Miecz barbarzycyInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Miecz barbarzycy. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Miecz barbarzycy zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Miecz barbarzycy i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Miecz barbarzycy. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Miecz barbarzycy! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Miecz barbarzycy, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Miecz barbarzycy
Tytu oryginalny Sangraal, la spada di fuoco
Kraj produkcji Wochy
Oryginalny jzyk Woski
Rok wydania 1982
dugo 84 minuty
Klasyfikacja wiekowa FSK 18
Prt
Dyrektor Michele Massimo Tarantini
(jako Michael E. Lemick )
scenariusz Piero Regnoli
produkcja Pino Buricchi
Umberto Innocenzi
Ettore Spagnuolo
muzyka Franco Campanino
aparat fotograficzny Pasquale Fanetti
Giancarlo Ferrando
skaleczenie Alessandro Lucidi
zawód

Miecz barbarzycy to woski film barbarzyców z 1982 roku. Film zosta otwarty 14 stycznia 1983 roku w niemieckich kinach.

akcja

Po zniszczeniu królestwa mdrego króla Atora (prawdopodobnie aluzja do postaci Atora z filmu nakrconego w zeszym roku) , jego syn Sangraal prowadzi ocalaych ze swego ludu w poszukiwaniu nowego domu. Po dugiej wdrówce zostaj pochwyceni przez inne plemi, ale wywouje to gniew zej bogini ognia Rani, która nie toleruje intruzów w jej strefie wpywów. Ona powierza jej sug, ten wadca Nantuk, z zagad obu narodów i pragnie, Sangraal matrycy. Sangraal jest przytoczony i musi bezradnie obserwowa masakr , ale zostaje uwolniony przez przechodzcego obok azjatyckiego ucznika Li Wo Twana. Wraz z Aki, córk zamordowanego starszego wioski, wyruszaj w ucieczk.

Nieustannie cigani przez wojowników Nantuka, którzy wielokrotnie atakuj, udaj si w Góry Czarne, aby zasign rady maga Rudaka. Zaleca Sangraalowi odwiedzenie groty, w której znajduje si tajemnicza bro Rycerzy Sprawiedliwoci , za pomoc której mona zniszczy okrutn bogini Rani. Podczas mudnej podróy Sangraal staje twarz w twarz nie tylko z wojownikami Nantuk, ale take z lepymi i agresywnymi mieszkacami jaski, którzy maj skonno do silnego krwawienia, a take mapami yjcymi w koronach drzew. Ostatecznie jednak udaje mu si dosta do groty i zabra bro, kusz o gigantycznych rozmiarach. Ale na zewntrz Li zostaje zabity, a Aki porwana. Po pokonaniu Nantuka w pojedynku, niszczy Rani trzema betami z kuszy, a nastpnie rusza w drog z Aki.

znaczenie

Z Miecz Barbarzycy Usiowano do zysku z popularnoci tego barbarzyskiego filmowego gatunku z bardzo skromnymi rodkami . Zawsze rozpoznawalna tanio produkcji, obiektywnie dajca si stwierdzi totalna teatralna niezdolno gównego aktora i innych zaangaowanych aktorów , specyficzne dialogi, niezgrabne sceny akcji i dziwaczne sekwencje fabularne sprawiaj, e cay film wydaje si mimowolnie zabawny. Jest to zatem film mieciowy .

krytyka

  • Godny przedstawiciel filmu barbarzyców. mieszne, puste, banalne i gupie. mieci z ochraniaczami na buty. Zakoczenie krytyki na VideoRaiders.net .

Gupi, gupi i nudny. Film, który dzie póniej mona sobie tylko z trudem zapamita .

- Sownik filmów fantasy

linki internetowe

Indywidualny dowód

  1. Ronald M. Hahn , Volker Jansen, Norbert Stresau : Lexicon of Fantasy Films. 650 filmów od 1900 do 1986 . Heyne, Monachium 1986, ISBN 3-453-02273-4 , s. 438.

Opiniones de nuestros usuarios

Liliana Orzechowski

Bardzo ciekawy ten post o Miecz barbarzycy.

Olaf Urban

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Miecz barbarzycy.

Szymon Karczewski

Informacje o zmiennej Miecz barbarzycy są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.