzyka Gerhard Heinz
aparat fotograficzny Rüdiger Meichsner
zawód

Najbardziej szalonym samochodem wiata jest niemiecki film z 1975 roku. Jest to czwarty z piciu filmów z serii filmów Dudu o chrzszczu o tej samej nazwie .

akcja

Jimmy Bondi dowiaduje si, e sierociniec znajduje si w powanych tarapatach finansowych po tym, jak ponownie uruchomi lini kolejow, aby zadowoli sieroty wychowywane przez siostry zakonne. Aby zebra pienidze, które zakonnice s winne hotelarzowi, wyrusza ze swoim cudownym chrzszczem Dudu na rajdzie alpejskim w Szwajcarii. Cena wynosi 100 000 franków szwajcarskich.

Jednak dwie zakonnice zdoay podnie wpisowe. Podczas rajdu uywaj specjalnego pojazdu zbudowanego przez Jimmy'ego Bondiego, który skada si z przednich czci dwóch Citroën 2CV , które s przecite na supku B i poczone z tyu. W razie potrzeby pojazd mona równie podzieli, poniewa obie poowy maj silnik.

W tym samym czasie wystartuje Marchese de la Pozzi, który - podobnie jak zaangaowany przez siebie duet Brown i Brown - nie stroni od nieuczciwych sztuczek, aby wyrzuci z wycigu reszt kierowców, a zwaszcza Dudu. W midzyczasie Brown i Brown potrafi nawet przej kontrol nad Dudu, nakadajc czstotliwo, na której nadaje Dudu.

W kocu siostry zostaj wyrzucone z wycigu kilka kilometrów przed met, ale Dudu bierze obie poówki kaczki pod pach i doprowadza je do mety, a Jimmy i Aldo musz biec za nimi. Na koniec may pchnicie i zakonnice jako pierwsze przetaczaj si przez lini mety, a Marchese zostaje zdyskwalifikowany.

Uwagi

W filmie VW Beetle moe wykonywa wicej trików (wyjedanie z miejsca parkingowego na bok, latanie z zaczepami helikoptera) z ulepszonym komputerem pod pokryw baganika. Sal Borgese (ponownie jako Aldo Regozzani ) i Walter Roderer (ponownie jako Szwajcar, ale jako inna posta) pojawiaj si ponownie. Akcja rozgrywa si przed A Beetle on Extra Tour i dlatego jest jej prequelem . Wida to wyranie w pocztkowych scenach obu filmów. Bondi i Regozzani spotykaj si po raz pierwszy na pocztku The Craziest Car in the World , podczas gdy znaj si ju na pocztku A Beetle on Extra Tour . Istniej dwie wersje filmu: jedna, w której Dudu nie mówi, i druga, w której dodano jzyk i inne sceny, podczas gdy inne sceny zostay wycite. Ten ostatni znajduje si na wydanym DVD.

W tym filmie Dudu po raz pierwszy musi pracowa z innym gównym aktorem wykonanym z blachy. Na potrzeby filmu dwa Citroën 2CV zostay przecite bezporednio przy supku B. Przednie czci zostay wyposaone w tyln cian, a nastpnie poczone od tyu do tyu. W efekcie samochód posiada dwie osie kierowane, dwa silniki oraz wsteczny bieg z trzema biegami. W razie potrzeby poówki mona po prostu rozdzieli, skadajc koa podporowe i zwalniajc dwa zatrzaski. Z drugiej strony moesz równie poczy oba pojazdy w kierunku jazdy, aby korzysta z obu silników.

Recenzje

Puszysta, niebezpieczna rozmowa z kumulacjami.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Najbardziej szalony samochód na wiecie. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

Opiniones de nuestros usuarios

Eva Stankiewicz

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Maja Wojciechowski

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Najbardziej szalony samochód na wiecie jest tym, którego szukałem.

Franciszek Urban

Ten wpis o Najbardziej szalony samochód na wiecie był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Margaret Kubiak

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Najbardziej szalony samochód na wiecie.