Muzeum zbrodni: harmonogramInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Muzeum zbrodni: harmonogram. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Muzeum zbrodni: harmonogram zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Muzeum zbrodni: harmonogram i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Muzeum zbrodni: harmonogram. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Muzeum zbrodni: harmonogram! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Muzeum zbrodni: harmonogram, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Odcinek z serii Das Kriminalmuseum
Tytu oryginalny Harmonogram
Kraj produkcji Republika Federalna Niemiec
Oryginalny jzyk Niemiecki

Firma produkcyjna
Telewizja Intertel
dugo 66 minut
Klasyfikacja Odcinek 11 ( lista )
Pierwsza transmisja 10 wrzenia 1964 na ZDF
Prt
Dyrektor Theodor Grädler ; Adolph Schlyssleder (asystent reysera)
scenariusz Stefan Gommermann
produkcja Helmuta Ringelmanna
muzyka Horst Dempwolff ,
Martin Böttcher (muzyka tytuowa)
aparat fotograficzny Hannes Schindler
skaleczenie Adolph Schlyssleder
zawód

Harmonogram jest jedenastym filmem telewizyjnym z serialu kryminalnego Das Kriminalmuseum . Pierwsza niemiecka audycja odbya si 10 wrzenia 1964 roku na antenie ZDF .

zadowolony

Przedsibiorca budowlany Herbert Forster chce, aby jego ona zostaa zamordowana. Dziel mieszkanie w Düsseldorfie. Jego firma znajduje si w Monachium, gdzie przebywa w cigu tygodnia. Jest z on tylko w weekendy w Düsseldorfie. Jego harmonogram dla zabójcy kontraktowego jest nastpujcy: Podczas gdy pani Forster zabiera ma do pocigu z Düsseldorfu do Monachium w niedzielny wieczór 7 wrzenia (wyjazd 23:05), mówi si, e zabójca kontraktowy jedzie pocigiem o 17:00. z Monachium do Düsseldorfu (przyjazd 22:10 do Düsseldorfu), z dworca gównego w Düsseldorfie taksówk do Narzissenstr. 42, aby stamtd uda si na Holbeinstrasse, gdzie znajduje si mieszkanie Forstera. Tam ma wama si do mieszkania z kluczem Forstera, ukry si do powrotu Frau Forster ze stacji kolejowej, a nastpnie j zamordowa. Nastpnie sprawca powinien zabra pudeko z biuteri i gotówk i natychmiast wróci pocigiem do Monachium o godzinie 12:11 (przylot w poniedziaek rano o 7:30), a nastpnie wrzuci klucze do skrzynki pocztowej biura Forstera.

Jednak ten plan si nie powiedzie, poniewa pani Forster wraca do swojego mieszkania przed zabójc kontraktowym, a ten nie wchodzi do mieszkania, poniewa acuch blokujcy jest na miejscu od wewntrz. Pani Forster jest cakowicie przestraszona i nastpnego dnia dzwoni do swojego ma do biura, e chce si wprowadzi do swojego brata. Pan Forster moe jednak od tego odwie i tylko zamki s wymieniane na dwa nowe klucze, które s w posiadaniu pani Forster.

W nastpny czwartek rano, 11 wrzenia, sprztaczka pani Forster nie zostaa otwarta i po tym, jak ssiad wszed do mieszkania pani Forster przez balkon, znaleziono jej ciao. Na miejsce zdarzenia przybywa inspektor ledczy z Dusseldorfu Hager i stopniowo uwiadamia sobie, e m zamordowanego pozby si ony z pomoc patnego zabójcy. Kilka motywów wychodzi na jaw: Forstery odeszy od siebie, pan Forster od dwóch lat ma kochanka, aw firmie s te problemy finansowe, które mona by rozwiza za jednym zamachem, pacc polis na ycie. Poniewa sam Forster ma solidne alibi, detektyw inspektor Hager moe dosta si do Forstera tylko przez zabójc. Detektyw inspektor Hager jedzie do Monachium, zakadajc, e Forster móg zatrudni tam tylko swojego zabójc.

Detektywowi inspektorowi Hagerowi udaje si stopniowo odtworzy bieg wydarze: w dniu popenienia przestpstwa Forster spotka si po poudniu ze swoj kochank Zent w Balan Garden w Monachium. "Przypadkowo" przyjeda tam równie jej brat z ma córeczk Monik. Zabójca Ivo Nemec, zatrudniony przez Forstera, równie pracuje tam jako kelner, ale detektyw inspektor Hager jeszcze o tym nie wie. Najwyraniej Forster zaaranowa wszystko w taki sposób, e zabójc, który skoczy prac o 16:30, móg przywie z Balan Garden bezporednio na Dworzec Centralny w Monachium, aby zabójca móg zapa pocig do Düsseldorfu o 17:00 i tam by. Wykonaj zlecenie morderstwa. Co wicej, z pomoc niczego niepodejrzewajcego upowanionego sygnatariusza Bordy, komisarz dowiaduje si, e Forster wykona dwa telefony póniej tego wieczoru: jeden okoo godziny 21:00, aby powiadomi on o wysanniku z Monachium, który dostarczy jej poufne dokumenty podatkowe, które naley ukry przed organami podatkowymi. powinien przej. Ten posaniec, któremu Frau Forster nastpnie otworzya drzwi, jest nikim innym jak jej morderc; drugi telefon by umówionym telefonem mordercy niedugo po przyjedzie pocigiem do Düsseldorfu, z którym chce si upewni, e pani Forster pokna piecze, a Forster wyda zabójcy komend do startu (zamany kark i noga) ).

Pomimo tej drobiazgowej rekonstrukcji zbrodni, zabójca nadal pozostaje nieznany. Detektyw inspektor Hager bezporednio konfrontuje Forstera z jego przekonaniem, e uwaa go za osob, która zlecia zabójstwo, ale nie moe w tej chwili niczego udowodni i ogasza, e chce wróci do Düsseldorfu. Poniewa nie wie, kiedy odjedzie nastpny pocig, Forster pomaga i podaje inspektorowi swój rozkad jazdy, który równie wykorzysta do zaplanowania morderstwa. Gdy superintendent chce wsi do pocigu ze swoim asystentem detektywa Buttke, dowiaduje si od niego, e ona brata kochanka moe co wiedzie, poniewa nie lubi aroganckiego Forstera, który ma zy wpyw na jej ma. Komisarz uwaa t informacj za na tyle wan, e wysiada ponownie z pocigu i wreszcie dowiaduje si od ony swojego brata, za porednictwem córeczki Moniki, e wujek Herbert (czyli Forster) przywióz morderc na stacj kolejow w Monachium z Balan Garden. Inspektor zauwaa równie, e w rozkadzie jazdy, który da mu Forster, co byo nabazgrane: kiedy zabójca zapisa na serwetce adres Narcissenstrasse 42, tekst dotar do rozkadu jazdy. Inspektor Hager pozwala nastpnie wszystkim, którzy maj co wspólnego z Balan Garden i którzy s obcokrajowcami, zataczy i znale prawdziwego zabójc na podstawie pisemnych próbek i zezna taksówkarza z Düsseldorfu. Przyznaje, e Forster ma go w rku: Ivo Jovenka - tak si nazywa - zosta skazany na 15 lat wizienia w swojej ojczynie i mieszka tu pod faszywym nazwiskiem. Forster wiedzia o tym i zmusi Ivo do popenienia morderstwa.


linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Wioletta Stankiewicz

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Muzeum zbrodni: harmonogram pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Muzeum zbrodni: harmonogram tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Ilona Siwek

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.