Magiczny domInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Magiczny dom. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Magiczny dom zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Magiczny dom i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Magiczny dom. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Magiczny dom! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Magiczny dom, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
niemiecki tytu Magiczny dom
Oryginalny tytu Dom Magii
Kraj produkcji Belgia
Oryginalny jzyk Francuski
Rok wydania 2013
dugo 85 minut
Ocena wiekowa FSK 0
JMK 0
Prt
Dyrektor Ben Stassen ,
Jérémie Degruson
scenariusz Ben Stassen,
James Flynn ,
Dominic Paris
produkcja Ben Stassen,
Gina Gallo ,
Nadia Khamlichi ,
Mimi Maynard ,
Dominic Paris,
Adrian Politowski ,
Caroline Van Iseghem ,
Gilles Waterkeyn
muzyka Ramin Djawadi

The House of Magic (tytu oryginalny: The House of Magic ) to belgijski 3D - komputer film animowany z roku 2013 . Niemiecki Film and Media Assessment FBW w Wiesbaden przyzna filmowi ocen szczególnie cenn.

wtek

Tomcat Thunder zostaje porzucony przez swoich wacicieli. Gdy zblia si burza, szuka schronienia w starej willi. Tutaj spotyka starego magika Lawrence'a, który mieszka sam ze swoimi urzdzeniami elektronicznymi, które oywi, myszk Maggie i królikiem Jackiem. Podczas gdy Lawrence Thunder natychmiast zamyka swoje serce, mysz i królik s wobec niego podejrzliwi i wrogo nastawieni. W drodze powrotnej z magicznej demonstracji w szpitalu Jack i Maggie Thunder nkaj Thundera z magicznego pudeka, po czym Lawrence pada na swój rower i musi zosta hospitalizowany z obraeniami. Zwierzta i urzdzenia elektryczne zostaj nastpnie pozostawione samym sobie w willi, podczas gdy Lawrence zostaje oszukany przez swojego nieuczciwego siostrzeca Daniela i podpisuje penomocnictwo do sprzeday domu. Razem zwierzta odpieraj kilku potencjalnych nabywców i licz na pomoc Thundera, poniewa Daniel jest uczulony na koty. Kiedy traci kontrol nad sytuacj w domu, próbuje go zburzy. Lawrence moe uciec ze szpitala na czas i wraz ze swoimi zwierzcymi i elektrycznymi przyjaciómi zapobiec wyburzeniu. Mysz Maggie uwiadamia sobie, e mylia si co do Thunder i zaprzyjania si z nim.

synchronizacja

Niemiecki synchronizacja zostaa stworzona pod reysera dialog z Martin Schmitz przez synchroniczny firmy Cinephon Filmproduktions GmbH w Berlinie .

rola Oryginalny gonik Jzyk niemiecki
Kot Grzmot Murray niebieski Matthias Schweighofer
Mistrz Lawrence Kamie Doug Dieter Hallervörden
Mysz Maggie Shanelle Grey Karolina Herfurth
Królik Jack Jerzy Babbit Joachim Tennstedt
Carla Kathleen Browers Gundi Eberhard
Carlo Jerzy Babbit Andi Krösing
Chihiuahua Joey Camen Dennis Schmidt-Foss
Daniel Grant George Marius Clarén
Izzy Powiedz lato Sarah Kunze
Siostra Baxter Cinda Adams Almut Zydra
Zupi Detlef Bierstedt
Przeprowadzka Marc Alec Völkel
Przeprowadzka Mike Sascha Vollmer
Pan Eames Joey Lotsko Markus Pfeiffer
Pani Eames Millie Mup Heike Schroetter
Ole Nando Schmitz
Wypad Liane Rudolf
Sondra Podkadka Svantje

publikacja

Film mia swoj premier w Belgii i Francji 25 grudnia 2013 roku. W Niemczech oficjalna premiera kinowa miaa miejsce 22 maja 2014 roku. W Stanach Zjednoczonych premier mia 26 maja 2014 roku na Midzynarodowym Festiwalu Filmowym w Seattle .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Certyfikat wydania dla The Magic House . Dobrowolna samoregulacja brany filmowej , kwiecie 2014 (PDF; numer testu: 144 539 K).
  2. Wiek ocena dla The Magic Domu . Modzieowa Komisja ds . Mediów .
  3. a b Magiczny dom. W: synchronkartei.de. Niemiecki indeks synchroniczny , dostp 8 czerwca 2014 .

Opiniones de nuestros usuarios

Bartosz Olejniczak

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Magiczny dom, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Laura Wierzbicki

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Magiczny dom.

Elena Markiewicz

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Magiczny dom pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Magiczny dom tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Irena Olejniczak

Dzięki za ten post na Magiczny dom, właśnie tego potrzebowałem