Magiczna ksikaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Magiczna ksika. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Magiczna ksika zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Magiczna ksika i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Magiczna ksika. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Magiczna ksika! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Magiczna ksika, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Magiczna ksika
Oryginalny tytu Kouzelný mec
Kraj produkcji Niemcy ,
Republika Czeska
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1996
dugo 85 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 6
Prt
Dyrektor Václav Vorlíek
scenariusz Jarka Kovaíková ,
Milo Macourek ,
Václav Vorlíek
produkcja Karel Dirka ,
Stanislav afr
muzyka Petr Hapka
aparat fotograficzny Rudolf Blaháek
skaleczenie Dalibor Lipský
zawód

Czarodziejska ksiga to niemiecko - czeska fantazja - ba z 1996 roku. Premiera odbya si 23 wrzenia 1996 roku

wtek

Król Jan III ma zaczarowan torebk. Dziki niemu mona wyczarowa tyle zotych dukatów, ile zada waciciel.

Po tym, jak wiedma Irrfriede budzi si po 27 latach snu, odkrywa, e jej magiczna ksika zostaa cakowicie nadgryziona przez myszy. Aby zdoby now, postanawia ukra magiczn sakiewk króla z pomoc Wadcy pomieni. Trzyma te przeciwnika wiedmy - wrók Meluzyn - w kominie królewskiego zamku. Król obiecuje kademu, kto odzyska zagubion torebk, jego córk, ksiniczk Blank, za on. Ksi Piotr, przebrany za kominiarza , udaje si odpdzi Wadc Pomieni, uwolni Melusine i odzyska portfel. W midzyczasie ksi Piotr i ksina Blanka zakochali si i pobrali pod koniec bajki.

Opinie

W 1997 roku film-dienst orzek: Niespokojna konwencjonalna bajka, wystawiona w akceptowalny sposób, z materiaami i wiedz znanego czeskiego filmu dziecicego.

Katrin Hoffmann z Kinder- und Jugendfilmkorrespondenz przyja nastpujcy punkt widzenia: Vaclavowi Vorlickowi udao si ponownie przystosowa bajk! Tym razem - po tym, jak stworzy ju klasyczny film dla dzieci z Trzema orzechami laskowymi dla Kopciuszka - wybra Czarodziejsk ksik, star czesk bajk ... Dobro i zo s wyranie scharakteryzowane, a tematy muzyczne wyranie oddzielaj - jeli nie powiedzie. raco - le i susznie .

Konwencjonalna bajka filmowa, przygotowana ze znanych materiaów tematycznych i planu inscenizacyjnego znanego czeskiego filmu dziecicego. Jednak próno szuka nowszych pomysów lub form narracyjnych .

Nagrody

Na festiwalu filmów dziecicych w Zlínie film zdoby pierwsz nagrod jury dziecicego.

Aktor gosowy

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. a b The Magic Book. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 26 grudnia 2016 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 
  2. b nie jest ju dostpna strona , poszuka w archiwach internetowych: recenzje filmowe w bibliotece Klub Filmowy@ 1@ 2Szablon: Toter Link / clubfilmothek.bjf.info

Opiniones de nuestros usuarios

Antoni Konieczna

Informacje o zmiennej Magiczna ksika są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Kalina Kubiak

Musiałem znaleźć coś innego na temat Magiczna ksika, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.