Maa gra telewizyjnaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Maa gra telewizyjna. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Maa gra telewizyjna zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Maa gra telewizyjna i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Maa gra telewizyjna. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Maa gra telewizyjna! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Maa gra telewizyjna, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Das kleine Fernsehspiel to dzia redakcyjny i seria programów w ZDF, która (wspó) produkuje i pokazuje sztuki telewizyjne modych reyserów filmowych i telewizyjnych z dziedziny fabuy lub dokumentu, a take filmy eksperymentalne i eseje. Obecnie jest nadawany 40 razy w roku w poniedziaki o pónocy.

Okoo 2005 roku piosenka Inner Smile zespou Texas posuya jako tytuowa muzyka serii .

historia

Pierwsza transmisja maej grze telewizyjnej odby trzy dni po ZDF rozpocz nadawanie w dniu 4 kwietnia 1963 roku, w zalenoci od gry niezadowolonych przez Prosper Mérimée , pod redakcj Eckart Stein. W kolejnych latach krcono tu m.in. filmy pod kierunkiem Rainera Wernera Fassbindera , Alexandra Kluge , Jima Jarmuscha , Patricka Ledoux , Elfi Mikesch i Agnès Vardy .

Modszy zespó redakcyjny ZDF: mandat i obszary dziaania

Do obszarów odpowiedzialnoci maej gry telewizyjnej naley w szczególnoci promocja modych twórców filmowych i telewizyjnych; Twórcy, reyserzy, aktorzy i producenci maj tu szans zrealizowa swoje pierwsze projekty filmowe. Staa data emisji jest oferowana w poniedziaki okoo pónocy jako czas transmisji dla innowacji i pracy z modzie. Ponadto Das kleine Fernsehspiel gra równie w drugim prime time od 22:30 z serialem Shooting Stars - Young Cinema in the Second . Kadego roku powstaje 26 nowych produkcji, w tym filmy telewizyjne i kinowe, dokumenty, eseje, formy eksperymentalne i mieszane, zarówno jako produkcje telewizyjne na zamówienie, jak i koprodukcje kinowe. Laboratorium telewizji Quantum produkuje programy pilotaowe dla nowych formatów telewizyjnych, w tym Ijon Tichy: Raumpilot i Lerchenberg .

Nagrody

W 1978 roku redakcja otrzymaa specjalne wyrónienie w postaci nagrody im . Adolfa Grimme .

W 2008 roku redakcja otrzymaa nagrod Mannheim-Heidelberg Film Culture Prize Midzynarodowego Festiwalu Filmowego Mannheim-Heidelberg, przyznawan firmom, instytucjom i osobom, które od lat nieprzerwanie zajmuj si kultur filmow w Niemczech. W 2012 roku redakcja otrzymaa honorow nagrod podczas rozdania nagród modych talentów First Steps .

Przykady

literatura

  • John Sandford (red.): Encyklopedia wspóczesnej kultury niemieckiej. , Routledge Chapman & Hall 2001
  • Andreas Schreitmüller , Eckart Stein (red.): Darmowe gry. Maa gra telewizyjna - wolno w programie. TR Publishing Union, Monachium 1986
  • Drugi niemiecki dzia telewizji, informacji i prasy (red.): Das kleine Fernsehspiel. Bilans - analiza - perspektywy. Seria ZDF, wydanie 13, materia o programie, Moguncja 1974

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Deutsches Filmhaus . ródo 21 lipca 2011 r.
  2. Das kleine Fernsehspiel, ZDF . ródo 21 czerwca 2009 r.
  3. ^ "Rodzina Braunów" spotyka si w kinie Babylon , Berliner Morgenpost, 29 stycznia 2016 r

Opiniones de nuestros usuarios

Zbigniew Dudek

Musiałem znaleźć coś innego na temat Maa gra telewizyjna, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Kinga Kacprzak

Ten wpis na Maa gra telewizyjna sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Agnes Kasprzyk

Podane informacje o zmiennej Maa gra telewizyjna są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.