Morze byo spokojneInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Morze byo spokojne. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Morze byo spokojne zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Morze byo spokojne i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Morze byo spokojne. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Morze byo spokojne! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Morze byo spokojne, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
niemiecki tytu Morze byo spokojne
Tytu oryginalny ,.
Ano Natsu, Ichiban shizukana umi.
Kraj produkcji Japonia
Oryginalny jzyk jzyk japoski
Rok wydania 1991
dugo 101 minut
Ocena wiekowa FSK 0
Prt
Dyrektor Takeshi Kitano
scenariusz Takeshi Kitano
produkcja Masayuki Mori
Takio Yoshida
muzyka Joe Hisaishi
aparat fotograficzny Katsumi Yanagishima
skaleczenie Takeshi Kitano
zawód

Morze byo spokojne ( japoskie , Ano natsu, ichiban shizukana umi. , dosownie: Tego lata, najspokojniejsze morze; angielski Scena na morzu ) to Japoczyk film fabularny z roku 1991 . Historia miosna zostaa wyreyserowana przez Takeshi Kitano , który równie napisa scenariusz. Gówne role zagrali Kuroudo Maki i Hiroko shima . Film zosta wydany w japoskich kinach 19 padziernika 1991 roku.

wtek

Shigeru urodzi si guchy. Pracuje w niepenym wymiarze godzin przy wywozie mieci. Jego dziewczyna Takako podziela jego los - ona te jest gucha. Podczas swojej normalnej trasy ze mieciark Shigeru odkrywa na mietniku zepsut desk surfingow. Shigeru zabiera go ze sob i postanawia nauczy si surfowa.

Uparcie dy do celu, z pocztku si mia, ale staje si coraz lepszy. Wreszcie, jego niepenosprawno wielokrotnie staje si jego zgub, na przykad gdy bierze udzia w mistrzostwach surfingu, do których zachca go jego mentor (waciciel sklepu surfingowego). Poniewa nie syszy, kiedy zostaje wezwany na mistrzostwa surfingu, zostaje zdyskwalifikowany.

Kiedy ponownie bierze udzia w mistrzostwach, zdobywa nawet trofeum. Nieco póniej Shigeru znów wiczy na play. Kiedy Takako przychodzi go odwiedzi, znajduje tylko desk surfingow. Surfowanie kosztowao go ycie.

Nagrody

Film odniós sukces na japoskich nagrodach filmowych . By nominowany do Japoskiej Akademii Filmowej w 1992 roku w kategoriach Najlepszy Film , Najlepszy Reyser , Najlepszy Monta i Najlepszy Scenariusz oraz wygra w kategoriach Najlepsza Muzyka i Najlepsza Nowa Aktorka (Hiroko Oshima). Podczas japoskiej nagrody Blue Ribbon Awards w 1992 roku film otrzyma nagrody dla najlepszego filmu i najlepszego reysera . W Kinema Junpo Wyrónienia otrzymali morze byo spokojne nagrod publicznoci.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Certyfikat wersji na morze byo spokojne . Dobrowolna samoregulacja brany filmowej , sierpie 2011 (PDF; numer testu: 128 754 V).

Opiniones de nuestros usuarios

Ania Chojnacki

Artykuł o Morze byo spokojne jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Konrad Dudek

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Morze byo spokojne i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Kalina Wawrzyniak

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Morze byo spokojne, jest to bardzo dobra opcja.

Albert Konieczny

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Morze byo spokojne, daje dużo pewności.