Literackie echoInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Literackie echo. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Literackie echo zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Literackie echo i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Literackie echo. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Literackie echo! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Literackie echo, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Literackie echo

opis Niemieckie czasopismo literackie
wydawca Friedrich Fontane, Egon Fleischel, Berlin i Deutsche Verlags-Anstalt, Stuttgart
Pierwsza edycja 1898
ustawienie 1944
Czstotliwo publikacji 6 numerów/rok
redaktor Josef Ettlinger, Ernst Heilborn

Literackim echem - dwumiesicznikiem dla literackich przyjació byo niemieckie pismo literackie. Wydawa j w latach 1898-1923 najpierw wydawnictwo Friedrich Fontane , nastpnie Egon Fleischel, a od 1922 r. Deutsche Verlagsanstalt . Wydawc by historyk literatury Josef Ettlinger w latach 1898-1911 , nastpnie Ernst Heilborn (do 1933), a nastpnie Wilhelm Emanuel Süskind . W okresie przed I wojn wiatow pisali niektórzy z najwaniejszych pisarzy i krytyków literackich w krajach niemieckojzycznych.

Od 1923 do 1942 pismo byo kontynuowane pod tytuem Die Literatura , od 1942 a do ostatecznego zakoczenia w 1944 pod tytuem Literatura europejska .

Autorzy (wybór)

Opiniones de nuestros usuarios

Bartosz Sikorski

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Literackie echo, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Bogdan Tomaszewski

Ten wpis o Literackie echo był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Klaudia Kosiński

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Literackie echo, jest to bardzo dobra opcja.