Milczenie owiecInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Milczenie owiec. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Milczenie owiec zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Milczenie owiec i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Milczenie owiec. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Milczenie owiec! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Milczenie owiec, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Milczenie owiec
Tytu oryginalny Il silenzio dei prosciutti
Kraj produkcji Wochy , USA
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1994
dugo 81 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Ezio Greggio
scenariusz Ezio Greggio
produkcja Julie Corman
Ezio Greggio
muzyka Parmer Fuller
aparat fotograficzny Jacques Haitkin
skaleczenie Robert Barrere
Andy Horvitch
zawód

Milczenie baraniny to amerykasko-woska komedia z 1994 roku w reyserii Ezio Greggio, który zagra take u boku Billy'ego Zane'a i Dom DeLuise .

Film w istocie parodiuje dziaania z filmów Milczenie owiec i Psychoza , ale zawiera take liczne aluzje do innych popularnych filmów.

akcja

Niedowiadczony agent FBI Jo Dee Fostar ma rozwiza szereg makabrycznych seryjnych morderstw. Egzekucja morderstw jest podobna do egzekucji seryjnego mordercy Dr. Animal Cannibal Pizza, która, jak ma nadziej Fostar, dostarczy wskazówek do rozwizania sprawy. Jego wskazówki ostatecznie zaprowadziy Fostara do tajemniczego motelu, z którego gocie wielokrotnie znikali w przeszoci. To tutaj rozgrywa si decydujcy pojedynek midzy policjantem a zabójc.

Drobnostki

krytyka

Film jest skrupulatnie wzorowany na oryginaach Jonathana Demme i Alfreda Hitchcocka, ale nie moe w peni wykorzysta jego satyrycznego potencjau. Slapstick, liczba rewii i silna skonno do kalamburów w duej mierze determinuj fabu .

"Najwyszej klasy obsada (w tym Martin Balsam, Shelley Winters) i gocinne wystpy znanych reyserów (Joe Dante, John Carpenter) nie mog temu zapobiec:" Milczenie Baraniny "to zmczona, pozbawiona natchnienia parodia."

- Kino

publikacja

Film mia premier 11 marca 1994 roku we Woszech. Film zosta otwarty w niemieckich kinach 1 wrzenia 1994 roku. Zosta wydany jako premiera wideo w USA 31 stycznia 1995 roku. Koszt produkcji oszacowano na 3 miliony dolarów.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Cisza baraniny. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 
  2. Cinema.de: recenzja filmu
  3. Kasa biletowa Das Schweigen der Mutton na imdb.com (angielski), dostp 18 sierpnia 2012

Opiniones de nuestros usuarios

Max Markowski

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Milczenie owiec

Kris Konieczny

Ten wpis o Milczenie owiec był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Dominika Ptak

To dobry artykuł dotyczący Milczenie owiec. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Filip Wasilewski

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Milczenie owiec.