miertelny potwórInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o miertelny potwór. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o miertelny potwór zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących miertelny potwór i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat miertelny potwór. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o miertelny potwór! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o miertelny potwór, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
niemiecki tytu miertelny potwór
Tytu oryginalny Zabójcza Modliszka
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1957
dugo 79 minut
Ocena wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Nathan Juran
scenariusz Martin Berkeley
produkcja William Alland
muzyka Irving Gertz ,
William Lava
aparat fotograficzny Ellis W. Carter
skaleczenie Chester W. Schaeffer
zawód

Zabójczy potwór (tytu oryginalny: Zabójcza Modliszka ) to amerykaski film o potworach z 1957 roku oparty na opowiadaniu Nathana Jurana . Premiera odbya si 1 maja 1957 w Los Angeles .

wtek

W wyniku erupcji wulkanu na Morzu Weddella góry lodowe na biegunie pónocnym przesuwaj si i czciowo zaczynaj topnie. Z powodu zmian klimatycznych gigantyczna modliszka zostaje uwolniona z lodu. Po tym, jak placówka kanadyjskiej stacji wojskowej przestaa odpowiada, zostaa odnaleziona zniszczona podczas inspekcji przeprowadzonej przez pk. ladów pozostawionych na niegu pocztkowo nie da si zidentyfikowa. Badajc samolot, który rozbi si z nieznanych przyczyn, Parkman ponownie natrafia na tory. Parkmann przynosi ostro zakoczony przedmiot znaleziony w miejscu katastrofy swojemu przeoonemu generaowi Fordowi.Gdy wojsku i rónym naukowcom nie udao si ustali pochodzenia, paleontolog dr. Nedrick Jackson zadzwoni. To rozpoznaje obiekt jako pazur gigantycznej modliszki.

W midzyczasie modliszka atakuje grup Eskimosów za koem podbiegunowym . Nedrick jedzie do kanadyjskiej bazy wojskowej z fotografk Marge, aby przeprowadzi dalsze badania. W nocy budynek zostaje zaatakowany przez modliszk. onierze atakuj owada karabinami i miotaczami ognia, a dopiero po uyciu samolotów wojskowych udaje im si zmusi napastnika do lotu. Po tym, jak przez radio ogoszono atak na ód przez modliszk u wybrzey Kanady, Parkman obliczy prdko jej lotu. Poszukiwania modliszki pocztkowo kocz si niepowodzeniem, dopóki gigantyczny owad w Waszyngtonie nie przewraca autobusu, atakuje podrónych i nie wspina si na Pomnik Waszyngtona . Siy Powietrzne wpdzaj potwora do wczeniej zamknitego tunelu i wypalaj go. Po uyciu broni chemicznej wojsku w kocu udao si zabi owada w tunelu. Kiedy Marge chce sfotografowa modliszk w tunelu, owad odruchowo drga po raz ostatni. Parkmann pieszy z pomoc przeraonemu fotografowi i wyznaje jej swoj mio.

opublikowanie

Piccolo Film wyda skrócon wersj na Super 8 jako film niemy w 1972 roku . Unabridged wersja w jzyku niemieckim synchronizacji po ksiki dialogu i reysera dialog z Bodo TRABER jest od 2021 DVD z Anolis dostpne.

Przyjcie

Michael Haase porównuje ten film z Formicula i pisze, e Nathan Juran by pocigajcy film i opisuje go jako absolutnie cudowny film o potworach.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Certyfikat wersji dla mierciononego potwora . Dobrowolna samoregulacja brany filmowej (PDF). Szablon: FSK / konserwacja / typ nieustawiony i par.1 duszy ni 4 znaki
  2. Recenzja na Bad Filmy z 10 lutego 2021 roku, dostpny w dniu 28 marca 2021
  3. Recenzja filmu w OFDb z 7 listopada 2008, dostp 7 lutego 2021

Opiniones de nuestros usuarios

Max Sienkiewicz

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej miertelny potwór

Daria Brzeziński

Ten wpis o miertelny potwór był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Bozena Bieniek

Ten wpis na miertelny potwór pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.

Thomas Wilczyński

Podane informacje o zmiennej miertelny potwór są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.