Muzeum Zbrodni: pi zdjInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Muzeum Zbrodni: pi zdj. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Muzeum Zbrodni: pi zdj zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Muzeum Zbrodni: pi zdj i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Muzeum Zbrodni: pi zdj. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Muzeum Zbrodni: pi zdj! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Muzeum Zbrodni: pi zdj, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Odcinek z serii Das Kriminalmuseum
Tytu oryginalny Pi zdj
Das Kriminalmuseum 01 Pi zdj 001.svg
Kraj produkcji Republika Federalna Niemiec
Oryginalny jzyk Niemiecki

Firma produkcyjna
Telewizja Intertel
dugo 57 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Klasyfikacja Odcinek 1 ( lista )
Pierwsza transmisja 4 kwietnia 1963 w ZDF
Prt
Dyrektor Helmuth Ashley
scenariusz Helmuth Ashley ,
Hans Maeter
produkcja Helmuta Ringelmanna
muzyka Martin Böttcher
aparat fotograficzny Franz Xaver Lederle
skaleczenie Friedel Buckow
zawód

Pi zdj to pierwszy film telewizyjny z serii kryminalnej Das Kriminalmuseum . Niemiecka premiera odbya si 4 kwietnia 1963 roku o godzinie 21 w ZDF .

zadowolony

Nieznajomy fotografuje umazane krwi zwoki w pobliu Possenhofen nad brzegiem jeziora Starnberg . Nagrania s wydawane na nazwisko Fritza Müllera do opracowania w aptece w Monachium . Jutta, córka wacicielki drogerii Merkel, wywouje zdjcia i jest zszokowana, gdy widzi mczyzn, który najwyraniej zosta postrzelony. Pracownik Heinz Hillmann, z którym Jutta mia kiedy romans, przekonuje dziwn chemik Merkel, by zabra zdjcia policji. Inspektorzy kryminalni Lehndorf i Dr. Gottlieb musi zmierzy si z zagadk i wysa oficera do Merkel, poniewa Müller chcia odebra zdjcia tego wieczoru. Jaki czas po pracy, gdy policjant ponownie opuci aptek, Jutta Merkel spotyka w ciemnoci tajemniczego Müllera. Moe uciec i pdzi prosto do pensjonatu, w którym mieszka Heinz Hillmann. Aktorka Veronica Martell, która podsuchuje podekscytowan rozmow Hillmanna z Jutt, oraz Rittmeister von Rellstab te tam s. Tego samego wieczoru pewien dyrektor Lutz zatrzyma si w hotelu w Monachium.

Nastpnego ranka detektyw inspektor Gottlieb by w stanie ustali tosamo zmarej osoby na zdjciach. Chodzi o kasjera bankowego z Düsseldorfu Egona Gallreitera, który wedug poszukiwanej gazety ucieka z 135 000 DM. Kolega Gottlieba, Lehndorf, chce zobaczy Heinza Hillmanna i znajduje go zamordowanego w pensjonacie. Tymczasem dyrektor Lutz czeka w hotelu na jego odlot, który jest opóniony do odwoania z powodu mgy na lotnisku. W midzyczasie ledczy wiedz, e Hillmann zosta zabity poprzedniej nocy. Zarówno Rittmeister von Rellstab, jak i aktorka Veronica Martell maj solidne alibi na czas zbrodni.

Policjanci maj do czynienia z zagadk i znaleli dowód odbioru zdj ze zmarej osoby na zamordowanym Hillmannie. Inspektor Gottlieb jedzie do apteki Merkel, gdzie ku zdziwieniu wszystkich zjawia si poszukiwany mynarz. Twierdzi jednak, e nazywa si Lambert i nie ma adnych zdj wywoanych w aptece. Gottlieb kaza go aresztowa bezporednio. W notatniku Hillmanna detektyw inspektor Lehndorf znajduje wzmiank o dyrektorze Lutz, którego natychmiast odwiedza Hotel Splendid. Lutz mówi, e zna Hillmanna od czasu nauki w szkole biznesu i od piki nonej. Na próno czeka na swój telefon poprzedniego wieczoru. Tymczasem inspektor Gottlieb dowiaduje si, e domniemany mynarz to w rzeczywistoci mczyzna o imieniu Lambert, który równie moe wykaza alibi. W tym samym czasie gospodyni zgasza si na posterunek policji, na którym uciekajcy Egon Gallreiter ukrywa si.

Fala zmienia si dla inspektorów po tym, jak znaleziono samochód Gallreitera z odciskami palców Hillmanna. Coraz wicej wskazuje na to, e Hillmann by w posiadaniu pienidzy zamordowanego wczeniej Gallreidera. W albumach fotograficznych Hillmanna ledczy w kocu odkrywaj zdjcie, na którym zarówno Gallreiter, jak i Hillmann mog by postrzegani jako czonkowie druyny pikarskiej. Inspektor kryminalny Lehndorf nagle zdaje sobie spraw, e dyrektor Lutz to rzekomo zamordowany Egon Gallreiter. Hillmann kaza go sfotografowa jako zwoki, aby ukry si pod faszyw tosamoci. Hillmann przekaza nastpnie zdjcia Jutcie Merkel i twierdzi, e pochodz od rzekomego mynarza. Kiedy pienidze zostay przekazane za zrobione zdjcia, doszo do sporu i Gallreiter alias Lutz zamordowa Hillmanna. Urzdnicy podchodz do kontekstu prawie za póno, poniewa Gallreiter ju ucieka do Szwajcarii. Przed granic jego samochód zjeda z drogi i Gallreiter ginie.

to

Film telewizyjny Five Photos by preludium do serialu kryminalnego Das Kriminalmuseum . Pierwsza niemiecka audycja odbya si 4 kwietnia 1963 r. O godzinie 21:00 na antenie ZDF , który by nadawany tylko przez cztery dni. Po pierwszych serii wieczornych Karta z rysia Gowy , rozpocz dzie wczeniej, Das Kriminalmuseum to druga seria przestpstwo stacji i jej pierwszy w programie wieczornym.

Helmut Ringelmann , ówczesny dyrektor zarzdzajcy firmy produkujcej Intertel Television GmbH, zatrudni Helmutha Ashleya jako dyrektora. Wczeniej pracowa wycznie dla kina, a swoj karier rozpocz jako zapracowany reyser telewizyjny. W produkcj zaangaowani byli take operator Franz Xaver Lederle i Max Mellin jako scenograf . Muzyk napisa Martin Böttcher , którego tytuow muzyk mona byo usysze take w napisach otwierajcych inne odcinki.

Obsada z wieloma znanymi aktorami równie bya przekonujca. Gównych aktorów Horsta Niendorfa i Reinharda Glemnitza mona byo zobaczy w innych odcinkach serialu. Glemnitz mona równie usysze w serii INTRO jako off- gonik. Horst Naumann , którego mona postrzega jako przestpc w tym odcinku, zagra jednego ze ledczych w pitym odcinku Die Nadel . W póniejszych odcinkach serialu pojawili si take Heini Göbel , Ellen obieg , Herbert Tiede , Heinz Spitzner i Alexander Allerson .

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Stanislaw Zakrzewski

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Muzeum Zbrodni: pi zdj.

Izabela Frankowski

To dobry artykuł dotyczący Muzeum Zbrodni: pi zdj. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Oleg Markowski

Świetny post o Muzeum Zbrodni: pi zdj.

Honorata Rosiński

Dzięki za ten post na Muzeum Zbrodni: pi zdj, właśnie tego potrzebowałem