Los dzieci z AleppoInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Los dzieci z Aleppo. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Los dzieci z Aleppo zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Los dzieci z Aleppo i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Los dzieci z Aleppo. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Los dzieci z Aleppo! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Los dzieci z Aleppo, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Los dzieci z Aleppo
Tytu oryginalny Watani: Moja Ojczyzna
Kraj produkcji Wielka Brytania , Syria , Niemcy
Oryginalny jzyk Angielski , arabski
Rok wydania 2016
dugo 40 minut
Prt
Dyrektor Marcel Mettelsiefen
scenariusz Marcel Mettelsiefen
produkcja Marcel Mettelsiefen,
Stephen Ellis
skaleczenie Stephen Ellis

Losy dzieci Aleppo (tytu oryginau: Watani: moja ojczyzna ) to film dokumentalny - krótki film o Marcel Mettelsiefen od roku 2016. pokazy filmowe historia rodziny uciekajcych na tle wojny domowej w Syrii , i próbuje dosta si do Niemiec budowa nowe ycie.

Marcel Mettelsiefen, który odwiedzi rodzin ju za swój nagrodzony Emmy, Grimme i TV dokument The Children of Aleppo (2014) oraz za film Children of Syria (2015), towarzyszy rodzinie cznie przez trzy lata i odwiedza j przez cztery lata. Czas w Aleppo.

zadowolony

ycie Mohammeda, Heleny, Farah i Sary, dzieci Ahmeda Kassmu (znanego jako Abu Alego), dowódcy Wolnej Armii Syryjskiej , toczy si na frontach wojny domowej w Aleppo . Jeste ostatni rodzin w opuszczonej strefie wojennej, która kiedy bya ruchliw dzielnic mieszkaniow.

Po porwaniu Abu Ali przez rzekomo islamsk armi, Hala, samotna matka, Hala Kamil, postanawia uciec z dziemi do Europy. Po przebyciu 3470 kilometrów przez Kilis, obóz dla uchodców na granicy syryjsko-tureckiej, Istambu i Hanower, rodzina próbuje w kocu rozpocz nowe ycie w Goslar .

Korona

Film, wraz z dziesicioma innymi krótkometraowymi filmami z 61 krajów, znalaz si na krótkiej licie do Oscara 2017 w kategorii Najlepszy Dokumentalny Film Krótkometraowy i ostatecznie otrzyma nominacj.

Podczas niemieckiej nagrody telewizyjnej w 2017 roku film zdoby równie nagrod za Najlepszy film dokumentalny / reporta.

W 2018 roku film otworzy Human Rights Film Festival w Berlinie .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Nie moemy i nie zostawimy nikogo w tyle - mówi szef ONZ podczas wiatowego Dnia Pomocy Humanitarnej , Wiadomoci ONZ. 26 padziernika 2016 r. ródo 15 stycznia 2017 r. 
  2. ^ Dzieci Aleppo. W: pbs.org. ródo 13 stycznia 2018 r .
  3. 19 kwietnia FRONTLINE prezentuje Children of Syria. W: pbs.org. 11 kwietnia 2016, obejrzano 13 stycznia 2018 .
  4. Nominacja do Oscara: The Fate of the Children of Aleppo wci w drodze - HISTORIA pokazuje film dokumentalny 4 marca. W: presseportal.de. 24 stycznia 2017, obejrzano 13 stycznia 2018 .
  5. Angela Schader: Ju wicej nie zobaczysz swojego ojca. W: Neue Zürcher Zeitung . 3 marca 2017, dostp 13 stycznia 2018 .
  6. 10 spodenek DOC na krótkiej licie Oscarów 2016 , Oscars.org. 26 padziernika 2016 r. ródo 15 stycznia 2017 r. 
  7. ^ Sana Gilani: Dokument o wojnie w Aleppo dociera do Oscarów , Daily Pakistan. 27 padziernika 2016 r. ródo 20 stycznia 2017 r. 
  8. Nominacje do Oscara 2017: Zobacz pen list . W: Vanity Fair . 24 stycznia 2017 r. ródo 24 stycznia 2017 r.
  9. ^ Watani: Moja Ojczyzna. W: filmportal.de. Niemiecki Instytut Filmowy , dostp 13 stycznia 2018 .

Opiniones de nuestros usuarios

Izabella Dobosz

W tym poście o Los dzieci z Aleppo dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Lucyna Majewski

Informacje o zmiennej Los dzieci z Aleppo są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Bozena Godlewski

Dzięki za ten post na Los dzieci z Aleppo, właśnie tego potrzebowałem