Miecz Robin HoodaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Miecz Robin Hooda. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Miecz Robin Hooda zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Miecz Robin Hooda i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Miecz Robin Hooda. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Miecz Robin Hooda! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Miecz Robin Hooda, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
niemiecki tytu Miecz Robin Hooda
Oryginalny tytu Miecz Lasu Sherwood
Kraj produkcji Wielka Brytania
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1960
dugo 80 minut
Ocena wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Terence Fisher
scenariusz Alan Hackney
produkcja Sidney Cole
Richard Greene
muzyka Alun Hoddinott
kamera Ken Hodges
skaleczenie Lee Doig
zawód

Sword of Sherwood Forest to brytyjski film przygodowy z 1960 roku , wystawiony przez Terence Fishera dla Hammer Studios .

wtek

Robin Hood i jego grupa banitów walcz z tyrani szeryfa z Nottingham. Pewnego dnia ranny podrónik przybywa do obozu w lesie Sherwood . Przed mierci szepcze Robin Hoodowi o niebezpieczestwie w miasteczku Bawtry. Zoty emblemat, który nosi zmary, jest jedyn wskazówk tajemniczego niebezpieczestwa.

Robin Hood zdaje sobie spraw, e hrabia Newark nosi ten sam emblemat. Robin udaje leniczego i jest zacignita do uczników wynajtych przez hrabiego. Z pomoc brata Tucka i Maid Marian dowiaduje si, e hrabia i szeryf próbowali przej Bawtry Castle. Ale nie udao im si z powodu oporu arcybiskupa Canterbury .

Robin zorientowa si, e arcybiskup podróujcy z Maid Marian ma zosta zamordowany. Robin moe udaremni atak i sprowadzi podrónych w bezpieczne miejsce w klasztorze. Szeryf zostaje zabity przez ludzi hrabiego. Hrabia szturmuje klasztor, ale zostaje odparty i zabity wraz ze swoimi ludmi przez Robina i jego ludzi. Nastpnego ranka odchodzcy arcybiskup udziela bogosawiestwa na lub Robina i Mariana.

Opinie

Film przygodowy nakrcony z zadziwiajc ambicj pod wzgldem obrazu, ale który poza tym charakteryzuje si raczej naiwnoci.

Terence Fisher (Dracula), wewntrzny dyrektor londyskiego Hammer Studios, stworzy raczej przecitn przygod dziki infuzji sagi Robin Hooda. Fajnie jednak, jak horror mim Peter Cushing zamienia z twarz w dobr gr.

- Kino

Opus Robin Hooda [...] nie jest tak brudny, jak ostatnie 20 z tej niekoczcej si serii.

to

Film mia swoj premier w Wielkiej Brytanii 26 grudnia 1960 roku. W Niemczech po raz pierwszy pojawi si w kinach 28 lipca 1961 roku.

Film zosta nakrcony w Irlandii .

Richard Greene zagra Robin Hooda w 143 odcinkach brytyjskiego serialu telewizyjnego The Adventures of Robin Hood od 1955 do 1960 roku .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Miecz Robin Hooda. W: Leksykon Filmów Midzynarodowych . Serwis filmowy , udostpniony 30 listopada 2011 . 
  2. Miecz Robin Hooda. W: kinie . ródo 30 listopada 2011 .
  3. ^ Dzieo Robin Hooda [...] nie jest tak umczone jak ostatnie dwadziecia mniej wicej w niekoczcej si serii Przegld New York Times (w jzyku angielskim), dostp 30 listopada 2011 r.

Opiniones de nuestros usuarios

Witold Skowron

To dobry artykuł dotyczący Miecz Robin Hooda. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Dominik Urbański

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Miecz Robin Hooda, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Laura Skrzypczak

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Miecz Robin Hooda