May pokójInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o May pokój. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o May pokój zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących May pokój i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat May pokój. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o May pokój! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o May pokój, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki May pokój
Tytu oryginalny La Petite Chambre
Kraj produkcji Szwajcaria ,
Luksemburg
Oryginalny jzyk Francuski
Rok wydania 2010
dugo 87 minut
Prt
Dyrektor Stéphanie Chuat ,
Véronique Reymond
scenariusz Stéphanie Chuat,
Véronique Reymond
produkcja Ruth Waldburger ,
Jean-Marie Gindraux,
Jesus Gonzalez,
Nicolas Steil
muzyka Empre Sevindik
aparat fotograficzny Pierre Milon
skaleczenie Thierry Faber,
Marie-Helene Dozo
zawód

Das kleine Zimmer to film fabularny wydany w 2010 roku przez szwajcarskich reyserów Stéphanie Chuat i Véronique Reymond . Film o pielgniarce geriatrycznej, która stracia dziecko przy porodzie, i starszym panu, który ma zosta deportowany do domu opieki, zdoby nagrody w tym samym roku. szwajcarski Quartz Nagroda Filmowa za najlepszy film i najlepszy scenariusz i by 2011 Swiss Oscar wpis za najlepszy film nieanglojzyczny.

Film jest koprodukcj szwajcarsko-luksembursk Vega Film / Iris Productions. Gówne role graj Michel Bouquet i Florence Loiret-Caille .

Film rozpocznie si w Niemczech 29 wrzenia 2011 roku w Arsenalu Filmverleih .

akcja

Edmond to starszy pan, który wytrwale broni swojej niezalenoci. Odmawia chodzenia do domu spokojnej staroci, a take odmawia pomocy opiekunce domu Rose, która stracia dziecko przy porodzie. Kiedy Edmond zostaje deportowany do domu opieki przez syna wbrew jego woli po upadku, Rose przyjmuje go. Tam przenosi si do pokoju przeznaczonego dla dziecka Rose i pomaga jej w ten sposób poradzi sobie z alem. Midzy nimi rozwija si przyja, w której zachowuje niezaleno, a ona odzyskuje wolno od alu.

Przyjcie

May pokój by pokazywany na rónych festiwalach filmowych na caym wiecie, m.in. B. w Locarno , na Festiwalu Filmowym w Montrealu, na Hof Film Festival , na Paris Film Festival lub na Palm Springs International Film Festival. W 2011 roku Das kleine Zimmer otrzyma nagrod Swiss Quartz za najlepszy film i najlepszy scenariusz.

W Szwajcarii film moe ju zarejestrowa 75 000 widzów.

Indywidualne dowody

  1. [1]  ( Strona nie jest ju dostpna , wyszukiwanie w archiwach internetowychInformacje: Link zosta automatycznie oznaczony jako uszkodzony. Sprawd cze zgodnie z instrukcjami, a nastpnie usu to powiadomienie. @ 1@ 2Szablon: Dead Link / www.vegafilm.com   Vegafilm, La Petite Chambre
  2. [2]  ( Strona nie jest ju dostpna , wyszukiwanie w archiwach internetowychInformacje: Link zosta automatycznie oznaczony jako uszkodzony. Sprawd cze zgodnie z instrukcjami, a nastpnie usu to powiadomienie. @ 1@ 2Szablon: Dead Link / www.vegafilm.com   Vegafilm, La Petite Chambre
  3. ^ [3] Nachrichten.ch, dostp 18 lipca 2011

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Teresa Czarnecki

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Kornelia Janowski

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.

Bart Skowroński

Musiałem znaleźć coś innego na temat May pokój, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Adriana Rutkowski

Ten artykuł o zmiennej May pokój przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.