May teatr dworskiInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o May teatr dworski. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o May teatr dworski zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących May teatr dworski i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat May teatr dworski. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o May teatr dworski! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o May teatr dworski, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

May teatr sd (pisownia w malutkie ) to prywatny teatr w Hamburg-Horn , który jest kierowany przez Petra Behrsing Claudia Isbarn i Stefan Leonard.

historia

Z gr Tu masz racj przez Marc Camoletti Das Kleine Hoftheater rozpocz swoje dziaanie w 1985 roku w Wandsbek dzielnicy . W 2005 roku firma przeniosa si do dzisiejszej siedziby przy ulicy Bei der Martinskirche w pobliu stacji metra Horner Rennbahn .

Spektakle i produkcje

Oprócz maksymalnie siedmiu produkcji wasnych, co roku oferowane s równie wystpy gocinne i odczyty . Poza kilkoma wyjtkami na scenie wystpuj aktorzy zawodowi . Schedule of gównie komedie razem.

W przeszoci w programie znalazy si sztuki takie jak Pobyt na niadanie , Kwiat kaktusa , Wzorcowy m czy Arsen i koronkowe czepce , ale take utwory detektywistyczne ( Czekaj, a si ciemni i mier na Nilu ), produkcje bajkowe i z My Fair Dama i utwory muzyczne na biaym koniu .

Przedstawienia odbywaj si zwykle od pitku do niedzieli. Widownia oferuje miejsce nawet dla 120 osób przy stoach bistro.

finansowanie

Od 2009 roku teatr zosta uznany przez wadze kulturalne Hamburga za teatr prywatny. Od tego czasu otrzymuje wsparcie finansowe Senatu Hamburga . Das kleine Hoftheater jest równie wspierany przez Przyjació Teatru Maego Dworu e. V.

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Ilona Makowski

Ten wpis o May teatr dworski był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Agnieszka Marzec

Bardzo ciekawy ten post o May teatr dworski.