Najbardziej istotneInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Najbardziej istotne. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Najbardziej istotne zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Najbardziej istotne i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Najbardziej istotne. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Najbardziej istotne! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Najbardziej istotne, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Najbardziej niezbdna jest bajka ( AaTh 923). Znajduje si w Nowej niemieckiej ksice bani Ludwiga Bechsteina na pozycji 24 i pochodzi z bani dziecicych i domowych Ignaza i Josefa Zingerle z 1852 roku (nr 31: Konieczno soli ).

zadowolony

Król chce odziedziczy po swoich córkach, które przynosz mu to, co niezbdne. W jego oczach, która jest najstarsza, przynosi fioletow szat, król tego potrzebuje. Drugi przynosi chleb, który jest dla niego za atwy, a trzeci sól, a on j odrzuca. W karczmie zostaje synn kuchark zapraszan na wesele starszych. Ulubione danie króla jest niesolone, woa to. Z pokor przekazuje mu jego sowa: Nie potrzebujesz soli. Znowu je podnosi.

Uwagi

Sól jest wita - konkluduje narrator. W Ostre noyce i Wyczy ksiyc eliminuje magi. Bechstein wymienia ródo w Zingerle. Próbowa powiedzie bardziej dramatycznie. Porównaj z Grimm Gsiaka przy fontannie .

literatura

  • Hans-Jörg Uther (red.): Ludwig Bechstein. Nowa niemiecka bajka. Po wydaniu z 1856 r. Tekst krytycznie poprawiony i zindeksowany. Diederichs, Monachium 1997, ISBN 3-424-01372-2 , strony 152-156, 291.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Hans-Jörg Uther (red.): Ludwig Bechstein. Nowa niemiecka bajka. Po wydaniu z 1856 r. Tekst krytycznie poprawiony i zindeksowany. Diederichs, Monachium 1997, ISBN 3-424-01372-2 , s. 291.

Opiniones de nuestros usuarios

Sylwester Cieśla

Ładny artykuł z _zmienna.

Liliana Kurowski

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Najbardziej istotne.

Ireneusz Sikora

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Jolanta Ptak

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Najbardziej istotne, daje dużo pewności.