Modelka i dziwakInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Modelka i dziwak. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Modelka i dziwak zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Modelka i dziwak i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Modelka i dziwak. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Modelka i dziwak! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Modelka i dziwak, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Transmisja telewizyjna
Tytu oryginalny Modelka i dziwak
Kraj produkcji Niemcy
Rok (y) 2007 , 2011

Firma produkcyjna
poudnie i przegldaj
dugo 38-43 minuty
Odcinki 22 w 2 sezony

Cykl nadawania
co tydzie (2007)
Pon - Czw / Pt (2011)
gatunek muzyczny Transmisja rozrywkowa , telewizja reality
Muzyka tematyczna Monrose - Push Up on Me (20072010)
Taio Cruz - Higher (2011)
Darin - Insanity (odgazienie Falling in Love)
Pierwsza transmisja 14 czerwca 2007 w ProSieben

Model and the Freak to format reality TV nadawany przez niemieck stacj telewizyjn ProSieben , który towarzyszy dwóm dziwakom w kadym odcinku , którzy z wycofanych kujonów lub maniaków zmieniaj si w pewne siebie bohaterki.

zawarto

Modelki , w tym Monica Ivancan , Jana Ina Zarrella , Giuliana Marino , Regina Deutinger , Silke Grobert , Anna Bade , Daniela Vidas , Daniela Wolf, Annica Hansen i Jelena Radovanovic ucz kandydatów m.in. pewnoci siebie, postawy , ekspresja i higiena osobista. Na pocztku kadego odcinka dwóm odpowiedzialnym modelkom pokazywany jest film przedstawiajcy kandydatów. Po krótkiej analizie i pozytywnej prognozie z modelek (Doprowadzimy go na waciw ciek), po raz pierwszy spotykaj dziwaków. Aby lepiej poradzi sobie ze swoj sytuacj, zaczynaj bada przyczyny bycia outsiderami oraz poprawia swój wygld i oddziaywanie zewntrzne poprzez wiczenia relaksacyjne i kosmetyki. Pod koniec trenerzy daj swoim uczniom now fryzur i inny styl ubioru. Na koniec pokazano, jak osoby z zewntrz mog doskonale zintegrowa si ze spoeczestwem i rcznie speni swoje yczenia (Moe to by randka z kobiet marze lub rozmowa kwalifikacyjna z potencjalnym pracodawc).

Od 2011 roku inne gwiazdy równie pomagaj dziwakom wystpowa gocinnie, aby znale nowy wygld i nowe ycie. S midzy innymi Sandy Mölling i Sarah Knappik (po jednym odcinku), a take Kate Hall i Annica Hansen (kilka odcinków).

Odgazienie: zakochanie si

W 2011 roku, oprócz normalnych odcinków, wyprodukowano odgazienie z dodatkiem Zakochanie si. Tre tych odcinków ma te nada dziwakom nowy wygld i nowe podejcie do ycia, dodatkowo pod koniec odcinka kady dziwak ma randk z kobiet, któr ju pozna jako dziwado . Inn rónic w stosunku do wersji oryginalnej jest to, e tylko jedna transformacja jest rozpatrywana i pokazywana w kadym odcinku oraz uywana jest inna melodia przewodnia i zmodyfikowane logo.

Przyjcie

Po rozpoczciu pokazu pojawio si rednio 1,33 mln Niemców, co odpowiada 13,9 proc. Udziau w rynku w grupie docelowej.

W 2011 roku ProSieben wyemitowa nowe odcinki w programie popoudniowym wraz z powtórzeniami z 2007 roku.

W 2007 roku nun.de oceni The Model and the Freak jako najbardziej nieznony program telewizyjny. Krytyka brzmiaa: Nie do zniesienia, z jak Jana Ina Zarrella i Monica Ivancan pokazuj ludzi, przewysza tylko zuchwao, z jak podnosz swoje ograniczono do poziomu spoecznego.

Fernsehkritik.tv doniós o tym dokumencie w odcinku 13 z 29 maja 2008 roku pod tytuem The Model and the Fake . W raporcie z dowiadcze kandydata pokazywane sceny s w wikszoci przedstawione zgodnie z zaleceniami reysera, jako tzw. Rzeczywisto scenariuszowa .

produkcja

Format jest produkowany przez firm South & Browse. Aktorzy zostali obsadzeni i przewanie opacani za weekend krcenia. W innym przypadku krcenie trwao tydzie.

puchn

  1. a b ProSieben.de : Model i dziwak - transmisja
  2. ^ Oddsmeter.de
  3. [1] , Jetzt.de , 15 sierpnia 2007
  4. Odcinek 13 z 29 maja 2008 na fernsehkritik.tv
  5. Ofiara castingu z Pro Sieben rozpakowuje si - WELT online
  6. Unterrheinrieter jako dziwak w telewizji

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Lidia Siwek

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Modelka i dziwak.

Jacek Szewczyk

Ładny artykuł z _zmienna.

Tadeusz Tomczyk

Wreszcie artykuł o Modelka i dziwak, który jest łatwy do przeczytania.

Ernest Olejniczak

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Modelka i dziwak, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.