MedalionInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Medalion. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Medalion zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Medalion i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Medalion. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Medalion! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Medalion, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Medalion
Tytu oryginalny Medalion
Plik medalion-logo.svg
Kraj produkcji Hongkong , USA
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 2003
dugo 88 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Gordon Chan
scenariusz Alfred Cheung
Bennett Davlin
Gordon Chan
Paul Wheeler
Bey Logan
produkcja Alfred Cheung
muzyka Adrian Lee
aparat fotograficzny Arthur Wong
skaleczenie Don Brochu
Ki-hop Chan
zawód

Medalion to film akcji i sztuk walki z Jackie Chanem, wyprodukowany w Hongkongu i USA w 2003 roku .

wtek

Inspektor z Hongkongu Eddie Yang wraz z agentami Interpolu Nicole James i Arthurem Watsonem poluje na przestpc Snakeheada. Jest czonkiem starej kasty wojowników i wie o magicznej mocy medalionu, który daje si i niemiertelno. Aby przej nad tym kontrol, ma pod swoj kontrol opiekuna medalionu, maego chopca.

Ale Eddie, Nicole i Arthur nieustannie depcz Snakeheadowi, podajc za nim do jego fortecy w Irlandii. Tu dochodzi do ostatecznej bitwy midzy dobrem a zem, w której trójka bohaterów moe ostatecznie zdoby przewag. Przy pomocy medalionu Snakehead mona pokona.

Opinie

Fascynacja filmem Jackie Chana opieraa si na wiadomoci, e nie ma siatki ani faszywego dna. [...] Jednak jest niezrozumiae, dlaczego po rozczarowujcym The Tuxedo po raz drugi nadludzkie zdolnoci miay by pretekstem do tego, e Jackie ostatnio wisiaa na drutach w akrobatyce powietrznej. [] Ze zmczonymi akrobacjami mona by sobie poradzi, gdyby talent komediowy Jackie zosta odpowiednio wystawiony. Ale nawet miech nie jest jego zasug, ale dziko grymasem Lee Evansa. Pozostaje wic tylko urok Chana, a on sam nie nosi filmu. Wniosek: film klasy B bez natchnienia, w którym komik Kung Fu Jackie Chan zostaje pobity pod wzgldem wartoci .

- Kino

W tak zwanej prime, chiski wszechstronny artysta Jackie Chan wci moe zagra co dla 99 procent wszystkich amerykaskich gwiazd akcji. I to wanie robi w tej midzynarodowej obsadzie, penej efektów, wysokobudetowej komedii przygodowej nakrconej w Chinach. [] Wniosek: akcja z dowcipem: dobra mieszanka.

Niedokoczony film akcji peen logicznych przerw, który nie oferuje ani przekonujcych efektów, ani imponujcych akrobacji, ale po prostu przedstawia kumpelski film peen gupoty.

Nagrody

Film by nominowany w 2004 roku za choreografi scen akcji i za wizualne efekty specjalne do Hong Kong Film Award .

to

Film zosta nakrcony w Hongkongu , Tajlandii i Dublinie . Jego produkcja wyniosa okoo 41 milionów dolarów . Film zarobi okoo 22,1 miliona dolarów w kinach w USA.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Krytyka Das Medaillon na stronie cinema.de
  2. Recenzja Das Medaillon na kino.de
  3. Medalion. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 
  4. Lokalizacje filmowania Das Medaillon na imdb.de
  5. Kasa / biznes dla Das Medaillon na imdb.de

Opiniones de nuestros usuarios

Joanna Sobczyk

Uważam, że ten wpis o zmiennej Medalion jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Elena Zieliński

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Medalion pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Medalion tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.