Muzeum Kryminalne: kobieta w norceInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Muzeum Kryminalne: kobieta w norce. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Muzeum Kryminalne: kobieta w norce zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Muzeum Kryminalne: kobieta w norce i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Muzeum Kryminalne: kobieta w norce. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Muzeum Kryminalne: kobieta w norce! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Muzeum Kryminalne: kobieta w norce, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Odcinek z serii Das Kriminalmuseum
Tytu oryginalny Kobieta w norce
Muzeum zbrodni 02 Kobieta w norce 001.svg
Kraj produkcji Republika Federalna Niemiec
Oryginalny jzyk Niemiecki

Firma produkcyjna
Telewizja Intertel
dugo 61 minut
Zalecenie wiekowe od 12
Klasyfikacja Odcinek 2 ( lista )
Pierwsza transmisja 25 kwietnia 1963 na ZDF
Prt
Dyrektor Wolfgang Becker
scenariusz Hans Maeter
produkcja Helmut Ringelmann
muzyka Herbert Jarczyk ,
Martin Böttcher (muzyka tytuowa)
aparat fotograficzny Franz Xaver Lederle
skaleczenie Karl Aulitzki
zawód

Kobieta w norce to drugi film telewizyjny z serii kryminalnej Das Kriminalmuseum . Niemiecka pierwsza audycja odbya si 25 kwietnia 1963 o godzinie 21:00 na antenie ZDF .

zawarto

Kobieta zostaje przejechana przez pocig na peronie 18 gównego dworca kolejowego w Monachium . Detektyw inspektor Plötz i jego asystent Heinemann nie mog znale adnych dokumentów w swojej torebce. Poniewa, wedug wiadków, panna Umlauf i pan Ahrend byli bez towarzystwa, wszystko pocztkowo wskazuje na wypadek lub samobójstwo. Zaradny reporter Cantor ju podejrzewa wicej za incydentem. Jedyn wskazówk dla ledczych jest pocztkowo etykieta ciaa futrzanego domu w efektownym futrze z norek, które nosia martwa kobieta. Nazwisko handlarza antykami Eggersa, inspektora Plötza i detektywa Heinemanna znajduje si na licie kupujcych w sklepie futrzarskim. Poniewa jego ona jest w posiadaniu zakupionej norki, wydaje si to by bdnym tropem.

Nastpnego ranka Plötz wciekle reaguje na doniesienie prasowe reportera Cantora, które przedstawia incydent jako spektakularne morderstwo. Kiedy reyser teatralny zgasza si na policj, ledczy mog przynajmniej ustali, e martw kobiet jest aktorka Helga Nissen. Ze wzgldu na drogie futro urzdnicy s zaskoczeni prostymi okolicznociami, w jakich ya ofiara. Od sprzedawczyni inspektor i jego asystent Heinemann dowiaduj si wicej o Heldze Nissen, która wyprowadzia si z mieszkania swojej przyjacióki Lore Bachmann dopiero sze miesicy temu. Ciekawski sprzedawca alkoholi Gluck wie, e jest kochank onatego mczyzny, który podarowa jej drogi futerko z norek. Trasa znów prowadzi do sklepu z futrami i do handlarza antykami Eggersa, który jest onatym przyjacielem Lore Bachmann. Tym razem Eggers przyznaje, e kupi te paszcz z norek dla swojego kochanka. Jednak nigdy nie widzia jej przyjacióki Helgi Nissen.

Przez przypadek reporter Cantor odkry, e szukaj Lore Bachmann i e jest ona obecnie w swoim mieszkaniu. Kiedy Cantor tam dociera, zostaje powalony przez dwóch nieznajomych. On i cigajcy znaleli cakowicie spldrowane mieszkanie, w którym najwyraniej czego szukali. Handlarz antykami Eggers, którego Plötz ponownie przesuchuje, podobno nic o tym nie wie. Zadzwoni jednak tego samego wieczoru, aby powiedzie inspektorowi co wanego. Kiedy Plötz i przypadkowo pani Eggers przybywaj tam, znajduj handlarza antykami Eggersa zastrzelonego przed swoim biurkiem. Nieco póniej ledczy otrzymali wiadomo, e w mieszkaniu Lore Bachmann palio si wiato.

W rzeczywistoci Plötz i jego asystent Heinemann spotkali tam kobiet, której szukali. Twierdzi, e wyjechaa trzy dni po tym, jak dowiedziaa si o mierci przyjacióki. Mówi te funkcjonariuszom, e chcieli j zamordowa zamiast Helgi Nissen. Chciaa wysa przyjaciók na zarczyny do Hamburga, na które zostaa zaproszona. Poyczya jej za to futro z norek. Na stacji Helga zostaa wypchnita pod pocig. Poniewa Lore Bachmann nie chce wymienia adnych podejrzanych, Plötz zabiera j na posterunek policji. Pozwala wiadkom z dworca, pannie Umlauf i panu Ahrend, przyj do biura na konfrontacj z Lore Bachmann. Ahrend myli, e widzia kobiet na peronie. Chocia urzdnicy wiedz teraz nawet, e oferta z Hamburga bya faszywa, Lore Bachmann si nie przyznaje.

Potem dzwoni reporter Cantor, który wanie dokonuje jakich dziwnych obserwacji w antykwariacie Eggers. Plötz i Heinemann natychmiast udali si tam, gdzie znaleli swoich kolegów z poszukiwa narkotyków, ku ich zdumieniu. ledczy s jeszcze bardziej zaskoczeni, gdy aresztuj pracownika Eggera, Kampersa i domniemanego wiadka Ahrenda z dostaw heroiny . Ahrend przyznaje, e mieli zamordowa Lore Bachmann w imieniu Eggera i sfaszowali jej zaproszenie do Hamburga. Lore Bachmann dowiedzia si o narkotykowym biznesie dilera i szantaowa go. Futro z norek doprowadzio do zamieszania u Helgi Nissen. Poniewa Eggers chcia zmierzy si z samym sob, on te musia umrze.

to

Pi zdj , pierwszy odcinek serialu kryminalnego Das Kriminalmuseum ,okazasi prawdziwym zamiataniem ulic dla ZDF , który wyemitowano 1 kwietnia 1963 roku. Z kobiet w norce ju druga sekwencja powinna pojawi si w tym samym miesicu. W przypadku Wolfganga Beckera producent Helmut Ringelmann po raz kolejny opar si na dowiadczonym reyserze, z którym w przyszoci mia kilkakrotnie wspópracowa. Przy obsadzie ról Ringelmann nie obywa si bez znanych aktorów, cho Gustav Fröhlich by szczególnie znanym aktorem.

W produkcj zaangaowani byli take operator Franz Xaver Lederle i scenograf Max Mellin . Muzyka zostaa skomponowana przez Herberta Jarczyk , z tytuowym muzyki od Martin Böttcher .

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Mirka Paluch

Dzięki za ten post na Muzeum Kryminalne: kobieta w norce, właśnie tego potrzebowałem

Renata Dobrowolski

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Muzeum Kryminalne: kobieta w norce, jest to bardzo dobra opcja.

Paulina Kowalik

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Muzeum Kryminalne: kobieta w norce i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Adam Domański

To dobry artykuł dotyczący Muzeum Kryminalne: kobieta w norce. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.