Mózg za miliard dolarówInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Mózg za miliard dolarów. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Mózg za miliard dolarów zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Mózg za miliard dolarów i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Mózg za miliard dolarów. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Mózg za miliard dolarów! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Mózg za miliard dolarów, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Mózg za miliard dolarów
Tytu oryginalny Mózg bilionów dolarów
Kraj produkcji Wielka Brytania
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1967
dugo 111 minut
Ocena wiekowa FSK 16
Prt
Dyrektor Ken Russell
scenariusz John McGrath
produkcja Harry Saltzman ,
André De Toth
muzyka Richard Rodney Bennett
aparat fotograficzny Billy Williams
skaleczenie Alan Osbiston
zawód

Mózg miliarda dolarów (oryginalny tytu: Billion Dollar Brain ) to po Ipcress - Top Secret (1965) i Finale w Berlinie (1966) ostatnia cz trylogii Harry'ego Palmera opartej na powieci Lena Deightona o tym samym tytule, z udziaem Michaela Caine'a . W latach 90. w serii pojawiy si dwa inne filmy.

wtek

Teksaski miliarder naftowy i byy genera Midwinter, który chce wyruszy na pole w religijnej megalomanii za pomoc wojny bakteryjnej i psychologicznej przeciwko bezbonemu komunizmowi, specjalnie w tym celu zbudowa prywatn armi. Jego komputery opracoway dokadny plan powstania dla otwy , ale niestety z bdnymi danymi, bo tam podziemie poza kilkoma samotnikami istnieje tylko w mózgu zachannego pracownika, który wpuszcza wsparcie do wasnej kieszeni. Ponadto od dawna informowano sowieckie suby specjalne ( KGB ). A kiedy armie rodka zimy przemierzaj lód Zatoki Fiskiej , wystarczy kilka bomb, by zamieni biay pas startowy w mokry masowy grób. Brytyjski agent Harry Palmer, pocztkowo do zmczony tajnymi subami, jest wysyany tam iz powrotem midzy frontami, ale przetrwa wszystkie ataki jako uczciwy Anglik.

Uwagi produkcyjne

Sekwencja tytu stworzony Maurice Binder , dla efektów specjalnych by Kit Zachód odpowiedzialny i Syd Cain zaprojektowaa dekoracje.

Opinie

Film agenta z serii o Harrym Palmerze, wahajcy si troch niezdecydowany midzy powag a parodi.

Do podobnej oceny dochodzi ewangelicki obserwator filmu : Polityczno-utopijny rozpruwacz [], który nie oddaje sprawiedliwoci adnej ze stron przez niezdecydowane wahanie midzy powag a parodi, ani w postaciach, ani w widowni.

Ken Russell nakrci ostatni cz rozrywkowego i ekscytujcego serialu, kolejnego skutecznego thrillera agenta czcego fantazj i ironi z genialnym Cainem. Ten film debiut fabularny Russella jest mniej ekscentryczny ni jego póniejsze prace, poniewa dominuj tu elementy parodystyczne.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. a b Evangelischer Filmbeobachter , Evangelischer Presseverband München, Recenzja nr 503/1968, s. 519
  2. Mózg za miliard dolarów. W: Leksykon Filmów Midzynarodowych . Serwis filmowy , udostpniony 11 listopada 2016 r . 
  3. Mózg za miliard dolarów. W: prisma . Dostp 31 marca 2021 r .

Opiniones de nuestros usuarios

Stefan Ratajczak

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Mózg za miliard dolarów pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Mózg za miliard dolarów tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Norbert Zawadzki

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Wioleta Lewandowski

Ten wpis na Mózg za miliard dolarów sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.