Labirynt mistrzówInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Labirynt mistrzów. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Labirynt mistrzów zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Labirynt mistrzów i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Labirynt mistrzów. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Labirynt mistrzów! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Labirynt mistrzów, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Labirynt mistrzów
Dane gry
autor Max Kobbert
Wydawnictwo Ravensburger
Rok wydania 1991
Sztuka Gra planszowa
Czonkowie druyny Od 2 do 4
Trwanie 20-30 minut
Wiek od 10 lat

Nagrody

Gra roku 1991: nagroda specjalna Pikna gra,
niemiecka nagroda za gr 1991,
Mensa Select 1991

Maze of the Masters to gra planszowa dla 2 do 4 graczy. Gra jest wariantem The Crazy Labyrinth . Po raz pierwszy zosta opublikowany przez Ravensburger w 1991 roku .

zadowolony

Gra zawiera plan gry, w którym ustalono 16 sekcji korytarzy. 34 karty przesuwnych pól s umieszczane w pustych miejscach. Plansza do gry ma wymiary 7 razy 7 kwadratów (49 pól korytarza). Pidziesita karta kursu suy do przenoszenia kursów. Gra zawiera równie 4 postacie , karty z przepisami 21, 21 plastrów obrazków (magiczne rzeczy) i 12 ródek. Instrukcje s doczone do gry.

Zasady i cel

Na pocztku kady gracz otrzymuje trzy magiczne ródki i tajn kart przepisu, któr tylko on moe zobaczy oprócz swojej postaci. Na kadej karcie receptury znajduj si trzy magiczne rzeczy , które przynios graczowi dodatkowe punkty, jeli je zbierze. W trakcie gry wszyscy gracze staraj si zbiera po kolei magiczne przedmioty na wystawie . Warto zebranych magicznych przedmiotów odpowiada wydrukowanej na nich wartoci, która równie okrela kolejno, w jakiej s zbierane .

Ruch polega na przesuniciu kursu i - jeli gracz chce - przesuniciu pionka. Jeli gracz w swojej turze dojdzie do nastpnej magicznej rzeczy , moe j podnie. Za pomoc magicznej ródki gracz moe wykona kolejny ruch.

Cel gry zostaje osignity, gdy wszystkie magiczne przedmioty zostan zebrane. Zwycizc jest ten, kto ma najwiksz liczb punktów. Oto ródki i nie uywane na wydrukowanych kartach z przepisami magiczne rzeczy oddzielnie.

Indywidualne dowody

  1. Gra roku - nagroda specjalna Nieza gra

Opiniones de nuestros usuarios

Monika Paluch

Ten wpis na Labirynt mistrzów pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.

Zdzislaw Klimek

Wreszcie artykuł o Labirynt mistrzów, który jest łatwy do przeczytania.

Piotr Rutkowski

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Labirynt mistrzów i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Piotr Stankiewicz

To dobry artykuł dotyczący Labirynt mistrzów. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Norbert Wieczorek

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Labirynt mistrzów.