Naga twarz (1984)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Naga twarz (1984). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Naga twarz (1984) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Naga twarz (1984) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Naga twarz (1984). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Naga twarz (1984)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Naga twarz (1984), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
niemiecki tytu Naga twarz
Tytu oryginalny Naga twarz
Naga twarz film.svg
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1984
dugo 103 minuty
Ocena wiekowa FSK 16
Prt
Dyrektor Bryan Forbes
scenariusz Bryan Forbes
produkcja Yoram Globus ,
Menahem Golan ,
Rony Yacov
muzyka Michael J. Lewis
aparat fotograficzny David Gurfinkel
skaleczenie William B. Fosser
zawód

The Bare Face to amerykaski film akcji z 1984 roku w reyserii Bryana Forbesa . Film oparty jest na powieci Sidneya Sheldona o tym samym tytule . Film wszed do niemieckich kin 31 maja 1985 roku.

wtek

Dr. Judd Stevens, psychiatra z Chicago , przyjmuje pewnego dnia wizyt w swojej przychodni. Nieproszonymi gomi s McGreary i Angeli, dwaj policjanci, którzy daj mu jego paszcz przeciwdeszczowy, który dr. Stevens niedawno wypoyczy jednego ze swoich pacjentów z powodu zej pogody. Jednak ubranie jest umazane krwi, poniewa nieznajomy wczeniej odkry dr. Pacjent Stevensa zosta dgnity od tyu na ulicy.

Policja podejrzewa teraz dr. Sam Stevens jest sprawc, wszystko na niego wskazuje. Do tego dochodzi wtpliwa reputacja pracy neurologa, któr dr. Stevens dodatkowo obciony. Stevens przez dugi czas pozostaje gównym podejrzanym policji. Psychiatra, który wedug upartego porucznika McGreary sam go potrzebuje. Dr. Na domiar zego Stevens by rzeczoznawc przestpcy, który zabi koleg z ycia McGreary'ego. W dalszym kursie dr. Sekretarka Stevensa zostaa zamordowana, gdy wamano si do jego biura. Ptla coraz bardziej owija si wokó szyi Judda. Ale wkrótce sam Judd prawie pada ofiar usiowania zabójstwa na ulicy iw swoim mieszkaniu. Jednak jego szwagier Peter Hadley, który jest równie lekarzem, staje si wiadkiem i moe opisa sprawców.

Dla dr. Stevens jest pewien, e wszystkie dotychczasowe wydarzenia i morderstwa byy skierowane przeciwko niemu. Judd podejrzewa, e ciga go kto, kto podejrzewa dowody w jego praktyce, które mogyby obciy nieznajomego. Postanawia wic zatrudni prywatnego detektywa, który bdzie go pilnowa, aby dowiedzie si, kto próbuje go uciszy. W katalogu biznesowym odnajduje detektywa Morgensa, który pocztkowo ratuje go przed kolejnym zamachem, bomb samochodow. Jego podejrzenie, e jeden z jego pacjentów móg mu zwierzy si z czego, co obciao nieznanego zabójc, wkrótce si potwierdza. Judd coraz bardziej ufa Angeli. McGreary zosta w tajemniczy sposób wycofany ze sprawy, poniewa by stronniczy. Kiedy skontaktowa si z nim rano i powiedzia mu, e teraz wie, e za morderstwami stoi Don Vito i chciaby si z nim spotka na molo, dzwoni do Angeli, z któr jedzie na molo. Kiedy przybywaj rano, s znajdowane martwe.

Przypadkowo, podczas jednej ze swoich wizyt w wizieniu, Judd dowiaduje si, e Don Vito to woskie imi wielkiego szefa. Dzieli si swoimi nowymi odkryciami z Angeli, która teraz go odbierze. Angeli mówi, e przenosi teraz Stevensa w bezpieczne miejsce. Jednak to bezpieczne miejsce okazuje si rezydencj szefa mafii z Chicago, a Angeli ujawnia teraz, e zosta przekupiony przez mafi. Teraz zwizek jest jasny dla Stevensa: ona tego wielkiego mafii z Chicago, Ann Blake, bya pacjentk Judda tylko przez krótki czas. Jej m podejrzewa teraz, e moga mówi poufnie, a teraz chce zabi Stevensa. Ale policji udaje si uratowa Stevensa w ostatniej sekundzie, a szef mafii zostaje zastrzelony.

Po tych wydarzeniach dr. Stevens podczas wizyty na cmentarzu Ann Blake, która chce si z nim spotka, podczas gdy nadal rozmawiaj, zostaje postrzelona w zasadzk.

krytyka

Rutynowo inscenizowana, ale niezbyt ambitna adaptacja bestsellerowego filmu, która skupia si bardziej na przedstawieniu gwiazd ni na logice fabuy.

Naga twarz to znakomicie wykonany dreszcz, który mija bez rozlewu krwi ni zwykle w tym gatunku.

Nagrody

Film by nominowany w kategorii Najlepszy Film na Festiwalu Filmowym Mystfest w 1984 roku.

synchronizacja

rola aktor Aktor gosowy
Dr. Judd Stevens Roger Moore Niels Clausnitzer
Porucznik McGreary Rod Steiger Edgar Ott
Angeli Elliotta Goulda Michael Brennicke
Ann Blake Anna Archer Rita Engelmann
Rankiem Miy Carney Szkoa Budowlana im. Fryderyka W.
Dr. Piotr Hadley David Hedison Friedrich Georg Beckhaus

literatura

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Plakat filmowy na filmposter-archiv.de
  2. Naga twarz. W: Leksykon Filmów Midzynarodowych . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 r . 
  3. Naga twarz w Stuttgarter Zeitung
  4. Naga twarz. W: synchronkartei.de. Niemiecki indeks synchroniczny , dostp 2 marca 2017 .

Opiniones de nuestros usuarios

Marta Sowa

Podane informacje o zmiennej Naga twarz (1984) są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Olga Muszyński

Świetny post o Naga twarz (1984).

Hanna Winiarski

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Naga twarz (1984).

Elena Mazurek

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Naga twarz (1984) i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.