Muzeum Zbrodni: Dr. W.Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Muzeum Zbrodni: Dr. W.. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Muzeum Zbrodni: Dr. W. zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Muzeum Zbrodni: Dr. W. i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Muzeum Zbrodni: Dr. W.. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Muzeum Zbrodni: Dr. W.! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Muzeum Zbrodni: Dr. W., z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Odcinek z serii Das Kriminalmuseum
Tytu oryginalny Dr. W.
Muzeum przestpczoci 10 plików Dr W 001.svg
Kraj produkcji Republika Federalna Niemiec
Oryginalny jzyk Niemiecki

Firma produkcyjna
Telewizja Intertel
dugo 62 minuty
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Klasyfikacja Odcinek 10 ( lista )
Pierwsza transmisja 2 lipca 1964 na ZDF
Prt
Dyrektor Helmuth Ashley
scenariusz Hans Maeter ,
Helmuth Ashley
produkcja Helmuta Ringelmanna
muzyka Friedrich Meyer ,
Martin Böttcher (muzyka przewodnia)
aparat fotograficzny Rolf Kästel
zawód

Dr. W. to 10. film telewizyjny z serii kryminalnej Das Kriminalmuseum . Pierwsza niemiecka transmisja odbya si 2 lipca 1964 r. O godzinie 21:00 w ZDF .

zadowolony

Dr. Watzmann przejeda czowieka na wiejskiej drodze jadc z Bad Tölz do Monachium . Poniewa Watzmann ma wane spotkanie biznesowe, nie zgasza wypadku policji. Zamiast tego cignie zmarych w krzakach przy drodze i dopuszcza si uderzenia i ucieczki . Na krótko przed Monachium Watzmann myje rce w strumieniu i wrzuca do wody poplamion krwi chusteczk. Nieco póniej chopiec bierze kopak z fiata Watzmanna, który pozostawiono na miejscu wypadku, nie odkrywajc zmarego. Po spotkaniu w Monachium Watzmann prosi pracownika stacji benzynowej José o wyczyszczenie jego samochodu. Po pracy José najpierw wybiera si na przejadk ze swoj przyjaciók Ann. Tego samego wieczoru pasterz znalaz na szosie ciao zmarego.

Nastpnego ranka Watzmann odbiera ze stacji benzynowej samochód, który ma niewielkie wgniecenie po wypadku. Kiedy Watzmann dowiaduje si o brakujcej kopaku od Thalhubera, waciciela stacji benzynowej, twierdzi, e zwróci samochód w idealnym stanie. Thalhuber obwinia José za szkody i przydziela mu napraw. W midzyczasie wiejska policja ustalia tosamo ofiary i poznaa kolejarza, który twierdzi, e widzia podejrzanego biaego Opla .

Informacje zebrane przez wiejsk policj trafiaj do szefa policji Pommera i jego asystenta Storkmeiera z oddziau ratunkowego. Pommer pocztkowo podejrzewa krawca Polzien, który zgosi kradzie jego biaego Opla. Polzien twierdzi, e omawiany okres spdzi z przyjacielem, który jest teraz na wakacjach. W rzeczywistoci policja moe póniej zapa dwóch znanych drobnych przestpców, którzy ukradli Opla. Poniewa na samochodzie nie ma ladów wypadku, Pommer wraca na pocztek ledztwa.

Na podstawie kilku zdj porównywalnych pojazdów i nowego przesuchania pracownika kolei podejrzenie pada ostatecznie na fiata. ledczy maj dane wszystkich biaych Fiatów zgoszonych w Monachium, przekazane przez Federalny Urzd Transportu Samochodowego we Flensburgu . Sporód 17 zidentyfikowanych pojazdów ostatecznie pi poddano dokadniejszej kontroli. Dr. Watzmann musi uda si do funkcjonariuszy, aby zbadali swój samochód i zakwestionowali go. ledczy znaleli lady na klamce drzwi samochodu Watzmanna, która w laboratorium okazaa si wóknami z paszcza ofiary wypadku. Nawet naprawione wgniecenie nie pozostaje niezauwaone. Watzmann twierdzi, e Pommer jecha bezporednio z biura na zebranie pracowników w przedmiotowym okresie. Poniewa wspomina równie o czyszczeniu samochodu, po przesuchaniu Pommer jedzie na stacj benzynow, gdzie spotyka pracownika José. Hiszpan z wahaniem przyznaje, e zabra samochód na wycieczk ze swoj przyjaciók Ann.

W tym samym czasie asystent Pommera odkry, e Watzmann przyjecha z Bad Tölz do Monachium tego samego dnia. Chocia teraz udowodniono niewinno José, Watzmann twierdzi w kolejnym przesuchaniu, e nikogo nie przejecha. Jednake, poniewa krew ofiary mona wykry w kieszeni na piersi kurtki Watzmanna, Watzmann zostaje skazany. W kocu przyznaje, e trzyma wypadek w tajemnicy, poniewa obawia si procesu sdowego i zakoczenia kariery. Pommer wyjania, e ten strach by bezpodstawny, poniewa ofiara bya bardzo pijana. To uderzenie i ucieczka sprawio, e wypadek sta si przestpstwem.

to

Film telewizyjny Acts Dr. W. by dziesitym z 41 odcinków serialu kryminalnego Das Kriminalmuseum . Pierwsza niemiecka transmisja odbya si 2 lipca 1964 r. O godzinie 21:00 w ZDF . Helmut Ringelmann , ówczesny dyrektor zarzdzajcy wytwórni Intertel Television GmbH, po raz pity zaangaowa Helmutha Ashleya jako reysera. W produkcj zaangaowani byli take operator Rolf Kästel i Max Mellin jako scenograf . Muzyka zostaa skomponowana przez Friedricha Meyera , z tytuowym muzyki od Martin Böttcher .

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Zygmunt Paluch

Bardzo ciekawy ten post o Muzeum Zbrodni: Dr. W..

Amit Gil

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Muzeum Zbrodni: Dr. W., są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Irena Wysocki

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Muzeum Zbrodni: Dr. W. i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Romuald Markiewicz

To dobry artykuł dotyczący Muzeum Zbrodni: Dr. W.. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Andrzej Sikora

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Muzeum Zbrodni: Dr. W. jest tym, którego szukałem.