Laboratorium horroruInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Laboratorium horroru. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Laboratorium horroru zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Laboratorium horroru i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Laboratorium horroru. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Laboratorium horroru! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Laboratorium horroru, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Laboratorium horroru - The Freakmaker
Tytu oryginalny Mutacje
Kraj produkcji Wielka Brytania
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1974
dugo 92 minuty
Klasyfikacja wiekowa FSK 16
Prt
Dyrektor Jack Cardiff
scenariusz Edward Mann
Robert D. Weinbach
produkcja Robert D. Weinbach
muzyka Bazylia Kirchin
aparat fotograficzny Paul Beeson
skaleczenie John Trumper
zawód

The Laboratory of Horror - The Freakmaker (oryginalny tytu równie The Mutations ) to brytyjski horror z 1974 roku. Wyreyserowany przez Jacka Cardiffa , Donalda Pleasence'a , Toma Bakera , Julie Ege i Brada Harrisa równie graj rzeczywistych czonków pokazu. Niemieckojzyczna premiera odbya si w 1988 roku na wideo.

akcja

Biolog Dr. Nolter jest specjalist od rolin w college'u i powica si badaniom, które obejmuj wykonywanie operacji na niektórych swoich studentach w celu stworzenia krzyówek w DNA midzy rolin a yciem czowieka. Wyniki tej akcji przekazuje panu Lynchowi, znieksztaconemu dyrektorowi freakshow w pobliskim wesoym miasteczku, który pomaga mu równie przekona zainteresowane osoby, majc nadziej, e profesor go wyleczy.

Kiedy przybywa Amerykanin Redford, profesor Tony wkrótce pada ofiar grupy studentów, którzy si nim opiekowali i którzy równie uczestniczyli w pokazie dziwactw. Po tym, jak dziwacy z jego programu, prowadzeni przez ich spikera, pana Burnsa, uwaaj go za jednego ze swoich, Lynch próbuje udowodni, e jest normaln osob i odwiedza prostytutk. ledztwo Redforda prowadzi do odkrycia wydarze, podczas gdy Hedi zmutowanego Tony'ego musi walczy.

krytyka

W leksykonie midzynarodowego filmu pojawi si horror niskiej jakoci (n) bez ladu logiki, który wyposaa stary temat w zakurzone klisze horroru i przedstawia znieksztaconych ludzi w scenach jarmarku jako obiekty nieludzkiego podgldactwa.

Chocia film jest tak zy, e robi si dziwny mimowolnie, ma te w sobie pewne okruciestwo, zauwaa TVGuide.

Uwagi

Film z 1973 roku jest wyranie inspirowany klasycznymi Freaksami z 1932 roku. Scena, w której maniacy filmowej imprezy razem i nazywaj reysera spektaklu jednym z nas, zostaa przejta bezporednio.

Nastpujcy uczestnicy pokazu bocznego graj siebie: niskiego wzrostu Tony Mayne, Molly Tweedlie i Kathy Kitchen, Lesley Roose ( chuda dama cierpica na anoreksj ), Fay Bura (kobieta z brod), OT (ludzka poduszeczka), Madge Garnett (mapia kobieta), Willie Ingram (który potrafi nienaturalnie wystawa gaki oczne) oraz przeronity Hugh Bally i Félix Duarte. Esther Blackmon (19262003) cierpiaa na rybi usk . Michael Dunn , równie niski, by znanym aktorem. Zmar wkrótce po zakoczeniu zdj.

Targi filmu odbywaj si w Battersea Park .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Laboratorium horroru - The Freakmaker. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 
  2. http://movies.tvguide.com/the-mutations/review/126841
  3. ycie Blackmons na phreeque ( Pamitka z 17 stycznia 2012 w Internet Archive )

Opiniones de nuestros usuarios

Witold Kania

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Kaja Ratajczak

Musiałem znaleźć coś innego na temat Laboratorium horroru, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.