Manifest liberalnyInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Manifest liberalny. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Manifest liberalny zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Manifest liberalny i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Manifest liberalny. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Manifest liberalny! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Manifest liberalny, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Manifest liberalny , a waciwie Manifest liberalny Wolnej Partii Demokratycznej Zukunftschance Freiheit. Manifest liberalny na rzecz spoeczestwa w okresie transformacji by podstawowym programem FDP w latach 1985-1997. Zosta przyjty na 36. zwyczajnej konferencji federalnej FDP w Saarbrücken 24 lutego 1985 roku. Liberalny manifest zastpi tezy kiloskie z 1977 roku.

to

Liberalizm to najstarszy z nowoczesnych ruchów politycznych. Pochodzi z Owiecenia . Bezpatny Partia Demokratyczna (FDP) stoi w tradycji klasycznego liberalizmu , ale jest to polityczny ponowne ustanowienie okresu powojennego w trzech zachodnich stref okupacyjnych .

W Freiburg tezy FDP od 1971 roku by pierwszym programem partii gównych partii zachodnioniemieckich e zawarte oddzielny rozdzia dotyczcy ochrony rodowiska : Ochrona rodowiska ma priorytet nad zyskiem i osobistych korzyci. Jednak w 1977 roku zostay one zastpione przez bardziej ekonomicznie liberalny tez Kiel .

Zmiana rzdu na jesieni 1982 roku wykonany Helmut Kohl kanclerza federalnego po raz pierwszy. Wybory do Bundestagu w 1983 r. Po raz pierwszy wprowadziy Zielonych do parlamentu jako parti ekologiczn , a FDP ledwie dostaa si do parlamentu. W wyborach europejskich rok póniej FDP utrzymaa si poniej parlamentarnej picioprocentowej przeszkody .

Na 36. regularnym zjedzie partii federalnej FDP w 1985 r. Zmienio si kierownictwo partii. Hans-Dietrich Genscher zosta zastpiony przewodniczcym partii przez Martina Bangemanna . Nastpnie odbya si debata programowa .

zadowolony

Liberalno Manifest dla spoeczestwa, w okresie przejciowym bya oparta na liberalnych spoecznie, ekologicznym Freiburg Tezy z 1971 roku zmienionych warunków gospodarczych i problemy z pastwa opiekuczego byy brane pod uwag. Po tym nastpio ponowne wejcie do rónych parlamentów stanowych i zmartwychwstanie w wyborach federalnych w 1987 roku z okoo dziewicioma procentami gosów.

Zobacz te

literatura

linki internetowe

Wikisownik: Manifest  - wyjanienia znacze, pochodzenie sów, synonimy, tumaczenia

Indywidualne dowody

  1. a b Manifest liberalny Wolnej Partii Demokratycznej . (PDF)
  2. Kiloskie Tezy Wolnej Partii Demokratycznej . (PDF).
  3. ^ Fryburgia tezy o polityce spoecznej Wolnej Partii Demokratycznej . (PDF)

Opiniones de nuestros usuarios

Olaf Wieczorek

Wreszcie artykuł o Manifest liberalny, który jest łatwy do przeczytania.

Agata Biernacki

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Manifest liberalny pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Manifest liberalny tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Konrad Przybylski

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Renata Wierzbicki

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Manifest liberalny, jest to bardzo dobra opcja.