May duch (1992)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o May duch (1992). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o May duch (1992) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących May duch (1992) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat May duch (1992). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o May duch (1992)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o May duch (1992), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny May duch
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1992
dugo 86 minut
Ocena wiekowa FSK 0
Prt
Dyrektor Curt Linda
scenariusz Curt Linda
produkcja Curt Linda
muzyka Kambiz Giahi
aparat fotograficzny Marilena Voicu
skaleczenie Barbara Zittwitz

Das kleine Gespenst to niemiecka kreskówka z 1992 roku. Produkcja animacji oparta jest na ksice dla dzieci Das kleine Gespenst autorstwa Otfrieda Preußlera . Premiera filmu w Niemczech odbya si 29 padziernika 1992 roku.

wtek

May duch mieszka ze swoim najlepszym przyjacielem, puchaczem, w zamku Eulenstein. Jego najdroszym yczeniem jest ujrze wiat w wietle dziennym. Pewnego dnia, gdy may duch si budzi, uwiadamia sobie, e tak naprawd to nie jest noc, ale jasny dzie. Z entuzjazmem eksploruje wiat w wietle dziennym i cieszy si jasnymi kolorami. Ale poniewa zrobio si czarne z powodu promienia soca, ludzie boj si maego ducha i powoduje to wiele psot. Kiedy may duch zamieni historyczne wito oblenia miasta przez Szwedów w chaos, bo wydawao mu si, e wróci genera Torstenson, którego wtedy przepdzi, pomoga mu puchacz i trójka dzieci. Prosz mistrza zegarmistrza, aby nastawi le ustawiony zegar ratuszowy, który musi by mierzony przez ducha, od poudnia do pónocy. Nastpnej nocy may duch budzi si i moe wróci do sowy w zamku. Kiedy uderza go promie ksiyca, z radoci uwiadamia sobie, e znów zrobio si biae.

Opinie

"Kreskówka ze spokojnym tokiem narracji i starannie sformuowanymi" przekazami edukacyjnymi "skierowana w caoci do zrozumienia najmodszych kinomanów, która jednak powinna ich równie rozczarowa niezadowalajcym projektem artystycznym."

Przyjazna dzieciom, urocza adaptacja kreskówkowa ksiki dla dzieci Otfrieda Preusslera, której animacja wyglda na bardzo wyboist i staromodn.

- Kino

T przyjazn dzieciom zabawn kreskówk wyreyserowa niemiecki weteran kreskówki Curt Linda, oparty na wspaniaej ksice dla dzieci Otfrieda Preußlera. Nie jest to do koca genialne pod wzgldem sztuczek, ale nadal jest bardzo zabawne dla maych dzieci .

synchronizacja

rola gonik
May duch Elfriede Kuzmany
Puchacz Gustl Weishappel
Mysz Ewa Kinsky
Gównym Niels Clausnitzer
Inspektor detektywa Jürgen Scheller
Sierant policji Paul Burks
Genera Torstenson Herbert Weicker
Zegarmistrz Leo Bardischewski
Reporter Klaus Havenstein

literatura

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. May duch. W: Leksykon Filmów Midzynarodowych . Serwis filmowy , udostpniony 21 kwietnia 2017 r . 
  2. May duch. W: kino . ródo 21 kwietnia 2017 .
  3. May duch. W: pryzmacie . ródo 21 kwietnia 2017 .

Opiniones de nuestros usuarios

Maksymilian Smoliński

Ten artykuł o zmiennej May duch (1992) przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.

Regina Strzelecki

Ten wpis na May duch (1992) pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.

Eva Sikora

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o May duch (1992), daje dużo pewności.

Aleksandra Mazurek

Podane informacje o zmiennej May duch (1992) są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.